šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

LUSTĪGA LĪGOŠANA GARDĒŽIEM TOSKĀNĀ

 • FLORENCE - TRIFEĻU MEDĪBAS UN DEGUSTĀCIJA - LA SPECILA – ČINKVE TERRE –RIOMAGGIORE – MANAROLA – VERNAZZA – MONTEROSSO – PORTOVENERE - SAN GIMIGNANO – ČERTALDO - VIRTUVES KURSI: VĪNA DZERŠANA, ĒŠANA, DZIEDĀŠANA UN DANCOŠANA - CARRARAS MARMORA RAKTUVES - LA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 392 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

LUSTĪGA LĪGOŠANA GARDĒŽIEM TOSKĀNĀ

FLORENCE - TRIFEĻU MEDĪBAS UN DEGUSTĀCIJA - LA SPECILA – ČINKVE TERRE –RIOMAGGIORE – MANAROLA – VERNAZZA – MONTEROSSO – PORTOVENERE - SAN GIMIGNANO – ČERTALDO - VIRTUVES KURSI: VĪNA DZERŠANA, ĒŠANA, DZIEDĀŠANA UN DANCOŠANA - CARRARAS MARMORA RAKTUVES - LARDO DI COLLONATA - EKSKURSIJA UN DEGUSTĀCIJA - PELDE LIGŪRIJAS KŪRORTĀ - VĪNA DEGUSTĀCIJA UN EKSKURSIJA PA VĪNA LAUKIEM UN PAGRABIEM

8 dienas/ visas naktis viesnīcās

19.06 – 26.06.2016.

Toskāna, viens no skaistākajiem Itālijas reģioniem. Vieta, kas radīta romantikai un nesteidzīgai dzīves baudīšanai.Toskāna, tās ir klasiskās, paugurainās ainavas ar cipresēm un vecām zemnieku mājām, tās ir mazas un lielākas mākslas pilsētas, kuras no citām lielajām Itālijas pilsētām atšķiras ar īpašu atmosfēru. Protams tie ir slavenie Toskānas vīni, baltās un melnās trifeles, bifšteks Florenciešu gaumē, saldie Cantučči cepumi, Pone Vekio un mode, kas raugās no daudzajām vitrīnām. Tāpēc brauksim, baudīsim, svinēsim- lēnām , nesteidzoties, arī tie, kas šeit reiz jau bijuši!

Ceļojuma cena: €392

 

1.diena. 19.06. „Prom- uz siltajām zemēm!..”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienas Polijā,ceļmalas krodziņā. Nakts 3* viesnīcā Čehijā. Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 20.06. „Tik zaļā Austrija...”
Brokastis*. Ceļa turpinājums Čehija, Austrija, pusdienu pauze Austriešu krodziņā, ceļš līdz Itālijai, nakts 3*viesnīcā Toskānā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 21.06. „Florences šarms un trifeļu medības...”*
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Florences šarms un trifeļu medības” (par papildus samaksu 40 €). Brauciens uz Florenci. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim un iepazīsim pilsētas ieliņas, laukumus, apskatīsim ar marmoru rotātās baznīcas, senās pilis un mājas- torņus. Uzzināsim kā cilvēki pilsētā dzīvoja viduslaikos, kā ģērbās, ko gatavoja. Pabūsim baznīcā, kuras priekšā Dante Aligjērī, itāļu valodas tēvs, satika savu mūzu- Beatriči. Uzzināsim , kā dzīvoja un strādāja, šīs puses izcilākie mākslinieki, zinātnieki, literāti - Dante, Bokačio, Petrarka, Mikelandželo, Džoto un citi. Brīvais laiks pilsētā, lai ieturētu pusdienas, apmeklētu kādu muzeju, vai kolorīto centrālo pārtikas un ādas tirgu.
Pēcpusdienā dosimies uz Sam Miniato, kur saimnieka un suņa pavadībā dosimies īstās „trifeļu medībās”. Staigājot, un meklējot trifeles, uzzināsim kāpēc, šie suņi meklē šīs neparastās šēnes, kā tās izskatās un smaržo. Pēc medībām, klausoties saimnieka stāstījumā, būs iespēja degustēt dažādas delikateses ar trifelēm. Vakarpuse atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Toskānā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 22.06. „Činkve Terre nacionālais parks...”*
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Činkve Terre nacionālais parks” (par papildus samaksu 30 €). Brauciens uz La Speciju, kur kāpsim kuģītī, lai dotos brīnišķīgā braucienā uz Činkve Terres nacionālo parku .Tie ir pieci burvīgi zvejnieku un vīndaru cimatiņi, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipušas jūras krastā pie klintīm. Braucot ar kuģīti baudīsim sauli, jūru un pasteļkrāsu ciematiņu ainavu, virs kuriem terasveidā izstādīti citruskoku un vīnogulāju lauki. Ceļu, kas savieno Riomagiori unManarollu, izstaigāsim kājām, jo tur ved burvīgā mīlētāju taka. Pabūsim jaukajā Vernazzas ciematiņā, bet Moterosso al Mare būs iespēja nopeldēties un nogaršot svaigas jūras veltes. Pēcpusdienā atgriežoties La Specijā, vēl piestāsim un apskatīsim Portovenere, kur noteikti jānogaršo un jānopērk svaigais pesto! Vakarpusē atgriešanās un nakšņošana 3* viesnīcā Toskānā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 23.06. „Līgo Toskānā!..”*
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu San Gimignano un Certaldo (par papildus samaksu 35 €). Ekskursija uz San Gimignano pilsētiņu, kas radusies no etrusku ciematiņa, un pateicoties saviem torņiem, nereti tiek dēvēta par Itālijas Manhetenu. Vēlāk dosimies uz Certaldo, kur ar funikulieri pacelsimies Certaldo Alto. Tieši šeit, centrālajā baznīcā, apglabāts Dekamerona autors Bokačio. Klausoties Dekamerona lasījumā jūs varēsiet baudīt vīnu un izgaršot tikai šai pusē darināto sarkano sīpolu ievārījumu.
Pēcpusdienā dosimies uz krodziņu, kas pilnībā šovakar būs nodots mūsu rīcībā. Vilksim priekšautus, un gatavosim Līgo svētku vakariņas, dziedot un malkojot Toskānas vīnus. Tās būs brusketas ar tomātiem un sīpoliem, tā būs pasta vai gnoči, cūkgaļa ar āboliem un gardais tiramisū. Un protams līdzpaņemtais Jāņu siers, dziesmas un daņči Toskānā! Pēc Līgošanas atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Toskānā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6.diena. 24.06. „Uz Karrāru pēc marmora un vīna degustācija Toskānā...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu Karrāra, Lardo di Collonata, vīna degustācija (par papildus samaksu 35 €). Dosimies uz Karrāras marmora karjeriem, lai skatītu un uzzinātu kā iegūst un apstrādā šo pasaulē tik slaveno, balto marmoru, no kura Mikelandželo veidojis slaveno Dāvida figūru. Vēlāk dosimies, skatīsim kā top un nogaršosim, mutē kūstošo Lardo di Colonata speķi, kas izturēts marmora vannās. Brīvs brītiņš peldei Ligūrijas kūrortā. Vakarpusē dosimies uz zemnieku saimniecību, kur izstaigāsim vīna laukus, pagrabus degustējot tik izslavētos Toskānas vīnus. Vakarā atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Toskānā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7.diena. 25.06. „Caur Apenīniem uz Alpiem...”
Brokastis*. Diena ceļā Itālija, Brennera pāreja, foto pauzes un gardas pusdienas Austrijas krodziņā, Čehija, nakts 2* viesnīcā Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

8.diena. 26.06. “Jāņu bērni atbraukuši!”
Brokastis*. Polija, Lietuva, Latvija, vakarā ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem: Izbraukuma ekskursija „Florence un trifeļu medības” ar vietējo gidu 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Činkve Terre nacionālo parku 30 €; Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu San Gimignano un Certaldo 35 €; Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu Karrāra, Lardo di Collonata, vīna degustācija 35 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 140 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 126 €, bērniem līdz 16g. 98 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Transporta biļete Florencē 5 €; Austiņas Florencē 5 €; Trifeļu medības, degustācija 25 € / ar pastu. 30 €; Kuģītis uz Činkve Terre 30 €; Funikulieris un degustācija Certaldo Alto 10 €; Virtuves kursi, bagātīgas vakariņas ar vīnu 45 €; Karraras marmora raktuves 20 €; degustācija Lardo di Colonata 20 €.  2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                     Klienta paraksts

 

______________________                                                                                          _______________________

Fotogrāfijas: