šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

BULGĀRIJA AR ATPŪTU PIE JŪRAS UN AUSTRUMU VĀRTI - STAMBULA

 • EGERA – „SKAISTAS SIEVIETES IELEJA” - SIBIU – VĪNU DEGUSTĀCIJA - NESEBRA – SOZOPOLA – STAMBULA – ATPŪTA PIE JŪRAS – FOLKLORAS VAKARS - KALIAKRA RAGS – BALČIKA – ALADŽAS KLOSTERIS - VARNA
 • 10 dienas ()
 • 10 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 380 €

Pilns apraksts:

Valstis: Bulgārija. Turcija

BULGĀRIJA AR ATPŪTU PIE JŪRAS UN

AUSTRUMU VĀRTI - STAMBULA

EGERA – „SKAISTAS SIEVIETES IELEJA” - SIBIU – VĪNU DEGUSTĀCIJA - NESEBRA – SOZOPOLA – STAMBULA – ATPŪTA PIE JŪRAS – FOLKLORAS VAKARS - KALIAKRA RAGS – BALČIKA – ALADŽAS KLOSTERIS - VARNA

13.05. – 22.05.2016.     03.06. – 12.06.2016.     01.07. – 10.07.2016.     22.08. – 31.08.2016.

10 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 480

 

1.diena. 13.05., 03.06., 01.07., 22.08. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Slovākija. Nakts 3* viesnīcā Popradas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

2.diena. 14.05., 04.06., 02.07., 23.08. „Egera –maigo baltvīnu un ugunīgo sarkanvīnu dzimtene...”
Brokastis*. Ap pusdienas laiku ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, ugunīgo gulaša zupu. Pārbrauciens līdz Rumānijai. Nakts 3* viesnīcā Sibiu apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

3.diena. 15.05., 05.06., 03.07., 24.08. „No Transilvānijas līdz Melnajai jūrai...”
Brokastis*. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz Sibiu – vienu no skaistākajām Rumānijas pilsētām. Pilsētā ir lielisks centrālais laukums ar daudziem krāšņiem namiem, Brukentāla pils – bijusī Transilvānijas gubernatora Zāmuēla fon Brukentāla rezidence, gotiskā stilā celtā Evaņģēliski – luteriskā katedrāle, Romas katoļu baznīca, Rumāņu ortodoksās baznīcas katedrāle, kas celta pēc Sofijas katedrāles parauga. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Melnajai jūrai. Dienas otrajā pusē apstāšanās pauze vienā no Melnās jūras piekrastes pilsētām – Varna. Piedāvājam ieturēt maltīti no bulgāru nacionālās virtuves, kā arī bulgāru vīnu degustāciju. Nakts 3* viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainais krasts kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

4.diena. 16.05., 06.06., 04.07., 25.08. „Bulgārijas kūrortpilsētas...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Ap pusdienas laiku piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Nesebru un Sozopoli. Brauciens gar Melnās jūras piekrasti. Nesebra un Sozopola – senākās pilsētas Melnās jūras piekrastē. Šīs abas mājīgās pilsētiņas atstāj neatkārtojamus iespaidus, atrodas uz pussalām, ko ar sauszemi savieno zemesšaurumi. Seno celtņu drupas, bruģētas ieliņas, klintis, jūra ... neatkārtojama romantika! Pilsēta-muzejs – Nesebra. – VII gs. zvejnieku ciems ar šaurām ieliņām, senatnīgām baznīcām, vecām cietokšņa sienām. Pilsēta izvietojusies gleznainā salā to ar krastu savieno uzbērums. Sozopola - krāšņa pilsēta ar šaurām ieliņām, senatnīgām celtnēm. Pilsēta ar savu neatkārtojamo romantisko atmosfēru, kā magnēts pievelk gleznotājus, rakstniekus, senās arhitektūras cienītājus un tūristus no visas pasaules. Atgriešanās viesnīcā pie Melnās jūras. Nakts 3* viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainais krasts kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 21.

5.diena. 17.05., 07.06., 05.07., 26.08. „Diena divos kontinentos...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras / vai arī piedāvājam ar agru no rīta izbraukšanu un brokastīm līdzņemšanai doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 €) uz Stambulu.
Stambula ir vieta, kur sastopas un sajaucas pasaules kultūras un aromāti. Unikāla pilsēta, kas atrodas uz diviem kontinentiem un ir savdabīgi vārti uz austrumiem. Stambula – sena pilsēta ar bagātu vēsturi, neskaitāmiem ievērojamiem pieminekļiem, kas ataino visas valsts vēsturi. Pilsētas sirdī atrodas pasaulē vecākais un lielākais tirgus ar jumta segumu – Grand Bazar vai zināms arī kā „Nosegtais tirgus”. Iepazīšanās ar pilsētu. Populārā Sv.Sofijas katedrāle, kristietības svētums, kas daudzu gadsimtu garumā simbolizēja Romas impērijas spēku un varenību. Lieliskā 15.gs Topkapi pils šodien populārs muzejs, kur glabājas vairāk nekā 60 tūkstoši eksponātu. Austrumu arhitektūras šedevrs – Zilā mošeja, kas būvēta par godu sultānam Ahmedam. Skaists skats paveras no Galatas torņa, kura augstums ir vairāk nekā 60 metri. Stambula – pilsēta pie Bosforas jūras šauruma ir neiedomājama bez graciozajiem tiltiem: Bosfora un Sultāna Mehmeda Iekarotāja tilta. Atgriešanās viesnīcā pie Melnās jūras. Nakts 3* viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainais krasts kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 02.

6.diena. 18.05., 08.06., 06.07., 27.08. „Jūras peldes...”
Brokastis*. Saulīte, viegls vējiņš un jūras gaiss. Atpūta pie jūras. Melnā jūra piesaista tūristus ar savu maigo klimatu, kas veicina veselības uzlabošanu, smilšainām pludmalēm, mežainiem pauguriem, romantiskiem saulrietiem upju ielejās un klusos jūras līčos... Kas vēl nepieciešams mierīgai atpūtai? Nakts 3* viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainais krasts kūrortā.

7.diena. 19.05., 09.06., 07.07., 28.08. „Pa Melnās jūras piekrasti...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Ap pusdienas laiku piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Kaliakra ragu, Balčik, Aladžas klosteri un Varnu.
Iepazīsim Balčiku karalienes rezidenci. Balčika, kur apskatīsiet Botānisko dārzu un Balčikas pili. Pastaigājoties cauri dārzam, apskatīsiet seno aku, torņus, Kakutusu dārzu, karalienes Marijas bērnu villas, atklātās pirtis, kapellu, Rožu dārzu un tiltu. Pēc dārza apskates būs brīvais laiks un tālāk pārbrauciens uz Kaliakru, kur apmeklēsiet vienu no Bulgārijas skaistākajām dabas ainavām – Kaliakras ragu.
Aladžas klosteris ir viduslaiku klosteris, kurš atrodas klintī, veidots tas divos stāvos un tā augstums sasniedz gandrīz 40 m. Ir vairākas leģendas par klostera rašanos. Varna - nozīmīgākā Bulgārijas Melnās jūras piekrastes pilsēta un galvenā valsts osta. Varnu dēvē par Melnās jūras karalieni, pilsēta ir valsts lielākais tūrisma, kultūras, biznesa un izglītības centrs.Vakaru aicinām pavadīt krodziņā nacionālā stilā, kādā no Bulgārijas ciematiem. Jums tiks piedāvātas gardas vakariņas ar tradicionāliem Bulgārijas ēdieniem, vīns, folkloras priekšnesumi, dziesmas un dejas.Atgriešanās viesnīcā pie Melnās jūras. Nakts 3* viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainais krasts kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

8.diena. 20.05., 10.06., 08.07., 29.08. „Ceļš uz māju pusi ...”
Brokastis*. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Rumānijas teritorijā, Oradea apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

9.diena. 21.05., 11.06., 09.07., 30.08. „Kalnu pelde...”
Brokastis*. Brauciens līdz Miškolcai. Miškoļca-Tapoļca kūrorts. Par "Pasaules brīnumu" sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28oC. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm. Nakts 2*  viesnīcā Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

10.diena. 22.05., 12.06., 10.07., 31.08. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis. Plānotais brokastu laiks no pl. 7 – 8. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:izbraukuma ekskursija “Bulgārijas kūrortpilsētas” 25 €; izbraukuma ekskursija “ Diena divos kontinentos” 50 €; izbraukuma ekskursija “Pa Melnās jūras piekrasti” 40 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 115 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 103.50 €, bērniem līdz 16g. 80.50 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Vīna degustācija Skaisto Sieviešu ielejā 30 € (cenā iekļauts Egeras-pilsētas apskate 5 vīna šķirņu degustācija, pusdienas-3 ēdieni); pusdienas ar bulgāru vīnu degustāciju 25 €; nacionālais vakars Bulgārijā  35 €; pelde Miškoļca – Tapoļca baseinos 14 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                           Klienta paraksts

____________________________                                                                                     _______________________________