šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ČEHIJAS DABAS LABIRINTI UN ČEHIJAS ŠVEICE

 • MACOHAS AIZA – PUNKAVAS ALAS – BRNO – PRĀGA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – KARLOVI VARI – MARIANSKE LAZŅE – KRUŠOVICE – ČEHIJAS ŠVEICE
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 176 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

ČEHIJAS DABAS LABIRINTI UN ČEHIJAS ŠVEICE

MACOHAS AIZA – PUNKAVAS ALAS – BRNO – PRĀGA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – KARLOVI VARI – MARIANSKE LAZŅE – KRUŠOVICE –

ČEHIJAS ŠVEICE

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

27.05. - 01.06.2016.                                                          07.08.2016 - 12.08.2016.

Ceļojuma cena: € 240

 

1.diena. 27.05., 07.08. ”Pretī jauniem iespaidiem...”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas.  Laiks ceļā. Lietuva.Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 28.05., 08.08. ”Kas notiek pazemē un Prāgas mistika...”

            Brokastis*. Brno pilsētas apskate. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils – renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina – pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle.

Dosimies uz Moravsky Kras dabas parku, kas ir lielākais karsta reģions Čehijā.Apskatīsim 138 m dziļo Macohas aizu un Punkavas alu labirintus - šīs alas tiek uzskatītas par skaistākajām Morāvijas karsta alām. Sākumā ar kājām, pēc tam ar laivu dosimies atklāt noslēpumaino pazemes stalaktītu un stalagmītu valstību.

Vakarpusē ierašanās Prāgā. Vakarā piedāvājam ekskursiju pa naksnīgo Prāgu (par papildus samaksu 10 €) „Maģiskā Prāga”. Jūs varēsiet iepazīt Prāgas maģiju, noklausīties leģendas un apmeklēt mistiskus stūrīšus.  Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3.diena. 29.05., 09.08. ”Prāga-maģiskā simts torņu pilsēta...”

Brokastis*. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista, daudzus ceļotājus no visas pasaules.Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Gotiskā sv.Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā 3 pagalmiem, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā. Patstāvīga pastaiga Višegradā, Zoo, Eifeļa tornis, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Vakarā piedāvājam Jums doties kruīza braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi. Uz kuģīša varēsiet izbaudiet ne tikai Prāgas skatus, bet baudīt arī gardas pusdienas (bufet veida galds, ar dažādiem ēdieniem par papildus samaksu 20 €)! Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 30.05., 10.08. ”Krušovice un  Karlovi Varu burvība...Marianske Lazņe...”

Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas populāriem kūrortiem Karlovi Vari un Marianske Lazņe (par papildus samaksu 25 €*). Pa ceļam apstāsimies pie Krušovices Karaliskās alus darītavas un būs iespēja iegādāties dažādu šķirņu alu. Kūrortpilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, nepārtrauktais Vržidlo pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esoša šīs pilsētas dvēsele.Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvs laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Pārbrauciens uz Marianske Lazņe (Marienbāde) – jaunākais Rietumčehijas kūrorts. Pilsēta atpūtniekus piesaista ar saviem koptajiem parkiem, mežiem, bagātīgo sabiedrisko dzīvi un 40 minerālūdens avotiem, kas ir unikāli: to ķīmiskais sastāvs ir tik daudzveidīgs, ka to var izmantot visdažādāko slimību ārstēšanai. Atgriešanās Prāgā. Vakarpusē piedāvājam izbaudīt muzikālo strūklaku priekšnesumu, kur mūzika papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklaku fons. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 31.05., 11.08. ”Tiem, kuri noguruši no pilsētas kņadas...”

Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici (par papildus samaksu 25 €*). Diena pie dabas krūts. Čehijas Šveici  Jau no 19.gs šis rajons ir vilinājis tūristus un romantiskos dzejniekus.Tieši viņi šo vietu pirmo reizi nosaukuši par Čehijas Šveici. Tas ir neparasti skaists apvidus ar fantastisku formu smilšakmens klintīm, kuru šķērso ieplakas un aizas. Klimatiskais meža kūrorts - tiem kuri noguruši no pilsētas kņadas un straujā dzīves ritma. Unikāls dabas veidojums, lielākais Centrāleiropā - Klinšu vārti, akmens tilts. Kamenicas aiza - ko ieskauj klintis. Eksotisks brauciens ar laivām pa Kamenicas upi starp klintīm un ūdenskritumiem-neaizmirstamu izjūtu kokteilis. Pastaigas beigās izjutīsim mieru un neskarto dabu „klusajā aizā”, kura stiepjas 960 m garumā. Relaksācija ūdens atrakciju parkā.

 Atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6.diena. 01.06., 12.08. ”Steidzieties dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”

            Brokastis*. Diena ceļā. Čehija. Polija. Lietuva. Vēlu naktī ierašanās mājās.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8.,brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Prāgā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā. 

 

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Marianske Lazņe 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici 25 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 50 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 45 €, bērniem līdz 16g. 35 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Ekskursija“Maģiskā Prāga 10 €, Funikulieris un skata tornis 70 Kč, Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, Muzikālās strūklakas 230 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 20€,  Klinšu parks 75 Kč, Dabas taka 30 Kč, Brauciens ar laiviņām 60 Kč, Atrakciju parks ~120 Kč.

2015. gada      1 ~ 27 Kč

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                 Klienta paraksts

___________________________                                                                ___________________

Fotogrāfijas: