šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ATRAKCIJU PARKI ITĀLIJĀ UN ATPŪTA ADRIJAS JŪRAS KŪRORTĀ

 • MINIMUNDUS PARKS - GARDALAND ATRAKCIJU PARKS - LIDO DI JESOLO KŪRORTS - AQUALAND ŪDENS ATRAKCIJU PARKS – SEALIFE JŪRAS PARKS - VENĒCIJA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 276 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

ATRAKCIJU PARKI ITĀLIJĀ UN ATPŪTA ADRIJAS JŪRAS KŪRORTĀ

MINIMUNDUS PARKS - GARDALAND ATRAKCIJU PARKS - LIDO DI JESOLO KŪRORTS - AQUALAND ŪDENS ATRAKCIJU PARKS –

SEALIFE JŪRAS PARKS - VENĒCIJA

Saullēkti jūras krastā, baltas smilšu pludmales, jūras un saules peldes. Lido di Jesolo kūrorta plašais piedāvājums izbaudīt brīnišķīgus itāļu ēdienus: krāsnī ceptu itāļu picu, svaigas, gardas jūras veltes, visgardākos saldējumus. Bet vakaros pēc saulrieta dosimies uz itāļu bāriem, kur malkojot vēsus kokteiļus ļausimies īstai itāļu mūzikai. Lido di Jesolo kūrorts - ideāla atpūta visiem mums – ģimenēm ar bērniem!

02.07. – 08.07.2016.     01.08-.07.08.2016.

 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 360

 

1 diena. 02.07., 01.08. „Virziens - dienvidi...”
Agri no rīta ap pl. 6.00 izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija- Lietuva Polija. Pēcpusdienā pusdienu pauze Polijas ceļmalas krodziņā. Nakts 3*viesnīcā Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2.diena. 03.07., 02.08. „Tuvāk dienvidiem, prieki Minimundus parkā...”
Brokastis*. Ceļa turpinājums caur Čehiju, Austriju. Pusdienu pauze Austriešu krodziņā. Pēcpusdienā atrakciju parks Minimundus Klāgenfurtē. Iespēja apceļot pasauli vienā dienā no Ēģiptes līdz Indonēzijai, no Austrālijas līdz ASV. Minimundus ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā Austrijā, kurā iespējams izklaidēties, atpūsties un uzzināt interesantas lietas – 170 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, kas veidoti ar lielu precizitāti mērogā 1:25. Interesanti būs gan lieliem, gan arī maziem! Vakarpusē pārbrauciens Austrija - Itālija. Nakts viesnīca 3* Paduja apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3.diena. 04.07., 03.08. „Gardaland atrakciju labirintos...”
Brokastis*. Brīva diena pilsētā. Piedāvājam doties braucienā uz Gardaland atrakciju parku (par papildus samaksu 35 €). Gardaland - tā ir pasakaina valstība, kas sajūsmina gan lielus, gan mazus. Tas ir spilgts izklaides un iespēju kaleidoskops, kas dāvā visiem to, kā tik ļoti pietrūkst pelēkajā ikdienā - svētkus, kuros katrs apmeklētājs ir ne vien skatītājs, bet arī šo svētku dalībnieks. Desmitiem ultramodernu atrakciju, kalniņu, karuseļu, šovu un izklaides iespēju visu vecumu apmeklētājiem. Vēlā pēcpusdienā pārbrauciens uz Lido di Jesolo kūrortu. Nakts 2* viesnīcā Lido di Jesolo. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 05.07., 04.08. „Izpriecas Lido di Jesolo kūrortā...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Lido di Jesolo kūrorts atrodas 36 km uz ziemeļ-austrumiem no Venēcijas. Pateicoties tuvumā esošajiem Alpu kalniem, šeit nav lielu vēju, tāpēc jūra ir mierīga, nav lielu viļņu. Lido di Jesolo lepojas ar ļoti tīrām, labiekārtotām pludmalēm 15km garumā. Baltās smilšu pludmales aprīkotas ar saulessargiem un atpūtas krēsliem. Ieeja jūrā ir lēzena, kas ļaus ģimenēm ar maziem un lielākiem bērniem izbaudīt drošas peldes. Šeit ir absolūti droši - nav lielas transporta kustības, bet pati galvenā kūrorta iela pēc pulkst. 20.00 tiek slēgta autotransportam, un pārvēršas par gājēju promenādi ar daudzām izklaides iespējām - restorāniem, veikaliņiem. Šajā dienā individuāli būs iespēja doties uz kūrortā esošo lielāko Itālijas ūdens atrakciju parku Aqualand. Tā būs fantastiska, aizraujoša diena visai ģimenei. Šis Karību jūras iedvesmojošais parks piedāvā 26 dažādas ūdens atrakcijas. Savukārt vakarpusē, jūras iemītnieku cienītājiem, iesakām apmeklēt Sealife jūras parku. Tas ir ceļojums no strautiem uz upēm, caur kalniem un lagūnām, tālāk uz jūru un okeānu. Iespēja atklāt zemūdens pasauli no jūras zvaigznēm, ežiem un zirdziņiem līdz milzu medūzām, rajām un haizivīm. Nakts 2* viesnīcā Lido di Jesolo kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 06.07., 05.08. „Venēcija-jūras karaliene...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras Lido di Jesolo kūrortā. Izbraukuma ekskursija (papildus samaksu 40 €) uz Venēciju, pilsētu, kas radīta pastaigām vairāk nekā jebkura cita pilsēta. Brauciens ar kuģīti. Iespēja pilsētu izstaigāt vietējā gida pavadībā - Sv. Marka laukums un bazilika, Dodžu pils, Rialto tiltiņš un kanāli. Klausoties gida stāstījumā, staigājot pa pilsētas ieliņu labirintiem, varēsim iepazīt īsto Venēciju. Pēcpusdienā iespēja izbraukt ar gondolu pa šaurajiem, līkumotajiem kanāliņiem un izdzert glāzi vēsu Prosecco, Bellīni kokteili, vai ieturēt pusdienas kanālmalas krodziņā. Bella Italia! Vakarpusē atgriešanās viesnīcā un nakts 2* viesnīcā Lido di Jesolo kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6.diena. 07.07., 06.08. „Katra pasaka reiz beidzas...”
Brokastis*. Atceļš mājup. Itālija, Austrija. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur Čehiju, nakts  2* viesnīcā Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7.diena. 08.07., 07.08. „Es gribu tur reiz atgriezties!..”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju, pēcpusdienā pusdienu pauze. Ceļš caur Lietuvu, vakarā atgriešanās Latvijā, Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65-74 gadu vecums 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Gardaland atrakciju parku 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Venēciju 40 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 67,50 bērniem līdz 16g. 52,50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Minimundus parks - pieaugušajiem 13 €, bērniem (6-15 gadiem) 8 €; Gardaland atrakciju parks - pieaugušajiem 37,5 €, bērniem ( līdz 10 gadiem) 31 €; Aqualand ūdens atrakciju parks - pieaugušajiem 29 €, bērniem 25 €; Sealife jūrs parks 15 €; Kuģītis uz Venēciju 20 €; Austiņas ekskursijā 5 €. 2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                     Klienta paraksts

 

______________________                                                                                          _______________________

Fotogrāfijas: