šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ITĀLIJAS KRĀSAS NO ALPIEM LĪDZ APŪLIJAI

 • GRĀCA – VENĒCIJA - SAN MARINO - GARGANO PUSSALA – VIESTE - ATPŪTA PIE JŪRAS APŪLIJĀ – ALBEROBELLO – BARI – KAPRI – POMPEJI – ROMA –VATIKĀNS - FLORENCE
 • 12 dienas ()
 • 12 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 592 €

Pilns apraksts:

Valsts: Italija

ITĀLIJAS KRĀSAS NO ALPIEM LĪDZ APŪLIJAI

GRĀCA – VENĒCIJA - SAN MARINO - GARGANO PUSSALA – VIESTE - ATPŪTA PIE JŪRAS APŪLIJĀ – ALBEROBELLO – BARI – KAPRI – POMPEJI – ROMA –VATIKĀNS - FLORENCE

29.06. - .10.07.2016.                                         05.10. - 16.10.2016.

12 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 592

 

1.diena. 29.06., 05.10.Mēs uz Itāliju!..”
Agri, pl.6.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā - Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā 3* Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 30.06., 06.10. „Alpu kalnu zaļās ainavas...”
Brokastis*. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Pēcpusdienā, Minimundus parks, kas ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā, kur iespējams gan lieliem, gan maziem izklaidēties, atpūsties un izzināt interesantas lietas! Apmēram 150 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, līdz pat sīkākai detaļai mērogā 1:25, Jums ļaus apceļot pasauli miniatūrā.Interesanti būs visiem! Nakts 3* viesnīcā Veneto reģionā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 01.07., 07.10.„Veneto un Venēcija...”
Brokastis*. Ar kuģīti dosimies uz ūdens apskaloto pilsētu. Šī pilsēta nelīdzinās nevienai citai, jo ielu vietā šeit ir kanāli bet skaistās pilis un tiltiņi celti uz pāļiem. Mums būs iespēja gida pavadībā( par papildus samaksu15 €) iepazīt Venēciju –no San Marko līdz Rialto, izstaigājot mazās, šaurās ieliņas, ielūkojoties baznīcās, masku un stiklinieku darbnīcās. Brīvajā laikā iespēja ar gondolu izbraukt pa Venēcijas kanāliem, ieturēt pusdienas, vai izdzert glāzi vēsu Prosecco, vai Bellini kokteili. Pēcpusdienā pārbrauciens uz Emīliju- Romāniju. Nakts 3*viesnīcā Adrijas jūras kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 02.07., 08.10. „San Marino – Marke – Molise – Apūlija..”
Brokastis*. Brīva priekšpusdiena kūrortā, vai iespēja doties uz pundurvalstiņu San Marino (par papildus samaksu 20€), kas ir viena no mazākajām, un vecākā neatkarīgākā valsts pasaulē. Dosimies uz 750 metrus augsto Titāno kalnu, kura augšpusē atrodas valsts vēsturiskais centrs, aizsargbūves, neskaitāmi muzeji, veikaliņi, kafejnīcas. Un būs arī Sanmarīno vīnu un liķieru degustācija. Salute! Ap pusdienas laiku atgriešanās kūrortā un pārbrauciens līdz Itālijas dienvidiem caur Marke, Abruco, Molise līdz Apūlijai. Nakts viesnīcā 3* Apūlijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5.diena. 03.07., 09.10. „Gargano pussala un Vieste...
Brokastis*. Brīva diena Apūlijas reģiona kūrortā. Apūlijas reģions kas lepojas ar apm. 800 km garu piekrasti, vissenākajiem olīvkokiem Itālijā, senām lauku saimniecībām, dabas rezervātiem un augļu dārziem, kas ieskauj pilsētas un ciematiņus. Šodien jums būs iespēja (par papildus samaksu 35 €)doties dienas izbraukumā uz klinšaino Gargano pussalu, kas iestiepjas Adrijas jūrā, un ir slavena ar skaistajām ainavām, brīnišķīgajām pludmalēm, interesanto augu valsti: vīģēm ,palmām, opuncijām un olīvkoku birzīm. Labos laika apstākļos iespējams brauciens ar motorlaivu gar Gargano pussalu vērojot baltās kaļķakmens klintis un grotas. Pastaiga Viestē - Itālijas dienvidu mazpilsētiņā, kuras centrs atrodas uz klints, kuru apskalo jūra. Pēcpusdienā pelde Viestes pludmalē. Vakarpusē atgriešanās 3* viesnīcā Apūlijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6.diena. 04.07., 10.10.Saules un jūras peldes Apūlijā...”
Brokastis*. Brīva diena Adrijas jūras kūrortā. Nakts 3*viesnīcā Apūlijā.

7.diena. 05.07., 11.10. „Bari pie Sv Nikolaja un neparastie trulli Alberobello...”
Brokastis*. Brīva pus diena kūrortā. Iespēja (par papildus samaksu.45 €) doties pus dienas izbraucienā uz Bari un Alberobello. Bari - Apūlijas galvaspilsēta, svarīga osta un nozīmīgs svētceļnieku centrs. Basilica di San Nicola apmeklējums, kas glabā Sv. Nikolaja pīšļus. Alberobello - trulli galvaspilsēta. Apskatīsim tik ļoti neparastās trulli celtnes, kas būvētas no kaļķakmens gabaliem, no ārpuses nobalsinātas un ar pelēkiem kaļķakmens plākšņu jumtiem. Nu gluži kā rūķīšu pasaku mājiņas! Pēcpusdienā atgriešanās kūrortā, pārbrauciens Apūlija - Kampānija. Nakts 3*viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

8.diena. 06.07., 12.10. „Paradīzes sala Kapri un Pompeji...”
Brokastis*. Brīva diena Neapolē, kas ir itāliskākā no Itālijas pilsētām. Iespēja doties (par papildus samaksu 30 €) uz vienu no skaistākajām pasaules salām - Kapri. Tā atrodas tirkīzzilās Tirēnu jūras ielokā, uz stāvas kaļķakmens klints, ar bagātīgu, krāšņu augu valsti. Pacelsimies ar funikulieri uz Capri, apmeklēsim Augusta dārzu, no kura paveras lielisks skats uz slavenajām jūras klintīm- faraglioni un via Krupp ceļu. Brīvais laiks gleznainajā Kapri pilsētā, kādai glāzei vietējā limončello un šīs salas sniegtajām dāvanām- skaistām, gardām un smaržīgām. Atgriešanās Neapolē. Brauciens uz Pompejiem, kas 79.gadā tika iznīcināta Vezuva izvirduma laikā. Vakarpusē pārbrauciens Kampānija-Lacio. Nakts 3* viesnīcā pie Romas. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

9.diena. 07.07., 13.10. Roma un Vatikāns...”
Brokastis*. Roma - Caput Mundi. Roma - Pasaules Galva. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Majestātiskais senās Romas centrs - Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons un Navona laukums. Brīvs brīdis gardai picai un stiprai itāļu kafijai. Pēcpusdienā Vatikāns. Apskatīsim Sv. Pētera laukumu un baziliku. Pēc Vatikāna apskates iesakām doties uz Romas krodziņu, lai nesteidzīgi izbaudītu bagātīgas vakariņas. Vakarā pārbrauciens Lacio - Toskāna. Nakts 3* viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

10.diena. 08.07., 14.10.Toskānas pērle - Florence...”
Brokastis*. Brauciens uz Florenci. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Pilsēta, kuru par vienu no pasaules izcilākajiem centriem padarījuši mākslinieki kā Džoto, Botičelli, Mikelandželo, Leonardo un citi. Bet pasaules literatūrā un zinātnē neizdzēšamas pēdas atstājuši Galileo, Dante, Bokačio un citi. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim kompakto pilsētas vēsturisko centru, vērojot senās pilsētas celtnes, un klausoties vēstures liecībās. Pēcpusdienā ceļš uz Itālijas ziemeļiem. Nakts 2* viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

11.diena. 09.07., 15.10.Brennera kalnu pāreja. Itālijas –Austrijas Alpi...”
Brokastis*. Ceļš cauri Austrijai, Čehijai. Polijai. Nakts 3* viesnīcā Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

12.diena. 10.07., 16.10. „Ar Itālijas krāsām un gāršām uz mājām!..”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju, Lietuvu, vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 210 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 140
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 10.80 € (65-74 gadu vecums 21.60 €)
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz San Marīno 20 €;  izbraukuma ekskursija uz Gargāno pussalu 35 €; izbraukuma ekskursija uz Bari (ar vietējo gidu) un Alberobello 45 €; izbraukuma ekskursija uz Kapri 30 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 130 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 117 €, bērniem līdz 16g. 91 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Minimundus parks 22 €; Ekskursija ar vietējo gidu Venēcijā 15 €; Kuģītis Venēcijā 20 €;  Brauciens Viestē ar motorlaivu uz grotām.no 25 €.; Kuģis uz Kapri 35 €; Funikulieris Marina Grande – Capri 4 €; Ekskursija ar vietējo gidu Romā 15 €; Dienas transporta biļete Romā 7 €; Vakariņas Romas krodziņā 30 €; Austiņas ekskursijās Romā un Florencē 10€, Dodžu pils 16 €; Kolizejs 15.50 €; Ekskursija ar vietējo gidu Florencē 15€, Sabiedriskais transports Florencē 5 €. 2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                     Klienta paraksts

 

____________________________                                                                            _______________________________

 

Fotogrāfijas: