šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PRĀGAS, VĪNES, KARLOVI VARI UN FRANTIŠKOVI LAZŅI DĀRGUMI UN ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS

 • SAKSIJAS ŠVEICE – ČEHIJAS ŠVEICE – PRĀGA – KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅI – ČESKI KRUMLOV – VĪNĒ
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 176 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

Prāgas, Vīnes, karlovi vari un františkovi lazņi dārgumi un Česki krumlov leĢendaS

saksijas Šveice – Čehijas Šveice – Prāga – karlovi vari –

františkovi lazņi – Česki Krumlov – Vīnē

30.05. – 04.06.2016.                31.07. – 05.08.2016.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 272

 

1.diena. 30.05., 31.07. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Prāgas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

2.diena. 31.05., 01.08. „Saksijas un Čehijas Šveices dabas brīnumi...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Saksijas Šveici un Čehijas Šveici* (par papildus samaksu 25 €). Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Pārbrauciens pa gleznaino Elbas upes ieleju uz Čehijas Šveici. Eksotisks brauciens ar laivām pa Kamenicas upi starp klintīm un ūdenskritumiem - neaizmirstamu izjūtu kokteilis. Pastaigas beigās izjutīsim mieru un neskarto dabu „klusajā aizā”, kura stiepjas 960 m garumā.
Laiks ceļā. Atgriešanās Prāgā. Kuģītis pa Vltavu ar bagātīgi klātu galdu, baudot ēdienu Jūs varēsiet izbaudīt Prāgas skatus. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22

3.diena. 01.06., 02.08. „Jūsu mūža sapņi pārvēršās realitāte- pabūt kūrorta pilsētās Karlovi Vari un Františkovi Lazņi...”
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārākajiem kūrortiem (par papildus samaksu 25€). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās piederumus! Patīkamu relaksāciju!
Atgriešanās Prāgā. Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 02.06., 03.08. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate vietēja gida pavadībā, krievu valodā : gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes.Laiks ceļā līdz Česki Krumlovai. „Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos...”
Ierašanās Česki Krumlov – unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta apkārt 13.gs. pilij, kas celta izmantojot gotikas, renesanses un baroka elementus. Tas ir izcils nelielas Centrāleiropas viduslaiku pilsētas piemērs, kuras arhitektūras mantojums ir pateicību parādā tā mierīgai attīstībai vairāk kā 5 gadsimtu garumā.
Nakts ekskursija (par papildus samaksu 15 ) lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Nakts viesnīcā 3* Čehijas dienvidos, Česki Budejovice apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23

5.diena. 03.06., 04.08. „Vīne - pasaules mūzikas galvaspilsēta...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Pusdienlaikā ierašanās Habsburgu impērijas galvaspilsētā - Vīnē. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 ). Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Šēnbrunna, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju.
Izbraukšana mājup. Nakts viesnīcā 3* Polijā, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23

6.diena. 04.06., 05.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • Ekskursija Prāgā vietēja gida pavadībā krievu valodā

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65
 • piemaksa par papildvietu autobusā  75
 • AA BALTA medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €),
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz Saksijas Šveici un Čehijas Šveici 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Variem un Františkovi Lazņi 30 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 55 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 49.50 €, bērniem līdz 16g. 38.50 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Ekskursija Česki Krumlov 15 €; Ekskursija Vīnē 20 €; Baseina kompleks „Akvaforums”  130 -240 Kč; Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar pusdienu buffet 20 €; Dabas takas 30 Kč; laiviņas pa Kamenicas upi 60 Kč; Muzikālās strūklakas 230 Kč; Pusdienas Čehijā no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč; Muzeji Vīnē no 12€; Pusdienas Austrijā no 10 €.

2015. gada izmaksas.                           1 ~ 27 Kč         

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                                     Klienta paraksts

 

____________________________                                                                                     _______________________________

Fotogrāfijas: