šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

DONAVAS PĒRLES: BUDAPEŠTA UN VĪNE

 • BARADLA ALA – EGERA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS – BALATONA EZERS –ATPŪTA ŠIOFOKĀ - UNGĀRIJAS STEPE „PUSZTA” - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS - VĪNE
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 152 €

Pilns apraksts:

Valsts:Ungārija

Donavas pērles: Budapešta un vīne

BARADLA ALA – EGERA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS – BALATONA EZERS –ATPŪTA ŠIOFOKĀ -

UNGĀRIJAS STEPE „PUSZTA” - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS - VĪNE

03.05. - 08.05.2016.      01.08. - 06.08.2016.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 256

 

1.diena. 03.05., 01.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Nakts 3* viesnīcā Popradas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 04.05., 02.08. „Bet kas notiek pazemē..?”
Brokastis*. Slovākija. Ungārija. Baradla (UNESCO) – Ungārijas lielāko stalaktītu–stalagmītu alu, kuru kopgarums ir 25 km, apmeklējums. Jūs patīkami pārsteigs mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnumā vēso elpu uz saviem vaigiem. Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

3.diena. 05.05., 03.08. „Donavas pērle –Budapešta.”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Izbraukuma ekskursija "Donavas ielokā" (par papildus samaksu 25 €). Estergoma- viena no senākajām Ungārijas pilsētām. Pilsētā, kur Donava laužas cauri Vidusungārijas kalniem, visspilgtākā celtne ir Doms- lielākais Ungārijas dievnams. Dievnama spārnā no sārtā marmora veidotā Bakocas kapella un arhibīskapa dārgumu glabātava.
Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendri. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums, muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju. Iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālo virtuvi. Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus. Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 06.05., 04.08. Šodien – atpūta un relaksācija...
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukumā uz Balatona ezeru – Ungārijas jūru (par papildus samaksu 30 €). Brauciens uz Balatona vasaras galvaspilsētu Šiofoku, kas ir viena no lielākajām Ungārijas kūrortpilsētām. Šiofokā ir neskaitāmas čardas, internacionāli restorāni, kafejnīcas, konditorejas. Pilsētas centrā galvenais apskates objekts Tūkstošgades parks ar neparastām bronzas skulptūrām, savukārt, ejot cauri Jokai parkam, nonāksiet Zelta krasta pludmalē, kas pārsteidz ar savu smilšu krāsu. Pilsēta tiek dēvēta arī par sava veida ungāru Zalcburgu, jo te dzimis pasaulē pazīstamais komponists, operešu "Cirka princese", "Monmartras vijolīte", "Bajadēra" autors Imre Kalmāns. Iespēja doties izbraukumā ar kuģīti pa Balatonu vai jauki pavadīt laiku sauļojoties un atpūšoties ezera pludmalē.
Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Nakts 3*viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5.diena. 07.05., 05.08. „Valša galvaspilsēta – Vīne...”
Brokastis*. Agri no rīta viesnīcas numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €) - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofburga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Čehija. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Ciešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6.diena. 08.05., 06.08. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 65 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Donavas ielokā” 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Balatona ezeru 30 €.
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 55 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 49.50 €, bērniem līdz 16g. 38.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē 15 €; Baradla stalaktītu alas 10 €; Vīna pagrabs Egerā ar vīna degustāciju un vakariņām 30 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Višegradas cietoksnis 7 €;  Marcipāna muzejs 3 €; vīna pagrabs Budafokā ar vīna degustāciju un aukstām uzkodām 27 €; Vakars nacionālajā stilā „puszta” 39 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; ieeja Balatona pludmalē 1100 HUF.           2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

•  Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA".

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                 Klienta paraksts

Fotogrāfijas: