šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PRĀGA, ČEHIJAS ATPŪTAS UN ŪDENS PARKI

 • PRĀGA - ČESKI RAJ - ZOO-SAFARI – BOTANIKUS – MORAVSKI KRAS – AKVAPARKS
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 152 €

Pilns apraksts:

Tikai 1 vieta!!!

Pērkot vietu 9:4 obligāti piemaksa par SNG. 139+65=204 EUR!!!

Valsts: Čehija

Prāga, Čehijas atpūtas un ūdens parki

PRĀGA - ČESKI RAJ - ZOO-SAFARI – BOTANIKUS –

MORAVSKI KRAS – AKVAPARKS

28.06. - 02.07.2016.    23.08. - 27.08.2016.

 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 240

 

1.diena. 28.06., 23.08. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Vroclavas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 29.06., 24.08. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..“
Brokastis*. Ekskursija (par papildus samaksu 10 €) pa Prāgu – izjūtiet šīs pilsētas dvēseli, kas slēpjas senās baznīcās, cēlās pilīs, skulptūrās un parkos, kas rotā šo unikālo pilsētu. Mēs izstaigāsim Prāgas vecpilsētas šauro ieliņu labirintus, karalisko ceļu. Staromestskas laukuma, kura galvenais lepnums Staromestskas rātsnama kuranti, apskate. Divas ciparnīcas, ko rotā figūras, kas simbolizē tikumus un netikumus. Apustuļu figūru procesija, kas katru stundu piesaista tūristu uzmanību. Pastaiga pa Vaclava laukumu un Kārļa tiltu, kur iedomāsimies vēlēšanos. Pēc ekskursijas piedāvājam Jums doties kruīza braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi. Uz kuģīša varēsiet izbaudiet ne tikai Prāgas skatus, bet baudīt arī gardas pusdienas (bufet veida galds, ar dažādiem ēdieniem par papildus samaksu 20 €)! Vakarā baudīsim muzikālo strūklaku priekšnesumu – unikāls mūzikas, ūdens, baleta un gaismas šovs.
Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3.diena. 30.06., 25.08. „Ceļojums uz Āfriku Eiropas centrā - Zoosafārī...!”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam doties ekskursijā uz visu dienu uz Botanikus un Zoo Safari (par papildus samaksu 25 €). Botanicus viduslaiku stila dārzs un ciematiņš. Iespēja spert kāju senatnē, iepazīties ar sen piemirstiem arodiem, pašu rokām gatavoti suvenīri pēc sentēvu metodēm.Brauciens līdz Dvur Kralove. Zoo – Safarī apmeklējums. Zoo 60 gadu laikā ir pārtapis par vienu no lielākajiem atpūtas parkiem Čehijā un lepojās ar izcilo Āfrikas dzīvnieku kolekciju Eiropā. Parka teritorija ir 500 tūkstoši kvadrāt metru liela, kurā ir apmēram 50 dzīvnieku sugas, apmēram 600 dzīvnieki. Jūs patīkami pārsteigs ar Zoo iemītniekiem un neaizmirstamo braucienu Safari busiņā. Kur vēl Jūs varat redzēt tik daudz žirafes un antilopes vienkopus. Atgriešanās Prāgā.Palicējiem Prāgā: Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. 
Pārbrauciens uz Brno. Nakts 3*viesnīcā Brno. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 01.07., 26.08. „Pazemes labirintos...”
Brokastis*. (Izbraukuma ekskursija par papildus samaksu 20 €). Ekskursija uz dabas rezervātu Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Galvenie apskates objekti ir stalaktītu-stalagmītu alu komplekss. Jūs pārsteigs neparasta ainava ar kanjoniem, gleznainas alas, dziļas aizas, dīvainu izskatu un formu stalaktīti un stalagmīti.
Pēc alu apmeklējuma piedāvājam relaksēties „Akvaparka Moravia”, kur varēsiet izbaudīt visu ko var sniegt ūdens atrakciju parks: dažādi relaksējošie un džakuzī baseini, kuru temperatūra ir no 30 līdz 36°C, tornis un slidkalniņi, tai skaitā āra baseini, bērnu atrakcijas. Nakts 3* viesnīcā Brno. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 02.07., 27.08. „Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65
 • piemaksa par papildvietu autobusā  75
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS „BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5,40 (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €),

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursijā uz visu dienu uz Zoo Safari un  Botanicus darzu 25€; Izbraukuma ekskursija uz Moravski Kras un Akvaparku „Moravia” 20 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 45 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 40,50 €, bērniem līdz 16g. 31,50 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Ekskursija Prāgā profesionāla gida pavadībā, krievu valodā 10 €; Zoo Dvur Kralove 120 Kč, bērniem (4-15 g.) 80 Kč, (2-4.g.) 50Kč; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar ēdināšanu 20 €; „Botanikus” 99 Kč, bērniem 60 Kč; Moravski Kras alas 170 Kč, bērni 90 Kč.(6-15.g.v.); „Akvaparks Moravia” 440 Kč, bērniem 320 kč; Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, bērniem 12-16 Kč. (līdz 15.g.v.); Muzikālās strūklakas 230 Kč, bērniem līdz 6.g. bezmaksas.

1 ~ 27 Kč                                  2015 gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA”Ozolciems Tūre”                                                                  Klienta paraksts

____________________________                                                              _______________________________

 

Fotogrāfijas: