šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Franciju, ceļojumi, autobusu tūres Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Franciju, ceļojumi, autobusu tūres. Īpašie piedāvājumi ceļojumiem no Ozolciems tūre!

Parīze, Atlantika, Lamanša līcis, Monsenmišela Versaļa, Disnejlenda.

  • Parīze, Versaļa, Disnejlenda, Atlantika, Lamanša līsis, Monsenmišela
  • 7 dienas ()
  • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

 

Valsts: Francija
PARĪZE, VERSAĻA, FONTENBLO, MONSENMIŠELA, SENMALO
CELLE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA SĒNU – MONSANMIŠELA – SENMALO – DISNEJLENDA - ĀHENE
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
27.09.-03.10.2015.

1. diena. 02.08., 27.09. „Pretī jauniem iespaidiem!..”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuvu, Poliju. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē.
2.diena. 03.08., 28.09. „Viduslaiku pilsēta Celle.” 
    Brokastis. Pastaiga pa Celles viduslaiku pilsētas ielām, Jūs apburs seno ēku daudzveidība. Jūs redzēsiet Celles cietoksni, 13.gs. celtā kapelā, Vecās un Jaunās rātsnama ēkas, vecpilsēta ar daudzajiem pildrežģu namiem 16.gs. Nakts viesnīcā 2* Parīzē. 
3.diena. 04.08., 29.09. „Mīlestības pilsēta – Parīze...”
    Brokastis. Pastaigas ekskursija pa skaistakajiem Parīzes centra kvartāliem (par papildus samaksu 20 €) Sitē sala – Parīzes Dievmātes katedrāle, apskatīsims vienu no senakajiem Parīzes rajoniem – Latīņu kvartālu: Sorbona, Panteons, Rātsnams, avangardiskais Pompidū centrs, Stravinska strūklaka, Bobūra, Marē – naudīgo ļaužu iecienīta dzīvesvieta. Ekskursijas turpinājumā Luvras apmeklējums. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c 
Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas.
    Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2*  viesnīcā Parīzes centrā.
4.diena. 05.08., 30.09. „Astotais pasaules brīnums. Normandija. Bretaņa...”
    Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Monsenmišela, Senmalo un Kankalē. Monsenmišela – jūras ieskauts, tinies dūmakā un lepni izslējies pāri mirdzošām smiltīm, Monsanmišela klosteris pieder pie Francijas skaistākajiem objektiem. Klostera apskate. Klosteris atrodās uz Sv. Mihaila salā Atlantijas okeānā,  starp Normandiju un Bretaņu. Piedāvājam sidra, kalvadossa un normandijas nacionālo cepumu degustācija. Peldēšanās cienītājus iepriecinās fotopauze Lamanša līča krastā, granīta citadelē – Senmalo. Vakarā piedāvājam nogaršot svaigas austeres un jūras veltes Kankalē, nelielajā ostas pilsētiņā, no kuras paveras skats pāri Monsenmišela līcim. Atgriešanās Parīzē.  Vakarā iesakām pacelties Eifeļa tornī – Parīzes simbolā. No tā Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi. Nakts 2* viesnīcā Parīzes centrā. 
5.diena. 06.08., 01.10. „Karaliskās pilis un parki...” 
    Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brīvais laiks Parīzē vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaku 25 €) uz Versaļu un Fontenblo. Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Fonteblo. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas.  Pastaigājaties Fontenblo, kas ir īsta provinciālā Francijas pērle. Atgriešanās Parīzē. 
 Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. 
    Dienu varat veltīt arī pastaigai pa Parīzi, iepazīstot tās ievērojamākos apskates objektus individuāli. Vakarā izbraukšana uz Vāciju. Nakts 2*  viesnīcā Lilles apkaimē. 
6.diena. 07.08., 02.10. „Kārļa Lielā mazā pilsēta...”   
 Brokastis. Pastaiga pa Āhenas viduslaiku pilsētas daļu – svētās Romas impērijas galvaspilsēta, Kārļa Lielā iemīļotā pilsēta, Sv. Stefana katedrāle ar kapellu, kur apglabāts imperators. Slavenie karstie ārstnieciskie avoti Āhenā, karaliskie vārti, klostera telpa, Rātsnams. Tranzīts pa Vāciju. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē.
7. diena. 08.08., 03.10. “...Un atpakaļ uz mājām…” 
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
•    Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi :
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 135
•    piemaksa par papildvietu autobusā € 115 
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
•    pilsētas sabiedriskais  transports
•    'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (>65 gadiem 12.60 €)

Piemaksas un papildus izdevumi:
Ekskursija pa skaistakajiem Parīzes centra kvartāliem 20 €; Ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €;  Izbraukuma eksursija uz „Astotais pasaules brīnums. Normandija. Bretaņa” Senmalo, Monsanmišela 40 €;  Izbraukuma ekskursija uz Versaļu un Fonteblo 25 €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Versļas pils un parks – ieejas biļete - 15 €; Fonteblo pils 11 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Luvra (ar gidu) 12 (27) €; Disnejlenda 69/49 €; Moulin Rouge 110 €; Metro biļete Parīzē 1.70 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Pastaigas ekskursija pa skaistakajiem Parīzes centra kvartāliem 20 €; 
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2014. gada rudens  izmaksas

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.  
•    Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA Ozolciems Tūre                        Klienta paraksts

________________________                        _______________________

Fotogrāfijas: