šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ITĀLIJA UN KRĀŠŅAIS VENĒCIJAS KARNEVĀLS

 • GRĀCA – VENĒCIJA - SAN MARINO – ROMA – VATIKĀNS – FLORENCE -INSBRUKA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 400 €

Pilns apraksts:

Valsts: Italija

ITĀLIJA UN KRĀŠŅAIS VENĒCIJAS KARNEVĀLS

GRĀCA – VENĒCIJA - SAN MARINO – ROMA – VATIKĀNS –

 FLORENCE -INSBRUKA

8 dienas/ visas naktis viesnīcās

05.-12.02.2016.

Ceļojuma cena: € 400

 

1.diena. 05.02. “Man ceļasomā- ceļotprieks!..”
Izbraukšana no Rīgas pl.6.00. Ceļš caur Latviju. Lietuvu , Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā.. Nakts viesnīcā 2* Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 06.02. “Alpu kalnu panorāma.Grāca...”
Brokastis*. Ceļš caur Čehiju, Austriju. Neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. „Iekarosim” ar liftu vai kājā pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecplisētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, Itāliju, nakts viesnīcā 3*Veneto reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 07.02. “Krāšņais Venēcijas karnevāls...”
Brokastis*. Tērpsimies maskās un dosimies uz karnevālu. Karnevāls- spilgta, krāšņa un neparasta izrāde, bet pati pilsēta šai laikā labākā skatuve. Parūkas, maskas, cepures, krāšņi audumi un tērpi, spoži fliteri un spalvas. Tikai karnevāla laikā maskas ļaujas pozēt un flirtēt ar fotogrāfiem. Tāpēc tversim šos mirkļus!
Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju. Rīta pusē piedāvājam (pa papildus samaksu 15 €) kopā ar vietējo gidu izstaigāt pilētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus ,senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiciņš, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem.
Pl. 15.00 Sv.Marka laukumā skaistāko masku parāde un apbalvošana. Vēlāk būs iespējams kopā ar maskām fotografēties. Vakarā pārbrauciens līdz Adrijas jūras kūrortam Rimini apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 08.02. “Pundurvalstiņa San Marīno...”
Brokastis*. Brīva diena kūrortā. Par papildus samaksu 20 € piedāvājam pus dienas izbraucienu uz senāko neatkarīgo valsti - San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta , tā atrodas Titāno kalnā un tā pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju un vienu no trim cietokšņiem, kas lepni paceļas Titāno kalna gala. Vīnu un liķieru degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces.Pēcpusdienā pārbrauciens pāri Apenīniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākas un lielākas kalnu ieskautas pilsētiņas. Nakts viesnīcā 3* pie Romas. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5.diena. 09.02. “Roma un Vatikāns...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Romu un Vatikānu (par papildus samaksu 40 €). Roma- Caput Mundi- Pasaules Galva. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs- Romas forums , Venēcijas laukums, visu dievu templis- Panteons, Trevi strūklaka un Navona laukums. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Sv. Pētera laukumu un Sv.Pētera baziliku. Pēc Vatikāna apskates iesakām doties uz Romas krodziņu, lai nesteidzīgi izbaudītu bagātīgas vakariņas. Pārbrauciens līdz viesnīcai 3* Toskānas reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6.diena. 10.02. “Florence - renesanses pilsēta...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Florenci (par papildus samaksu 35 €). Brauciens uz Florenci. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta, kuru par vienu no pasaules izcilākajiem centriem padarījuši mākslinieki ,kā Džoto, Botičelli, Mikelandželo, Donatello, Leonardo un citi. Bet pasaules  literatūrā un zinātnē neizdzēšamas pēdas atstājuši Galileo , Dante, Makjavelli, Petrarka, Bokačio un citi. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim kompakto pilsētas vēsturisko centru, vērojot senās pilsētas celtnes un klausoties vēstures liecībās .Brīvais laiks pirkumiem izslavētajā Florences tirgū, pusdienu pauze. Pēcpusdienā ceļa turpinājums uz Itālijas ziemeļiem. Nakts viesnīcā 3* Veneto reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7.diena. 11.02. “Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsēta...”
Brokastis*. Brauciens cauri Austrijas Alpiem. Insbruka - Tiroles federālās zemes galvaspilsēta. Pilsētas vārds ir cēlies vācu vārda Brücke, kas nozīmē "tilts pār Inn". Ceļa turpinājums Čehija. Nakts viesnīcā 3* Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

8.diena 12.02. “Un atkal mājās!..”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju, Lietuvu, Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 140 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 120
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 6.40 € (65-74 gadu vecums 12.80 €)
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:Ekskursija Venēcijā ar vietējo gidu 15 , Izbraukuma ekskursija uz San Marīno 20 , Izbraukuma ekskursija uz Romu 40 , Izbraukuma ekskursija uz Florenci 35 , Grācas pilskalna lifts 1,5 €, Kuģītis Venēcijā 20 €, Dienas biļete Romā 7 €, Vakariņas ar vīnu Romā 30 €, Sabiedriskais transports Florencē 5 €, Austiņas ekskursijās 5 €
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada izmaksas.

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                     Klienta paraksts

 

____________________________                                                  _______________________________

Fotogrāfijas: