šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDU PARĀDE UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ

 • AMSTERDAMA – KEUNKENHOFA-ZIEDU DĀRZS - HĀGA – DELFTA – AMERSFORTA – VOLENDAMA – ZIEDU PARĀDE
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande

ZIEDU PARĀDE UN SIERU PARADĪZE HOLANDĒ

AMSTERDAMA – KEUNKENHOFA-ZIEDU DĀRZS - HĀGA DELFTA – AMERSFORTA – VOLENDAMA – ZIEDU PARĀDE

Šogad gājena tēma “Ziedi un moda”

19.04. – 24.04.2016.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 360

 

1.diena. 19.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 20.04. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīt pilsētu no dažādiem skatu punktiem (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 21.04. „Lieliskie dārzi un Holandes „rozīnītes”...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Keunkenhofu - ziedu dārzu (par papildus samaksu 35 €). Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī.
Tālāk dodamies uz Hāgu – tā ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Holandē. Pateicoties vairumam pieminekļu, vēsturiskajiem rajoniem, kuri atrodas gleznainā Ziemeļjūras krastā, atstās neaizirstamus iespaidus. Hāga pazīstama kā „miera un taisnības” pilsēta, to dēvē arī par ”pilsētu – rezidenci”, tas tāpēc, ka tās elegantajos rajonos dzīvo Holandes karaliskās dinastijas pārstāvji.Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Un protams, esot Delfā, noteikti ir jāpagaršo Klintona vārdā nosauktās pankūkas ar zemenēm. Labu apetīti! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 22.04. „Nīderlandes kontrasti...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Alkmāru un Volendamu. Alkmāra – pilsēta ar gadsimtu senajām tradīcijām. Alkmāra ir zināma arī kā slavena siera tirgošanas vieta, pēdējos 400 gadus tā ir Holandes siera galvaspilsēta. Katru gadu pilsētā notiek sieru gadatirgus, kurš notiek kā teatralizēts priekšnesums. Savukārt atmiņā paliekošs būs jauks  izbrauciens ar kuģīti pa kanāliem.
Tālāk dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala. Pusdienās iesakām baudīt siļķi, jūras velšu plati vai garneles.Dienas turpinājumā dodamies baudīt Amsterdamu! Brīvajā laikā Amsterdamā piedāvājam apmeklēt dažādus interesantus muzejus: Valsts mākslas muzejs Rijksmuzejs, Amsterdamas vēstures muzejs, Van Goga muzejs vai arī Tiso kundzes pirmo vaska figūru muzeju.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5.diena. 23.04. „Diena ziedu pasaulē...”
Brokastis*.
23.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Šogad gājena tēma “Ziedi un moda” Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notika 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas.
Apmeklēsim Amersfortu, kas vēl jo projām glabā viduslaiku atmosfēru. Pilsēta piesaista ar mākslas galerijām, muzejiem, gleznainiem parkiem un skvēriem. Neskaitāmi restorāni un pabi, kas apmierina pat visizvēlīgāko klientu vēlmes. Unikāls pilsētas apskates objekts – Toren – Sieviešu tornis, kura augstums 94m.Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt, gan arī iegādāties.Laiks ceļā. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. dienas. 24.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (no 65 līdz 74 gadiem 10.80 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz visu dienu „Lieliskie dārzi un Holandes „rozīnītes” uz Keukenkofu, Hāgu un Delftu 35 €,
Izbraukuma ekskursija „Nīderlandes kontrasti...”uz Alkmāru un Volendamu 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 63 €, bērniem līdz 16g. 49 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; Kuģītis Amsterdamā 14 €; Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €; Van Goga muzejs 14 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                     Klienta paraksts

___________________________                                                    _______________________________

 

Fotogrāfijas: