šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA MELNKALNĒ

 • MARIBORA – KRKAS NACIONĀLAIS PARKS – ETNOGRĀFISKĀ SĒTA – BUDVA – BAR – UĻCIN – ADA BOJANA – KOTORA – PERAST – HERCOG NOVI – TIVAT – PORTA MONTENEGRO
 • 8 dienas ()
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās

Ceļojuma cena: 380 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

 

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 112
 • piemaksa par papildvietu autobusā  120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Vīna degustācija Mariborā 15 €
Izbraukuma ekskursija uz Krkas nacionālo parku 20 €
etnogrāfiskās sētas apmklējums 35 €
izbraukuma ekskursija “Melnkalnes dienvidi” 45 €
izbraukuma ekskursija “Maigā Melnkalnes jūra” 45 €
izbraukuma ekskursija uz Podgoricu un Niagarin ūdenskritumu 40 €
pusdienas Austrijā no 10 €
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada rudens izmaksas

Pilns apraksts:

1.diena. 27.12.2015. „Laiks ceļa jūtīs”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Brno teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 28.12.2015. „Ceļš uz Horvātiju”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Slovēnijas vīndaru pilsētai Mariborai. Vīna degustācija senākajā vīna pagrabā Eiropā. Horvātija. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 29.12.2015. „Daba, sadzīve, tradīcijas.”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 20 €) uz Krkas nacionālo parku. Dodamies baudīt dabu uz Krkas nacionālais parks – lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskirtumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodās uz Krka upes, kura sākas netalu no Kninas, kaļķakmens plato kanjonā, kur tā sāk savu 75 km garo ceļu līdz Šibenikas līcim. Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējo stipro dzērienu un vīnu. Pārbrauciens līdz Melnkalnei. Nakts 3* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

4.diena. 30.12.2015. „Melnkalnes dienvidi”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 40 €) uz Bar pilsētu, kura tiek dēvēta par Melnkalnes Pompejām, apskates ekskursija pa 10.gs. pilsētu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz valsts galējo dienvidu pilsētu Uļcin – apskatīsim senu cietoksni. Brauciens līdz Ada Bojana vietai, kur uz upes Bojana ir izveidojusies sala no savulaik nogrimuša kuģa un vieta kur upe ietek Adrijas jūrā. Pēc vēlēšanās tiek piedāvātas pusdienas restorānā upes krastā, kur būs iespēja nobaudīt gardākās jūras veltes. Atpakaļ ceļā līdz viesnīcai piestāsim pilsētā Bar, kur laiku varēsim veltīt iepirkumiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 18.

5. diena. 31.01.2015. „Maigā Melnkalnes jūra”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €) uz Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Tālāk mūsu ceļš ved gar Kotoras līci – pašu lielāko dienvidu fjordu, kurš iekļauts ginesa rekordu grāmatā. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, unikāls arhitektūras piemineklis, no kura paveras pats skaistākais skats uz līci. Tālāk gar līci dodamies uz Hercog – Novi – mākslinieku, rakstnieku pilsētu. Pēc pilsētas ekskursijas ar prāmi dodamies uz pilsētu Tivat un apmeklējam Porta Montenegro mūsdienīgo kompleksu, kuru mēdz dēvēt par Melnkalnes Montekarlo! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.
Pēcpusdienā pilsētas vēsturiskajā centrā sāk pulcēties ļaudis no malu malām, no dažādām valstīm, lai baudītu Jaunā gada gaidīšanas lielo notikumu. Pusnaktī paceļam glāzi dzirkstošā šampanieša ... Lai laimīgs un veselīgs 2016. Gads.!!!
Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.

vai

Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 40 €) uz Melnkalnes galvaspilsētu Podgorica, apskates ekskursija ar autobusu. Pēc pilsētas apskates dodamies uz skaistāko ūdenskritumu uz upes Cevna, kuru dēvē par Niagarin ūdenskritumu, to var apskatīt tikai noteiktā laika posmā. Pec vēlēšanās ir iepēja pusdienot ezera krastā ar skatu uz ūdenskritumu. Tālāk mūsu ceļš ved uz vīna darītavu, kurā tiek ražoti labākie melnkalnes vīni. Jums būs iespēja tos nobaudīt kā arī iegādāties gan sev, gan mājās palikušajiem radiem, draugiem, paziņām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.

6. diena. 01.01. 2016. „Jaunā gada pirmā diena...”
Brokastis*. Brīvais laiks. Iespēja doties pastaigā gar jūru, sajust jūras gaisu. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Ceļš mūs ved uz Horvātiju. Nakts 3* viesnīcā Horvātijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

7.diena. 02.01. 2016. „ Ceļš uz māju pusi.”
Brokastis. Paredzētais brokastu laiks no pl. 7 – 8. Diena ceļā. Horvātija, Slovēnija, Austrija. Īsa apstāšanās uz foto pauzi uz Alpu kalnu fona. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Bielsko Biala apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

8.diena. 03.01.2016. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.””
Brokastis. Paredzētais brokastu laiks no pl. 7 – 8. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.


Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: