šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

BAVĀRIJAS PĒRLES - PILIS, EZERI UN ALPU KALNI

 • MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINA UN LINDERHOFU PILIS - PARTNACHKLAMM AIZA - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPU IELOKA - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” - ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES - NIRNBERGA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija

bavārijas pērles - pilis, ezeri un Alpu kalni

MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINA un Linderhofu pilis - PARTNACHKLAMM AIZA - Kīmezers - Herrensala - Herrenciemsee pils ar parku – BERHTESGĀDENES ZEME - Bavārijas Alpu ieloka - Hitlera “Ērgļa ligzda” - Ķēniņa ezers – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES - NIRNBERGA

24.07. – 30.07.2016.               07.08. – 13.08.2016.               18.09. – 24.09.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojumu cena: € 360

 

1. diena. 24.07., 07.08., 18.09. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vroclavas apkartnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2. diena. 25.07., 08.08., 19.09. „Minhene – Vācijas mākslas krātuve...”
Brokastis*. Vakarpusē ierašanās Minhenē. Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Apskatīsim Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā Bavārijas karaļa rezidence, tagad muzejs, Ludviga iela. Iesakām apmeklēt kādu no Minhenes krogiem, lai nobaudītu Bavārijas desiņas un alu. Viens no lielākajiem krogiem ir „Hofbräuhaus”. Nakts viesnīcā 3* Minhenes apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3. diena. 26.07., 09.08., 20.09. „Bavārijas pērles...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas pērles” (par papildus samaksu 35 €) uz Bavārijas Alpiem uz Karaļa Ludviga II sapņu pilīm. Noišvānšteina: Noišvānšteinas mīts, Bavārijas karaļa Ludviga II pasaku pils, atrodas augstā klintī ar skatu uz lielisko Bavārijas, Lehtāleres un Dienvidbavārijas Alpu panorāmu un Linderhofu – Versaļa miniatūrā, kur katru stundu pils priekšā izšļācas 10 m augsta strūklaka. Tālāk dodamies uz Partnachklamm aizu – iespaidīga klinšu aiza ar tuneļiem un galerijām. Atgriešanās viesnīcā 3* Minhenes apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4. diena. 27.07., 10.08., 21.09. „Vēstures romantiskajās skavās...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā Vēstures romantiskajās skavās” (par papildus samaksu 30 €). Kīmezers – lielākais Bavārijā. Brauciens ar laivu līdz Herrensalai, kuru savā laikā nopirka Ludvigs II, karalis vēlējās uzbūvēt šeit pili, kura līdzinātos Versaļai. Uz salas atrodas Herrenciemsee pils ar parku, gan vienu, gan otru ir vērts redzēt. Atgriešanās Minhenē.
Pēc velēšanās piedāvājam doties vakara pastaiga pa Minhenas pilsētas vēsturisko centru. Atgriešanās 3* viesnīcā Minhenes apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 28.07., 11.08., 22.09. „Bavārijas Alpu ielokā...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas Alpu ielokā” (par papildus samaksu 35 €). Berhtesgādene - kalnu kūrortpilsēta Vācijas Alpu pakājē. Šis rajons ir viens no skaistākajiem rajoniem ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Dosimies pa gleznainu kalnu ceļu līdz īstam inženiertehnikas meistardarbam Hitlera “Ērgļa ligzdai”, no kura paveras elpu aizraujoša Alpu kalnu ainava! Romantisks izbrauciens ar kuģīti pa Ķēniņa ezeru – augstāko kalnu ezeru Vācijā. Bavārijas Alpu ielokā ar pieturas vietu Svētā Bartolomeja pussalā, kur jūs varēsiet iegādāties svaigi kūpinātas foreles. Berhtesgādenes labklājības avots bija vietējās sālsraktuves. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim Salzbergwerk sālsraktuves. Atgriešanās 3* viesnīcā Minhenes apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6. diena. 29.07., 12.08., 23.09. „Bavārijas košums...
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Nirnbergai – Bavārijas košāko pērli. Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Dievmātes vārti, Sv. Martas baznīca, Sv. Labrenča baznīca, Tirgus laukums. Nirnberga pazīstama kā desiņu galvaspilsēta. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7. diena. 30.07., 13.08., 24.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (>65 gadiem 10.80 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Bavārijas pērles” 35 €; izbraukuma ekskursija “Vēstures romantiskajās skavās” 30 €; izbraukuma ekskursija “Bavārijas Alpu ielokā.” 35 €.
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 100 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 16g. 70 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Iejas biļete Noišvānšteinas un Linderhofa pilīs 24 €; Partnachklamm aiza 4 €; izbraukuma ekskursija “Vēstures romantiskajās skavās” 30 €; Herrenciemsee pils 8 €; kuģītis uz Herrensalu ~ 7.50 €; €; Hitlera ērgļa ligzda ~ 16 €; kuģītis pa Keeningsee ezeru 16 €; ieejas biļete Salzbergwerk sālsraktuves 16 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

•  Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi)

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                             Klienta paraksts

 

____________________________                                      _______________________________

Fotogrāfijas: