šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ITĀLIJAS DAILE UN ATPŪTA PIE ADRIJAS JŪRAS

 • VERONA – MILĀNA – VENĒCIJA - PADUJA – PIZA - FLORENCE – ROMA –VATIKĀNS – ATPŪTA PIE ADRIJAS JŪRAS - ITĀLIJA MINIĀTŪRĀ - SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA
 • 10 dienas ()
 • 10 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 376 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija
ITĀLIJAS DAILE UN ATPŪTA PIE ADRIJAS JŪRAS
VERONA – MILĀNA – VENĒCIJA - PADUJA – PIZA - FLORENCE – ROMA –VATIKĀNS – ATPŪTA PIE ADRIJAS JŪRAS – ITĀLIJA MINIĀTŪRĀ - SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA
22.07. – 31.07.2016.
10 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 520

1. diena. 22.07. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

2. diena. 23.07. „Austrijas- Itālijas Alpu panorāma...”
Brokastis*. Brauciens caur Austrijas - Itālijas Alpiem, vērojot brīnišķīgas dabas ainavas ar pusdienu, nelielām kafijas un foto pauzēm. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā,.Padujas-Vinčencas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.  

3. diena. 24.07. „Verona – patiesās mīlas dzimtene, Milāna-operas un modes meka...’’
Brokastis*. Brīvs laiks, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Veronu un Milānu. Rīta pusē pastaiga pa Veronu. Arena di Verona - romiešu amfiteātris, Erbes laukums, kas celts uz sena romiešu foruma pamatiem, krāšņās Skaligjēri dzimtas kapavietas, apskatīsim tā dēvēto Džuljetas māju un balkoniņu, jo tieši Veronas dzimtu kari deva vielu visskumjākajam stāstam par Romeo un Džuljetu. Pārbrauciens līdz Milānai. Milāna - modes galvaspilsēta. Dodoties pastaigā pa pilsētu redzēsim: Castello Sforzesco, Katedrāli, operas teātri La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Padujas- Vinčencas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

4. diena. 25.07. Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta...”
Brokastis*. Brīvs laiks, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Venēciju. Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem, un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu.Pilsētu apskatīsim vietējā gida pavadībā - Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka laukums un bazilika, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras lielisks skats uz lielo kanālu. Pēcpusdienā pārbrauciens uz Paduju- vienu no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām, un svētceļojumu vietām. Prato della Valle - otrs lielākais Eiropas laukums ar 78. Veneto reģiona vēsturiskajām personu statujām. Sv Antonija bazilika ar minaretiem līdzīgām smailēm un bizantiskiem kupoliem ir pazīstama kā Il Santo. Vakarpusē pārbrauciens, un nakts 3* viesnīcā Prato apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

5. diena. 26.07. Florence – mākslas meka un Pizas Brīnumu lauks...”
Brokastis*. Brīva diena, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Pizu un Florenci. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni", baptisteriju, katedrāli. Ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā – Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās Prato, vakarpusē pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Romas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

6. diena. 27.07. „Visi ceļi ved uz Romu!..”
Brokastis*.Brīva diena, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildu samaksu 35 € ) uz Romu un Vatikānu. Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu". Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pakalniem". Grūti ir uzsaskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu.Kopā ar vietējo gidu apskatīsim Kolizeju, Romas Forumu, Venēcijas laukumu, Trevi strūklaku,Panteonu, Spāņu kāpnes, Kapitoliju ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm. Pēcpusdienā dosimies uz Vatikānu, lai apskatītu Sv. Pētera laukumu un krāšņo, katolicisma citadeli- Sv.Pētera katedrāli. Vakarpusē ieturēsim bagātīgas vakariņas Romas krodziņā, sākot ar „pastu” un beidzot ar „dolce”, apgūstot itāļu ēšanas paradumus. Neiztiksim arī bez vīna! Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Romas apkaimē . Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

7. diena. 28.07. ,,Pāri kalniem, ceļš ved uz jūru!..”
Brokastis*. Rīta pusē pārbrauciens, šķērsojot Apenīnus, kur galvu reibinošā augstumā stāvajās kalnu nogāzēs atrodas nelielas pilsētiņas, ozolkoku un olīvu audzes. Pēcpusdienā ierašanās Adrijas jūras kūrortā. Atpūta pie jūras-saules un ūdens peldes. Brīvs vakars un nakts 3* viesnīcā kūrortā pie jūras Rimini apkaimē.

8. diena. 29.07. ,, Sanmarīno un visa Itālija vienā parkā!..”
Brokastis*. Brīva diena pie jūras kūrortā, vai piedāvājam doties pus dienas ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz San Marīno un izklaidējošo parku „Itālija Miniatūrā”. Rīta pusē dosimies uz pundurvalstiņu San Marīno, kas ir viena no mazākajām un pati vecākā neatkarīgā valsts pasaulē. Dosimies uz 750 metrus augsto Titāno kalnu, kura augšpusē atrodas valsts vēsturiskais centrs, aizsargbūves, neskaitāmi muzeji, veikaliņi, kafejnīcas. Un būs arī vietējo vīnu un liķieru degustācija. Ap pusdienas laiku dosimies uz izklaides parku ,,Itālija miniatūrā”, kur redzēsim 273 slavenākās Itālijas ēkas mērogā1: 25. Pēcpusdienā atgriešanās kūrortā, lai turpinātu baudīt sauli, jūru, un visu, ko piedāvā kūrorts līdz pat rīta gaismai. Nakts 3* viesnīcā pie Adrijas jūras.

9.diena. 30.07. ,,Reiz jau redzētas vietas...’’
Brokastis*. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstašanās uz fotopauzi, no kuras paveras brīniškīgs skats uz gleznainainajiem Kārintijas ezeriem. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Ciešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

10. diena. 31.07. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 157
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija uz San Marīno un Itāliju miniatūrā 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Romu un Vatikānu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Florenci un Pizu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Venēciju 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Veronu un Milānu 30 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 150 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 135 €, bērniem līdz 16g. 105 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Kuģītis Venēcijā 20 €; Dodžu pils 16 €; Audio austiņas Venēcijā, Romā, Florencē15 €; sabiedriskais transports Romā 7 €, bagātīgas vakariņas ar vīnu Romā 30 €,Itālija Miniatūrā 20 €, Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20 PNL

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                           Klienta paraksts

____________________________                                                                     _______________________________

                                                                               

Fotogrāfijas: