šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PĀRSTEIDZOŠĀ UNGĀRIJA UN SLOVĀKIJAS DABA

 • DOMICAS ALAS - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – BALATONA EZERS - TIHAŅAS PUSSALA – VELENCES EZERS - SENTENDRE - VIŠEGRADA
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 144 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija, Slovākija

pārsteidzošā Ungārija un slovākijas daba

DOMICAS ALAS - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – BALATONA EZERS - TIHAŅAS PUSSALA – VELENCES EZERS - SENTENDRE - VIŠEGRADA

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

25.05. – 29.05.2016.                                         22.06 – 26.06.2016.

27.07 – 31.07.2016.                                          24.08 – 28.08.2016

Ceļojuma cena: € 232

 

1.diena. 25.05., 22.06., 27.07., 24.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Popradas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 26.05., 23.06., 28.07., 25.08. „Bet kas notiek pazemē..?”
Brokastis*. Brauciens cauri Slovākijas Rūdu kalniem līdz Domicai. Pazemes alu skaistums katru gadu piesaista tūkstošiem cilvēku. Slovākijā ir vairāk kā 4000 zināmu alu, bet tikai 12 no tām ir publiski pieejamas apmeklētājiem. Domicas alas apmeklējums. Ala atgādina milzu pili ar daudziem koridoriem, savukārt pazemes upīte Stihs veido kanjonu, ko grezno dabas veidoti ornamenti un izciļņi.
Pēcpusdienā ierašanās Budapeštā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Izvietošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3 * Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 27.05., 24.06., 29.07., 26.08. „Šodien – atpūta un relaksācija...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukumā uz Balatona ezeru (par papildus samaksu 30 €) – Ungārijas jūru. Brauciens uz Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Atpūta Balatonfuredā - senākais un tradīcijām bagātākais kūrorts valstī, promenāde, parki, nacionālie krodziņi, greznas bagātnieku villas un pludmale. Neaizmirstami iespaidi vakara rietošās saules staros pie Velences ezera. 7 dažādu vīnu degustācija, gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā, bet pāri visam mūzika, mūzika, mūzika…vai  lietainā laikā brauciens uz Tihaņas pussalu, bet tālāk ceļš ved uz Hevīza ezeru, kas ir pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā.Ūdens temperatūra pat ziemā sasniedz + 26C, bet no maija līdz oktobrim ezera ūdens virsma klāta ar sarkanām ziedošām no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams arī ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Vakarpusē 7 vīnu degustācija, mūzika un gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā.
Atgriešanās Budapeštā. Nakts viesnīcā 3*Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 28.05., 25.06., 30.07., 27.08. „Donavas ielokā...”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija „Donavas ielokā” (par papildus samaksu 25 €), aptuvenais brauciena laiks ~ 5 st.
Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.
Budapeštā palikušajiem iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38° C, kā arī tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5. diena. 29.05., 26.06., 31.07., 28.08. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 .
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 .
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija „Donavas ielokā” 25 € (iekļauts Marcipāna muzeja apmeklējums); Izbraukuma ekskursija uz Balatonu vai Hevīza ezeru 30 €, Domicas stalaktītu alas 9 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Vīna degustācija un aukstās uzkodas 27 €; Višegradas cietoksnis 7 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015.gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6  ''BTA Insurance Company'' SE

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                    Klienta paraksts

 

____________________________                                                    _______________________________

Fotogrāfijas: