šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Hits! Mūžam vilnoša Ungārija un Atpūta pie Balatona ezera

  • STALAKTĪTU ALAS – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – ŠIOFOKA - BALATONA EZERS – HEVĪZA EZERS - "SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS ––ESTERGOMA - SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS –VIŠEGRADA - UNGĀRIJAS STEPE "VARGA TANYA"– FOLKLORAS VAKARS - ZIRGU ŠOVS - EGERA -
  • 7 dienas ()
  • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 226 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija

MŪŽAM VILNOŠĀ UNGĀRIJA – BUDAPEŠTA UN ATPŪTA PIE BALATONA EZERA
Budapešta nenoliedzami ir Donavas pērle. Ķēžu tilta laidums ir kā savīta lente, kas sasien kopā divus krastus. /Tomass Edisons/
STALAKTĪTU ALAS – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – ŠIOFOKA - BALATONA EZERS – HEVĪZA EZERS - "SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS ––ESTERGOMA - SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS –VIŠEGRADA - UNGĀRIJAS STEPE "VARGA TANYA"– FOLKLORAS VAKARS - ZIRGU ŠOVS - EGERA - VĪNA DEGUSTĀCIJA

10.07 – 16.07.2016.                            07.08. - 13.08.2016.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 280


1.diena. 10.07., 07.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
    Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā 3* Slovākijā Popradas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
2. diena. 11.07., 08.08. „Termālie ūdeņi un Egeras vīni...”
    Brokastis*. Slovākija. Ceļš caur Slovākijas Rūdu kalņiem. Gleznainā panorāma. Ungārija. Baradla (UNESCO) – Ungārijas lielāko stalaktītu–stalagmītu alu apmeklējums.Šīs alas kopējais garums ir 25 km. Jūs patīkami pārsteigs mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnuma vēso elpu uz saviem vaigiem.
     Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
    Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”,”Egri Lenyka” un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Vakarā ierašanās Budapeštā.
    Brauciens ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
3.diena. 12.07., 09.08. „Donavas pērle –Budapešta...”
    Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
    Pēc ekskursijas brīvais laiks pilsētā. Pēcpusdienā iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 ° C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā izvietojies arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs.
Vakaru iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Vargatanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.
4. diena. 13.07., 10.08. „Pa karaļa pēdām...”
    Brokastis*. Izbraukuma ekskursija “Donavas loks” (par papildus samaksu 35 €)." Estergoma- viena no senākajām Ungārijas pilsētām. Pilsētā, kur Donava laužas cauri Vidusungārijas kalniem, visspilgtākā celtne ir Doms- lielākais Ungārijas dievnams. Dievnama spārnā no sārtā marmora veidotā Bakocas kapella un arhibiskapa dārgumu glabātava. Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ drupu apskate. Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendre. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs. Pēc grupas vēlēšanās, Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju. Iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālās virtuves ēdienus.
    Atgriešanās Budapeštā. Brīvs laiks. Iesakām izstaigāt romantisko Vaci ieliņu, apskatīt Sv.Ištvana katedrāli, Eifeļa projektēto tirgu, aiziet līdz Parlamenta ēkai, paklejot pa krastmalu un iepazīt pilsētu no sava skatu punkta. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
5.diena. 14.07., 11.08. „Ungārijas pārsteigums - Balatona un Hevīza ezeri...”
    Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Dodamies uz Ungārijas dienvidiem - Balatona ezeru. Piedāvājam braucienu uz Šiofoku, Hevīza ezeru un skaisto piļu pilsētu Kestheju. Ekskursija (par papildus samaksu 30 €). Šiofoka - Balatona vasaras galvaspilsēta. Balatona Zelta krasta pludmalē acis priecē pilsētas vecākais rozārijs un tūristus sagaida Balatona ezera nāriņa. Lai pilnīgāk izbaudītu Balatona ūdens un saules maģisko iedarbību, iesakām doties nelielā izbraucienā ar kuģīti, izstaigāt Jokai parku un apskatīt savdabīgās metāla skulptūras pilsētas centrā. Hevīza ezers-pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā. No maija līdz oktobrim ūdens virsma pārklāta ar sarkaniem ziediem ziedošām, no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Kesthejā skatāma trešā lielākā Ungārijas pils Feštetiču ģimenes pils, kas celta pēc franču arhitektu projektēto piļu parauga. Pilī ir 1001 zāle, bet pati greznākā no visām Spoguļu zāle. Apkārt pilij izveidots milzīgs parks. Nakts 2* viesnīcā pie Balatona ezera, Šiafokā kūrortā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
6.diena. 15.07., 12.08. „Šodien atpūta un relaksācija...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Tihaņas pussala, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktīniešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi,apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu.
    Vai arī atpūta un pelde Ungārijas jūrā - Balatona ezerā. jau pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstniecisks kūrorts, galvenokārt, nevis, lai ārstētu saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušam cilvēkam. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā Krakovas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
7. diena. 16.07., 13.08. ”Un atpakaļ tur, kur viss sākās!”
    Brokastis*. Izbraukšana mājup. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā / naktī / atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi,
•    ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.
Piemaksas un papildus izdevumi:
•    ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 95 €,
•    piemaksa par papildvietu autobusā 95 €,
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    sabiedriskais transports
•    AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
 Izbraukuma ekskursija “Donavas loks” 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Šiofoku, Hevīza ezeru un Kestheju 30 €.
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 65 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 58.50 €, bērniem līdz 16g. 45.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Egērā 10 €, Ekskursija Budapeštā 10€, Baradla alas 10 €; vīna degustācija Skaisto Sieviešu ielejā 30 € (cenā iekļauts Egeras-pilsētas apskate 5 vīna šķirņu degustācija, pusdienas-3 ēdieni-, atrakcijas, loterija); Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €, Marcipāna muzejs 3 €; Višegradas cietoksnis 7€; Vakars nacionālajā stilā “Vargatanya” 37 €;
Pludmales pie Balatona ezera no 1200 HUF; pelde Hevīza ezerā 3300 HUF; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF;muzeji Budapeštā No 1000 HUF    100 HUF ~0,32 €      2015. gada izmaksas
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €. 
Atcerieties, ka...
•   Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts

Fotogrāfijas: