šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

GLEZNAINĀS REINAS UN MOZELES IELEJAS

 • ĶELNE – BERNKASTEL-KUES – KOHEIMA - KOBLENCA – REINAS UN MOZELES IELEJA – LORELEJAS KLINTS - MAINCA – RĪDESHEIMA – BRAUCIENS AR KUĢĪTI – BOPARDA - VĪNU DEGUSTĀCIJA - BERLĪNE
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 345 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija

Gleznainās Reinas un Mozeles ielejas

ķelne – bernkastel-kues – koheima - koblenca – reinas un mozeles ieleja – lorelejas klints - mAINCA – rīDESHEIMA – bRAUCIENs AR KUĢĪTI – bOPARDA - vīnu degustācija - BERLĪNE

21.06. – 26.06.2016.                                                   18.07. – 23.07.2016.

17.08. – 22.08.2016.                                                   13.09. – 18.09.2016.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 345

 

1. diena. 21.06., 18.07., 17.08., 13.09. „Pēc jauniem piedzīvojumiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3*viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 22.06., 19.07., 18.08., 14.09. „Imperatora rezidence...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Ķelnei. Vakara pastaiga pa pilsētu, vietējā gida pavadībā. (par papildus samaksu 10 €). Ejot ekskursijā kājām pa seno centru, Jūs iepazīsiet pašas interesantākās šis neatkārtojamās pilsētas vietas, dzirdēsiet teiksmas un nostāstus par Ķelnes leģendārajām personībām, kā arī redzēsiet galveno pilsētas dominanti- slaveno Ķelnes baznīcu. Alus “Kolsch” degustācija vienā no Ķelnes tradicionālajām alus darītavām. Pārbrauciens līdz Bopardai. Nakts 2* viesnīcā Vācijas teritorijā, Bopardas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 23.06., 20.07., 19.08., 15.09. „ Gleznainās vietas Mozeles ielejā. Divu upju krastos...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus maksu 40 €) uz vienu no gleznainākajām vietām Eiropā – Mozeles ieleju. Šīs ekskursijas laikā, Jūs pārsteigs pārsteidzoši un fantastiskie Mozeles ielejas dabas skati un slavenie Mozeles vīni.
Ekskursija sākas ar panorāmas braucienu gar gleznaino Mozeli līdz Bernkastel-Kues pilsētai. Turpinājumā ekskursija pa Bernkastel-Kues: pārsteidzoša pilsēta-muzejs, sena pilsēta ar akurātām pildrežģu ēkām, viduslaiku šaurās ieliņas... Tas viss kopā liek justies,  kā skaistā pasakā. Mozeles vīna degustācija 8-10 € (3 vīna šķirnes). Brauciens gar Reinu, baudot gleznaino panorāmu. Koheima, kas atgādina rotaļu pilsētu. Šis ir viens no iecienītākajiem Vācijas reģioniem brīvdienu pavadīšanai – romantiski vīna dārzi, unikāla upes ieleja un Mozeles metropole Koheima. Koheimas simbols 1000 gadīgais imperatora vasaras pils. Pastaiga pa apburošām viduslaiku ieliņām, tirgus laukums ar Rātsnamu un Sv. Martina strūklaku. Iespēja degustēt vīnus.
Pārbrauciens uz Koblencu. Vakara pastaiga pilsētā. Pilsēta izvietojusies Reinas un Mozeles upju satekas vietā un tās vēsture aizsākās vēl impērijas laikā. Koblenca ievērojama ar saviem vīniem, un līdzās tam ir “vārti” uz Reinas ieleju, kur ik metrs ir vēstures pieminekļu bagāts un upes krastu katrā kilometrā ir vismaz viena sena pils vai cietoksnis. Nakts 2* viesnīcā Vācijas teritorijā, Bopardas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4. diena. 24.06., 21.07., 20.08., 16.09. „60 piļu ieleja...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi.” (par papildus samaksu 40 € ). Reinas ieleja piesaista tūristus ne tikai ar pilīm, cietokšņiem, klosteriem, baznīcām un vēsturiskajām pilsētām, bet arī ar lieliskām ainavām. 132 metrus augstā Lorelejas klints tiek uzskatīta par skaistāko un gleznaināko vietu visā Reinas upes ielejā. Mainca – kautrīgi noslēpumaina un lepna, Johana Gūtenberga likteņpilsēta. Mainca sena bīskapu pilsēta, kuras sirds pukst Doma baznīcā – romānikas stila šedevrs ar gotikas un baroka elementiem. Tirgus laukums, Kūrfirsta pils, iespaidīgais Teodora Heussa tilts. Rīdesheima - Vācijas tūrisma galvaspilsēta. Sena pilsēta ar pikantu mūsdienīgu pievilcību. Populārākā iela – Drosselgasse ir kā neatkārtojama pasaka ar pārsteidzošu skaistumu. Iesakām ar funikulieri pacelties 225 metrus augstā kalnā virs pilsētas un akurātiem vīnogu laukiem pie 38 metrus augstās statujas „Vācija”, kas simbolizē Vācijas Impērijas dibināšanu. Johans Volfgangs fon Gēte, Johanness Brāms un daudzas citas populāras personības iemīlējās šajā pilsētā. Lai izdodas arī Jums! Romantisks brauciens ar kuģīti pa Reinas upi, baudot neatkārtojamas ainavas. Boparda – saules apvīta pērle Vidusreinas kreļļu virtenē. Pilsēta slēpj nenovērtējamas bagātības: vislabāk saglabājies romiešu laika mūris Vācijas teritorijā, viduslaiku pilis un baznīcas, vīnogulāju plantācijas, meža masīvi. Šeit ir visievērojamākie vīna dārzi Vidusreinā. Bopardas vīndaru darinātais vīns ir pazīstams visā pasaulē un saņēmis daudzas starptautiskas prēmijas. Lieliskā Bopardas vīna degustācija. Nakts 2* viesnīcā Vācijas teritorijā, Bopardas apkaimē. Vēlam saldus sapņus un vēlreiz izdzīvot dienā baudīto! Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 25.06., 22.07., 21.08., 17.09. „Dinamiska pilsēta...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Berlīni. Berlīne - apbrīnojami strauja un dinamiska pilsēta. Pilsētas apskates eksursija- ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 €): pazīstamā iela «Zem liepām» – Unter den Linden, Аleksandra laukums, Jaunavas Marijas baznīca, Sarkanais Rātsnams, Neptūna strūklaka, televizijas tornis, Кatedrāle, Brandenburgas vārti, Reihstāgs u.c... Brīvajā laikā piedāvājam apskatīt vēsturiskos pieminekļus, lielās tirdzniecības pasāžas, neskaitāmos suvenīru veikaliņus, slaveno Berlīnes Zoo, sv.Nikolaja kvartālu, Reihstāgu, Berlīnes baznīcu, Berlīnes Muzeju salu, uz kuras atrodas grandiozs arhitektūras ansamblis-pieci muzeji ar pasaules vārdu:Jaunais muzejs, Bode muzejs, Vecais muzejs, divas nacionālās bibliotēkas,mūsdienu mākslas muzejs. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 26.06., 23.07., 22.08., 18.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās mājās.

Samaksas kārtība

•      Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

•      Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • •brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 125 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā  85 ,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi” 40 € (ietilpst vīna degustācija), izbraukuma ekskursija „ Gleznainās vietas Mozeles ielejā. Divu upju krastos” 40 €.      
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 80 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 72 €, bērniem līdz 16g. 56 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Kuģītis pa Reinas upi no 12 €; pacēlājs Rīdesheimā 6,50 €; Mozeles vīnu degustācija 8-10 €; ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām/ vietējā gida pavadībā 10 €; ekskursija Ķelnē vietējā gida pavadībā 10 €; Pusdienas Vācijā no 10-15 €.        2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 •  Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                Klienta paraksts

____________________________                                                                                  _______________________________

Fotogrāfijas: