šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ROMANTISKĀ ČEHIJA

 • PRĀGA – DRĒZDENE – SAKSIJAS ŠVEICE - KARLOVI VARI – MARIANSKE LAZŅE KOŅEPRUSKAS STALAKTĪTU ALAS – ŠTENBERGAS PILS
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 139 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

ROMANTISKĀ Čehija
PRĀGA – DRĒZDENE – SAKSIJAS ŠVEICE - KARLOVI VARI – MARIANSKE LAZŅE KOŅEPRUSKAS STALAKTĪTU ALAS – ŠTENBERGAS PILS
„Čehijatā nav valsts, tā ir pasaka, tā ir tūristu un ceļotāju paradīze.”
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
22.10. – 27.10.2016.
Ceļojuma cena: € 256

1.diena. 22.10. „Pretī jauniem iespaidiem...“
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

2.diena. 23.10. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!“
Brokastis*. Prāga rudenīgā zelta rotā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā 4 stundas (par papildus samksu 15 €): gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staromestskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš.Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu”.
Vakarā mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas baznīcām vai koncertzālēm. Apmeklējumu gaida arī Prāgas Ēnu teātri, mūzikas klubi un diskotēkas. Nakts viesnīcā 3* Prāgas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3.diena. 24.10. „Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve.”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici (par papildus samaksu 25 €). Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Individuāls Cvingera apmeklējums.
Prāgā palicējiem brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Atgriešanās un nakts viesnīcā 3*Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 25.10. „Daudziem tas ir mūža sapnis, bet Jums tā ir realitāte – pabūt kūrorta pilsētās Čehijā!“
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari, cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā „Draudzība” un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Marianske Lazņe (Marienbāde) – jaunākais Rietumčehijas kūrorts. Pilsēta atpūtniekus piesaista ar saviem koptajiem parkiem, mežiem, bagātīgo sabiedrisko dzīvi un 40 mineralūdens avotiem, kas ir unikāli: to ķīmiskais sastāvs ir tik daudzveidīgs, ka to var izmantot visdažādāko slimību ārstēšanai. Atgriešanās Prāgā. Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons.
Nakts viesnīcā 3*Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 26.10. „Ne tikai Prāga spēj pārsteigt!”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Koņepruskas stalaktītu alām un Štenbergas pils (par papildus samaksu 20 €). Lielākās alas Centrālajā Čehijā. Pazemes brīnums, kurš sācis veidoties jau 20 milj. gadu atpakaļ. Alas daba izveidojusi 3 stāvos, kopējais koridoru garums ~ 2,5 km un dziļums ~ 70 m. Apskatāmi interesanti stalaktītu-stalagmītu veidojumi un 15.gs. slepenā naudas viltotāju darbnīca. Pārbrauciens uz Česki Šteinbergas pili. Pils atrodas uz klints radzes, kas rada romantisku ainavu Sazavas upes krastos. Pils celta 13. Gs., tā ir viena no Čehijas pilīm, kas vislabāk saglabājusies un vēl joprojām pieder Šternbergu dzimtai. Viduslaikos, pateicoties tam, ka pils atrodas pašā klints virsotnē, tā tika uzskatīta par neaizsniedzamu. Sākotnēji pils tika celta gotiskā, taču vēlāk tika pārbūvēta baroka stilā, bet interjers tika rotāts ar greznām grīdas līstēm un itāļu mākslinieka darbiem. Pils ekspozīcijā apskatei pieejama Eiropā lielākā 17.gs.  gleznu kolekcija, kā arī Ieroču kolekcija.
Pēcpusdienā atgriešanās Prāga. Nakts viesnīcā 3*Prāgas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6.diena. 27.10. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!“
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €)
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Marianske Lazņe 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Koņepruskas stalaktītu alām un Štenbergas pili 20 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 67.50 €, bērniem līdz 16g. 52.50 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Ekskursija Prāgā gida pavadībā 4 stundas 15 €; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi  ar pusdienām „Zviedru galds” 20 €; Cvinger galerija 10 €; Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč; Muzikālās strūklakas 230 Kč; Koņeprusku stalaktītu alas 130 Kč; Štenbergas pils – 195 Kč;  Funikulieris un skata tornis „Diana” 80 Kč; Pusdienas no 150 Kč; Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč,

1 EUR ~ 27 Kč.   2015. gada izmaksas.

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                    

Fotogrāfijas: