šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ZIEMEĻITĀLIJAS SKAISTĀKIE EZERI PILSĒTAS UN PARKI

 • KOMO EZERS – BELLAGIO – KOMO – MILĀNA - FRANCIACORTA OUTLETS - DŽENOVA - GARDA EZERS - SIGURTAS PARKS - LIMONE SUL GARDA – SIRMIONE
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 376 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija
ZIEMEĻITĀLIJAS SKAISTĀKIE EZERI PILSĒTAS UN PARKI
Komo ezers – Bellagio – Komo – Milāna - Franciacorta outlets - Dženova - Garda ezers - Sigurtas parks - Limone sul Garda – Sirmione
24.05. – 30.05.2016.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 376

Šī brauciena laikā ļausimies Ziemeļitālijas dabas ainavu valdzinājumam. Braucot ar kuģīti pa Komo ezeru baudīsim lieliskus dabas skatus ar krāšņiem dārziem un smalkām villām. Dosimies nesteidzīgā pastaigā pa eleganto modes un biznesa centru- Milānu. Iepazīsim vēsturi un leģendas Ligūrijas varenākajā ostas pilsētā Dženovā. Priecēsim acis un dvēseli krāsainajā Sigurtas ziedu parkā. Jūsmosim par Gardas ezera mazajām, romantiskajām pilsētiņām, kuras ieskauj varenie Alpu kalni.

1. diena. 24.05. „Un ceļojums sākas...”
6.00 izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija. Nakts 3* viesnīcā Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 25.05. „Alpu kalnu burvība...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija, Austrija, Itālija. Brauciens caur Austrijas-Itālijas Alpiem, vērojot brīnišķīgas dabas ainavas ar nelielām kafijas un foto pauzēm. Vakarpusē ierašanās un nakts 3* viesnīcā Gardas ezera apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 26.05. „Komo ezera idille un modes meka – Milāna...”
Brokastis*. Brīva diena viesnīcā, vai (par papildus samaksu 40 €) piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Komo ezeru, Bellagio un Milānu. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Bet ezera piekraste nosēta ar dārziem ieskautām greznām villām. Ar kuģīti pārcelsimies uz Bellagio kūrortu, kuras  krastmalā izvietojušās elegantas kafejnīcas. Šeit būs laiks kādai kafijai vai kokteilim. Pastaiga pa Komo pilsētu, kuras centrā atrodas elegantais Cavour laukums un 14. gadsimta katedrāle. Dienas otrajā pusē dosimies uz operas un modes meku - Milānu. Izstaigāsim pilsētas centru un apskatīsim La Scalas operas teātri, grezno Viktora Emanuela II galeriju un ar torņu smailēm kronēto balto Milānas katedrāli. Brīvajā laikā iesakām ar liftu pacelties un izstaigāt katedrāles jumtu, un apmeklēt slaveno Quadrilatero modes rajonu. Vakarpusē atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Gardas ezera apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 27.05. „Outlets-made in Italy un jūras valdniece Dženova...”
Brokastis*. Brīva diena. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Franciacorta outletu Ligūrijas jūras pilsētu Dženovu (par papildus samaksu 40 €). Rīta pusē dosimies uz Franciacorta outletu (2,5 st.), kur vienuviet vairāk kā 100 dažādu pazīstamu zīmolu veikalos ir ļoti plašs preču piedāvājums par ļoti pievilcīgām cenām. Ap pusdienas laiku pārbrauciens līdz Ligūrijas jūras savulaik varenākajai ostas pilsētai Dženovai. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilis, baznīcas, un skulptūras pieder pie skaistākā, ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Dženova ir Kristofora Kolumba un Nikolo Paganīnī dzimtā vieta. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Dženovas akvāriju un tropisko dārzu. Lamantīni, delfīni, pingvīni, haizivis, medūzas, roņi, lielas un mazas krāsainas zivis , kā arī krāšņs tropiskais dārzs ar dažādiem rāpuļiem sniegs neaizmirstamus iespaidus gan lieliem, gan maziem. Vakarā atgriešanās un nakts 3*viesnīcā Gardas ezera apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 28.05. „Sigurtas dārza un Gardas ezera burvība...”
Brokastis*. Brīva diena viesnīcā, vai iespēja apskatīt krāšņo Sigurtas parku un doties braucienā, lai apskatītu Gardas ezera jaukākās pilsētiņas (par papildus samaksu 30 €). Maigais klimats Garda ezera krastos veicina vīnogu, kivi, citronu, lauru, olīvkoku un palmu veģetāciju. Rīta pusē dosimies uz Sigurtas parku, kur jau no marta mēneša ziedošas tulpes, narcises nomaina īrisi, rododendri un vēlāk vasaras un rudens puķes. Brauciens gar Gardas ezera piekrasti. Limone sul Garda jau izsenis tiek audzēti citroni, bet ziemā tie tik piesegti ar īpašām siltumnīcu konstrukcijām. Šeit var nobaudīt citronus saldējumā, dažādos kokteiļos un citronus ķermeņa kopšanas līdzekļos. Pēcpusdienā apmeklēsim romantisko Sirmiones pilsētiņu, kas izvietojusies ezera dienvidu pussalā. Atgriešanās viesnīcā un dienas otrajā pusē pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Itālijas ziemeļos. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6.diena. 29.05. „Brennera kalnu pāreja un Svarovska kristāla valstība...”
Brokastis*. Ceļš pār Brennera pāreju. Šī reģiona kalnu dziļās un platās ieleja ir radījuši ledāji, bet pierobežā redzamas daudzas pilis, kuras cēluši dižciltīgie Tirolieši. Apmeklēsim jaunatvērto Svaroska kristāla pasauli, kur mākslinieka Hellera izveidotajā kalnu milzī iespēja redzēt kristāla maģiskās pārvērtības. Ceļš caur Austriju, Čehiju. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7.diena. 30.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā Polija, Lietuva,Latvija. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 150
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65-74 gadu vecums 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Komo ezeru un Milānu 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Franciacorta outletu un Dženovu 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Sigurtas ziedu parku un Garda ezera pilsētiņām 30 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 99 €, bērniem līdz 16g. 77 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Brauciens ar kuģīti pa Komo ezeru 20 €; Milānas katedrāle 2 €; Milānas katedrāles jumts 13 €; Dženovas akvārijs 24 €, bērniem(4-12) 15 €; Sigurtas parks 12 €; Svarovska Kristālu Pasaule 17 €. 2015. gada izmaksas

 

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                     Klienta paraksts

______________________                                                              _______________________

                                                       

Fotogrāfijas: