šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

STARP LEDĀJIEM UN PALMĀM PIE ZILAJIEM EZERIEM ALPU KALNOS

 • AMBERGA - GARDAS EZERS - SIRMIONES PUSSALA - SONDRIO –TIRANO - ST.MORICA – LOMBARDIJA – MILĀNA - KOMO EZERS - ŠVEICES PILSĒTA CHUR – NIRNBERGA - SAKSIJAS ŠVEICE – BASTEI KLINTIS
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 304 €

Pilns apraksts:

Valstis: Itālija, Šveice

Starp ledājiem un palmām pie zilajiem ezeriem Alpu kalnos

Amberga - Gardas ezers - Sirmiones pussala - SondrioTirano - St.MoricA – Lombardija – Milāna - Komo ezers - Šveices pilsēta Chur – Nirnberga - Saksijas ŠveicE – Bastei klintis

01.05. – 08.05.2016.       18.06. – 25.06.2016.  

8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 380

 

1.diena. 01.05., 18.06. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts 2/3* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 02.05., 19.06. „Brīnumjauka Bavārija...”
Brokastis*. Izbraukšana uz vēl neiepazīto Bavāriju – brīnumjaukā Amberga – nocietināta un viduslaikos sastingusi. Brīvs laiks pilsētā, lai baudītu pusdienas un tās jauko atmosfēru. Viesnīca Austrijas teritorijā. Nakts 3*viesnīcā Insbrukas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3. diena. 03.05., 20.06. „Lielakais Itālijas ezers...”
Brokastis*. Dodamies uz lielāko Itālijas ezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, klinšu ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena.  Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai. Brauciens ar motorlaivu pa ezeru un brīvs brīdis, lai iegrimtu bugenviliju, citronkoku un īpašo Sirmiones saldējumu pasaulē. Pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā pie Sondrio. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.     

4. diena. 04.05., 21.06. „Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina...”
Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Tirano. Bernina Alpu ekspresis – vislēnākais no ātrvilcieniem – 2,5h baudīsim Alpus, tiltus, kalnus.....un no palmām Tirano pāri ledājiem uz ziemas sporta centru – St.Moritz. Brīvs brīdis St.Moricā, bet tad ar mūsu autobusu dosimies atpakaļ uz viesnīcu pie Sondrio. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 05.05., 22.06., „Komo ezera idille un modes meka – Milāna...”
Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Komo ezera idille un modes meka – Milāna” (par papildus samaksu 35 €). Lombardijas centrs – Milāna - mākslas, kultūras un modes centrs. Vēsturiskā un moderni dinamiskā pilsēta neatstāj vienaldzīgu nevienu. Pēcpusdienā izbraukšana uz Komo pie Komo ezera. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Vieta, kur savas villas vēl tika cēluši romieši. Vakarā atgriešanās viesnīcā pie Sondrio. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6 diena. 06.05., 23.06. „Vissenākā Šveices pilsēta...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana un izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Pārbrauciems un nakts 3* viesnīcā pie Nirnbergas. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7. diena. 07.05., 24.06. „Elbas upes ieleja...”
Brokastis*. Dodamies uz Saksijas ŠveiciBastei klintis. Tikai daba akmenī spēj radīt formas, kas ik gadu nebeidz pārsteigt daudzus tūkstošu tūristu.... Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem, no kuriem paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vroclavas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

8. diena. 08.05., 25.06. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 160
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina” 40 €; izbraukuma ekskursija „Komo ezera idille un modes meka-Milān” 35 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 67,50 €, bērniem līdz 16g. 52.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Bernina Alpu ekspresis – 1. klase 55 CHF, 2.klase 31CHF. 2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                     Klienta paraksts

____________________________                                                  _______________________________

 

 

 

 

Fotogrāfijas: