šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDOŠĀ HOLANDE

 • AMSTERDAMA – KEUKENKOHA-ZIEDU DĀRZS – VOLENDAMA – ZAANSE SCHANS - DELFTA – HĀGA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 195 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande

ZIEDOŠĀ HOLANDE

AMSTERDAMA – KEUKENKOHA-ZIEDU DĀRZS – VOLENDAMA – ZAANSE SCHANS - DELFTA – HĀGA

30.04. – 04.05.2016.

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 304

 

1.diena. 30.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 01.05. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Niderlande. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem.Nakts 2* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 02.05. „Ziedu dārza pārsteigums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums...” (par papildus samaksu 40 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofa - ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī.
Tālāk dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala Siera darītavas apmeklējums. Iespēja iegādāties suvenīrus. Tālāk dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar vēsturiskām ēkām, vējdzirnavām,veikaliņiem, kur redzams kā top siers, koka tupeles, tiek maltas sinepes un tiek ceptas bezgala gardas pankūkas. Iespēja iegādāties suvenīrus. Atgriešanās Amsterdamā. Brīvs laiks Amsterdamā. Nakts 2* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 03.05. „Holandes „rozīnītes”...”
Brokastis*. Iepazīšanās ar Nīderlandes pilsētām. Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes”” (par papildus samaksu 30 €). Hāga – faktiskā valsts galvaspilsēta, tajā atrodas valsts parlaments un valdība, kā arī monarha ģimene. Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Un protams, esot Delftā, noteikti ir jāpagaršo Klintona vārdā nosauktās pankūkas ar zemenēm.Labu apetīti! Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5. dienas. 04.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 124
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu 40€, Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes” 30 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 63 €, bērniem līdz 16g. 49 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; „Keukenkof” parka ieejas biļete 15 €; Kuģītis Amsterdamā 14 €; Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €; Van Goga muzejs 14 €;

2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                    Klienta paraksts

 

____________________________                                                       _______________________________

 

 

Fotogrāfijas: