šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNAIS GADS ITĀLIJĀ

 • FLORENCE – PIZA - DŽENOVA – MILĀNA – SIRMIONAS PUSSALA- GARDA EZERS - ZALCBURGA
 • 8 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 190
 • piemaksa par papildvietu autobusā 115
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Ekskursijas ar vietējiem gidiem Zalcburga un Milanā 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Florenci 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Sijēnu un Rapolāno termām 30€: Izbraukuma ekskursija uz Pizu un Dženovu 40 ; Biļetes Dženovas akvārija: pieaugušie 24€; bērni( 4-12) 15€; Audio austiņas Florencē 5 €; Santa Kročes baznīca 5 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20 PNL

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada izmaksas

Pilns apraksts:

Ceļojuma cena: € 360

Toskāna – apbrīnojama vieta Itālijas sirdī, tās burvība allaž ir iedvesmojusi savus iedzīvotājus. No Toskanas nāk tādi izcili skaistā radītāji kā Leonardo da Vinči, Mikelandželo, Dante. Pastaigas pa tādām pilsētām kā Florence, Piza, Sjēna, Dženova, iepazīstinās Jūs ar vērtīgu Toskānas kultūras mantojumu, varēsiet vērot lielisku arhitektūru un mākslas vērtības, ko radījuši izcilie itāļu meistari. Jūsu acis priecēs neaizmirstamās Toskānas ainavas, tajā citviet vērojamas Alpu iespaidīgās virsotnes un nolaidenie Kjanti kalni.

1. diena.27.12. „Pretī jauniem iespaidiem...”
6.00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2. diena. 28.12. “Sniegotās Alpu ainavas...”
Brokastis*. Ceļa turpinājums caur Čehiju, Austriju, vērojot baltās, sniegiem klātās Alpu kalnu un ieleju ainavas. Foto pauze uz sniegoto kalnu fona un pusdienu pauze ceļmalas krodziņā, kur varēsim izgaršot tik daudzveidīgo un gardo austriešu virtuvi. Ceļa turpinājums pa Austriju, vakarā ierašanās un nakšņošana 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3. diena. 29.12. „Milāna -Pasaules modes un mākslas pilsēta...”
Brokastis*. Brauciens līdz Milānai. Milāna - modes galvaspilsēta. Milāna ir bijusi iedvesmas pilsēta slaveniem māksliniekiem, rakstniekiem, zinātniekiem un dizaineriem. Pastaiga pa Milānas centru- La Skalas opera, grandiozā Viktora Emanuela II galerija, un fantastiskā baltā Milānas katedrāle,. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Kuadrilatero modes rajonu, kurā izvietojušies augstās modes veikali. Nakts 3* viesnīcā Toskānas reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 30.12. „Arhitektūras šedevrs un varenā jūras valsts...”
Brokastis*. Piedāvājam doties (par papildus samaksu 40 €) izbraukuma ekskursijā uz Pizu un Dženovu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt „krītošo torni". „Pizas vizītkarte”- Brīnumu lauks ar „Krītošo torni”, Baptistēriju, Katedrāli. Pārbrauciens līdz Dženovai. Dženova – Itālijas visnozīmīgāka tirdzniecības ostas pilsēta. Šaurās pilsētas ieliņas iemīļojuši jūrnieki un pastaigu cienītāji. Dženova savulaik bija varena jūras valsts. Pilis, baznīcas un skulptūras pieder pie skaistākā, ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Dženova ir Kristofora Kolumba un Nikolo Paganīnī dzimtā vieta. Ekskursijas laikā dzirdēsim no gida stāstījumu par vēsturi, ar kuru pilsēta lepojas, kā arī leģendas, kas saistās ar Dženovas valdniekiem dodžiem, par slaveno venēciešu tirgotāju Marko Polo un par Nikolo Paganīnī, kurš savu dvēseli pārdeva velnam.

Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Dženovas akvāriju. Dženovas akvārijs un tropiskais dārzs ir pats lielākais, un bioloģiskajā daudzveidībā bagātākais visā Itālijā, un viens no lielākajiem visā Eiropā. Lamantīni, delfīni, pingvīni, haizivis, medūzas, roņi, lielas un mazas krāsainas zivis, kā arī krāšņs tropiskais dārzs ar dažādiem rāpuļiem sniegs neaizmirstamus iespaidus gan lieliem, gan maziem. Atgriešanās viesnīcā 3* viesnīcā Toskānas reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5. diena. 31.01.2015. „Kjanti vīna ceļš starp Sjēnu un Florenci, ūdens peldes Toskānas termālajos baseinos...”
Kā pavadīsim Veco –tā dzīvosim Jaunajā gadā! Šo dienu baudīsim un svinēsim!

Brokastis*. Brīva diena viesnīcā. Piedāvājam pus dienas izbraukuma ekskursiju uz Sjēnu un Rapolāno termām (par papildus maksu 30 €). Mūsu ceļš vedīs starp olīvkoku birzīm, vīna dārziņiem, pa skaistiem, cipresēm apaugušiem pauguriem. Dienas pirmo pusi pavadīsim Sjēnā, kas ilgus gadus bija spēcīga sāncense Florencei. Etrusku dibinātā Sjēna ir izvietojusies uz trim pakalniem, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām apkārtnes ainavām. Šauro ieliņu labirints mūs aizvedīs uz Itālijas skaistāko vēdekļveida laukumu- Piazza del Campo, kuram apkārtesošajās ēkās ir izvietojušās neskaitāmas kafejnīcas, kurās nesteidzīgi varēsiet izbaudīt gardu kafiju, vai nomalkot šis puses labākos vīnus. Brīvajā laiks.

Ap pusdienas laiku dosimies uz Rapolāno termām, kur ļausimies ūdens peldēm. Termālie baseini atrodas gleznainā Toskānas pakalnā, no kura paveras brīnišķīga panorāma. Tā būs patīkama relaksācija mūsu miesai, jo vēsais decembra gaiss patīkami kontrastēs ar 5. karstajiem termālajiem baseiniem. Pēcpusdienā atgriešanās un atpūta viesnīcā.

Vakarpusē ap 19.00 dosimies uz Florenci (par papildus samaksu 20 €), kur kopīgi izstaigāsim pilsētu. Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Pilsētas apskates ekskursija ar profesionālu vietējo krievu valodā runājošu gidu: Sante Croce, Santa Maria del Fjore, Piazza della Signoria u.c.

Pēc ekskursijas iespēja iegriezties kolorītajā Florences tirgū, kur iespēja nobaudīt svaigi pagatavotus itāļu ēdienus –svaigi pagatavotu pastu, krāsnī ceptu picu vai īstu bifeļa mocarellu. Pilsētas laukumos un skvēros, blakus amatnieku un pārtikas tirdziņiem, uz skatuvēm no pl. 21.00 būs iespēja skatīties un klausīties Florences Filharmonijas kamermūzikas orķestra priekšnesumus- no valšiem līdz polkām, bet uz citām skatuvēm skatītājus priecēs dīdžeji un dažādi itāļu mūziķi un dziedātāji. Un neiztrūkstoši pusnaktī šampanietis un salūts Arno upes krastā. Atgriešanās viesnīcā 3* viesnīcā Toskānas reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.02.

6. diena. 01.01. „Gardas ezera pērle...”
Vēlas brokastis. Izbraukšana uz Sirmiones pussalu. Brīvais laiks pie Gardas ezera. Ceļš līdz Austrijai. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā. Atgriešanās viesnīcā 3* viesnīcā Toskānas reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7. diena. 02.01. „Alpu kalnu burvība...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (papildus samaksa 10 €). Iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Sv.Pētera klosteri, Mirabelas pils-parka kompleksu. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

8. diena. 03.01. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Čehiju, Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: