šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Itālija - Divu jūru valdzinājums

 • FLORENCE – VINCI – VĪNU UN LIĶIERU DEGUSTĀCIJA – SAN GIMIGNANO – SJĒNA – ATPŪTA PIE JŪRAS – ROMA – POMPEJA – NEAPOLE – KAPRĪ SALA – SANMARINO – VENĒCIJA – LIHTENŠTEINAS AIZA
 • 11 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās, 4 naktis pie jūras

Ceļojuma cena: 496 €

Pilns apraksts:

 

Valsts: Itālija

ITĀLIJAS JŪRU VALDZINĀJUMS

FLORENCE – VINCI – VĪNU UN LIĶIERU DEGUSTĀCIJA – SAN GIMIGNANO – SJĒNA – ATPŪTA PIE JŪRAS – ROMA – POMPEJA – NEAPOLE – KAPRĪ SALA – SANMARINO – VENĒCIJA – LIHTENŠTEINAS AIZA

16.07. – 26.07.2015.                                                             19.08. – 29.08.2015.

11 dienas / visas naktis viesnīcās, 5 naktis pie jūras

 

1. diena. 16.07., 19.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2. diena. 17.07., 20.08. „Aiz loga Alpu kalni.
Brokastis. Laiks ceļā. Brauciens pa Čehijas, Austrijas, Itālijas teritoriju. Apstāšanās pauze uz pusdienām Austrijas teritorijā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

3. diena. 18.07., 21.08. „Vēstures šedevri.
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Florenci, Vinci. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā –Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Talāk mūsu ceļš vedīs uz Vinci pilsētiņu, kura saistīta ar slaveno Leonardo Da Vinci. Pēc pilsētiņas apskates dodamies uz vīna degustāciju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Italijas teritorijā.

4. diena. 19.07., 22.08. “Viduslaiku mākslas šūpulis”*
Brokastis. Brauciens uz San Gimignano - torņu pilsētu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13.gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi. Tālāk mēs dodamies meklēt un tad jau savukārt degustēt trifeles. Sjēna – pērle Tokānas vainagā, pilsēta uz trim pauguriem, „trakojoša un sastingusi akmens jūra”, „lielais akmens maiss”... Sjēna ir kalnaina, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām ainavām un jaukiem nostūriem. Pilsēta ir kompakta un mājīga. Pazīstama ar sarkanvīnu „Kjanti” un „Stipro maizi” – ‘panforte’, kas cepta pēc antīkām Romas leģionāru receptēm. Pārbrauciens līdz Tirēnu jūrai. Nakts 3* viesnīcā pie jūras.

5. diena. 20.07., 23.08. „Visi ceļi ved uz Romu!
Brokastis. Atpūta pie jūras.  Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Romu. Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu". Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pauguriem". Grūti ir saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, grūti ir izprast pilsētas nozīmīgumu, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Pilsētas apskate ar vietējo krievu valodā runājošu gidu: Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Kapitolijs ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm, nozīmīgākā katoļu baznīca pasaulē.... Pēc ekskursijas brīvais laiks pilsētā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Tirēnu jūras.

6. diena. 21.07., 24.08. „Jūra..."
Brokastis. Atpūta pie jūras. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Pompeju un Kaprī salu. Vispopulārākā arhioloģiskā zona – Pompeja. Pompejas m.ē. 79. gadā vulkāna izvirduma laikā tika pilnībā apraktas zem pelnu un vulkānisko iežu slāņiem. Mūsdienās pilsēta ir gandrīz pilnība atrakta un staigājot pa to ik uz soļa jūtama pagātnes elpa. Ar kuģi no Neapoles ostas dodamies uz Kaprī salu. Kapri sala – „paradīze zemes virsū", īpašā aura apbur katru, kurš šeit ierodas. Augusta dārzi ar skatu uz salas simbolu – Faraglioni klintis. Atpūta un relaksācija. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Tirēnu jūras.

7. diena. 22.07., 25.08. „Jūs aicina jūra..."
Brokastis. Atpūta pie jūras. Diena baudot jūru, sauli un saldējumu. Jūra... pasakaina un maiga... Tā aizrauj, vilina, priecē, dod iespēju aizmirst ikdienas rūpes un dāvā Jums savu brīnumu...Vakarā iesakām apmeklēt karstasinīgās dejas (par papildus samaksu 41€)  – Tarantellas šovu, tas ir stāsts par Sorrento vēsturi, ko izdzied un izdejo labākie Sorento mākslinieki! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Tirēnu jūras.

8. diena. 23.07., 26.08. „Gaišākā Republika Sanmarīno.
Brokastis. Sanmarīno – šauro ieliņu sarežģītie labirinti, pilsētas cietoksnis, liķieru un vīnu degustācija. Sanmarīno uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē ar neatkarīgu vēsturi. Pilns nosaukums tulkojumā no itāļu valodas „Gaišākā Republika Sanmarino” (Serenissima Repubblica di San Marino Antica Terra della Libertà). Pārbrauciens līdz Adrijas jūrai. Nakts 3*viesnīcā pie Adrijas jūras.

9. diena. 24.07., 27.08. „Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta.
Brokastis. Laiks ceļā līdz Venēcijai. Piedāvājam apskates ekskursiju pa pilsētu ar vietējo krievu valodā runājošu gidu par papildus samaksu 10 €. Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu. Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka bazilika, Nopūtu tilts, Korrera muzejs, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras skats uz lielo kanālu. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

10. diena. 25.07., 28.08. „Dabas šedevri..."
Brokastis. Itālija. Austrija. Dodamies uz Lihtenšteinas aizu, to devē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumiu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai. Laiks ceļā. Čehija, Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

11. diena. 26.07., 29.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 220
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 140
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (>65 gadiem 19.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Kuģītis Venēcijā 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Florenci, Vinci 35 €; vīnu degustācija 20 €; *4 dienas ekskursiju programma 35 €; Trifeļu degustācija 25 €;  Izbraukuma ekskursija uz Pompeju un Kaprī salu 30 €; Ieejas biļete Pompejās 11 €; Kuģītis līdz Kaprī salai turp un atpakaļ ~ 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Romu 40 € (ekskursija ar vietejo krievu valodā runājošu gidu, sabiedriskais transports); Audio austiņas Romā 5 €; Audio austiņas Florencē 5 €; Santa Kročes baznīca 5 €; Tarantellas šovs 41 € (cenā iekļauta ieejas biļete + transfērs); Pusdienas Itālijā no 13 €; Lihtenšteinas aiza 5.50 €

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām / Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un € kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                        Klienta paraksts

____________________________                                                                                               _______________________________