šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PĀRSTEIDZOŠĀ ČEHIJAS DAŽĀDĪBA

 • MORAVSKY KRAS – BRNO – LEDNICES – VALTICES AREĀLS – ČESKY KRUMLOV – HLUBOKAS PILS – ORLIKS - PRĀGA - KARLOVI VARI – ČESKIJ RAJ – KUTNA HORA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 224 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

 PĀRSTEIDZOŠĀ ČEHIJAS DAŽĀDĪBA
MORAVSKY KRAS – BRNO – LEDNICES – VALTICES AREĀLS – ČESKY KRUMLOV – HLUBOKAS PILS – ORLIKS - PRĀGA - KARLOVI VARI – ČESKIJ RAJ – KUTNA HORA

„Čehija – tā nav valsts, tā ir pasaka, tā ir tūristu un ceļotāju paradīze”

Šī brauciena laikā Jūs iepazīsiet maģisko pilsētu – Prāgu; apmeklēsiet skaistākās Bohēmijas un Morāvijas pilis, baudot gotikas, renesanses un baroka stila elementus; jūsmosiet par vecpilsētas skatiem braucot ar kuģīti pa Vltavas upi; relaksēsities populārākajos Čehijas kūrortos; iepazīsities ar Morāvijas alus un vīna darināšanas procesu un degustēsiet šos dzērienus; izbaudīsiet patīkamu atmosfēru nacionālajā vakarā, baudot vietējo virtuvi!

17.07. - 24.07.2016.                                                                       14.08 - 21.08.2016.
8 dienas  / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena € 320

1.diena. 17.07., 14.08. “Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

2.diena. 18.07., 15.08. “Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..”
Brokastis*. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. Kuģītis pa Vltavu ar bagātīgi klātu galdu, baudot ēdienu Jūs varēsiet izbaudīt Prāgas skatus.
Atgriešanās viesnīcā Prāgā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22

3.diena. 19.07., 16.08. “Jūsu mūža sapnis pārvēršās realitāte- pabūt kūrorta pilsētās Karlovi Vari un Františkovi Lazņi!..”
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu (par papildus samaksu 25€). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā „Draudzība” un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Atgriešanās Prāgā. Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22

4.diena. 20.07., 17.08. “Diena Vltavas krastos – Bohēmijas skaistākās pilis...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz visu dienu -  Hlubokas pils, Orlika pils un Česky Krumlovs(par papildus samaksu 25 €). Brauciens uz Orlika pili, kas uz doto brīdi ir Karela Švarcenberga privātais īpašums. Brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi uz Zvikovas cietoksni. Cietokšņa apskate. Jūs priecēs gan 13.gs. cietoksnis, gan romantiskā apkārtne – šajā vietā saplūst divas upes – Vltava un Otava.   Hlubokas pils apmeklējums. Jūs pārliecināsieties par to, ka šī pils pamatoti tiek dēvēta par Čehijas visromantiskāko pili. Česki Krumlov – unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta apkārt 13.gs. pilij, kas celta izmantojot Gotikas, Renesanses un Baroka elementus. Tas ir izcils nelielas Centrāleiropas viduslaiku pilsētas piemērs, kuras arhitektūras mantojums ir pateicību parādā tā mierīgai attīstībai vairāk kā 5 gadsimtu garumā. Ekskursija pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Atgriešanās viesnīcā Prāgā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24

5.diena. 21.07., 18.08. „Pārsteidzošā Čehijas paradīze...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 ) līdz nacionālajam parkam „Českij Raj” - Prahovas klinšu parkā - sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks – viens no senākiem dabas rezervātiem Čehijas Republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gada garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Patīkams pārgājiens vairāku kilometru garumā: skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas.
Pārbrauciens uz Kutna Horu. Iepazīšanās ar pilsētu: Sv. Varvaras katedrāle /UNESCO/, pils ar muzeja ekspozīciju, gotiskā akmens strūklaka, Vorsileka klosteris un, protams, Visu Svēto baznīca, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu no apmeklētājiem, ar unikālajiem veidojumiem no cilvēku kauliem.
Vakarā pārbrauciens uz Morāviju. Nakts viesnīcā 3* Moravijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22

6.diena. 22.07., 19.08. „Morāvijas mazie brīnumi...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 15 ). Brauciens uz Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Mēs Jums piedāvājam apskatīt vienu no alām. Iepazīšanās ar Morāvijas alus darināšanas vēsturi un procesu. Alus degustācija.
Vakarā Brno. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils – renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina – pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Morāvijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22

7.diena. 23.07., 20.08. “Unikāls pils, parka un lauku ainavas kopums!..”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Morāvijas dienvidiem (par papildus samaksu 25 ).
Dienvidmorāvija daudziem asociējas ar Morāvijas vīnu. Apmeklējot Grottu, Jums tiks piedāvāta īstā Morāvijas vīna degustācija. Lieliskā Lihtenšteinu pils – XVII gs.pils un parka arhitektūras sintēze. Brīvs laiks – iespēja izstaigāt pils parku, paēst pusdienas tradicionālā čehu krodziņā. Šajā reģionā mēs apmeklējam arī Lednices – Valtices areālu. Arī tas ir ierakstīts UNESCO dabas un kultūras pieminekļu sarakstā. Skaistā daba ar mežiem un ūdens krātuvēm, laukiem un koku alejām atstās Jums brīnišķīgus iespaidus. Vakars nacionālā morāvu stilā. Iepazīšanās ar specifisko virtuvi, dzērieniem un mentalitāti. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Moravijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22

8.diena. 24.07., 21.08. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8.,brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 110
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 7,20 € (65-74 gadu vecums 14,40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņi 25 €; Izbraukuma ekskursija “Diena Vltavas krastos – Bohēmijas skaistākās pilis” 25 €; Izbraukuma ekskursija „Pārsteidzošā Čehijas paradīze” 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Moravsky Kras 15 €; Izbraukuma ekskursija “Unikāls pils, parka un lauku ainavas kopums!” 25 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 99 €, bērniem līdz 16g. 77 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Kuģītis pa Vltavu ar bagātīgu „zviedru galdu” 20 €; Funikulieris un skata tornis70 Kč; Baseina kompleks “Akvaforums” 130 Kč (2 h); Muzikālās strūklakas 230 Kč; Orlik 150 Kč;  Kuģītis pa Vltavu 140 Kč; Hluboka 240 Kč;  Prahovas klinšu parks 60 Kč;  Sv.Varvaras katedrāle 60 Kč; Visu Svēto baznīca 90 Kč; Stalaktītu alas 170 Kč; Alus darītava, degustācija no 250 Kč; Valtices pils180 Kč; Lednices pils 200 Kč; Nacionālais vakars no 500 Kč; Sabiedriskais transports Prāgā 26 -32 Kč; Pusdienas No 150 Kč.

2015. gada rudens  izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                         

Fotogrāfijas: