šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

UGUNĪGĀ UNGĀRIJA, VIESMĪLĪGĀ SLOVĀKIJA UN SVEŠINIECE RUMĀNIJA

 • BRATISLAVA – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - VARGA TANYA – TIMIŠOARA - REKAS VĪNA PAGRABI – MIŠKOĻCA-TAPOĻCAS TERMĀLIE BASEINI
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 245 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija, Slovākija, Rumānija

ugunīgā Ungārija, viesmīlīgā Slovākija un svešiniece Rumānija

BRATISLAVA – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - VARGA TANYA – TIMIŠOARA - REKAS VĪNA PAGRABI –

MIŠKOĻCA-TAPOĻCAS TERMĀLIE BASEINI

18.07 – 13.07.2016.                                                    16.11. – 21.11.2016.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 245

 

1.diena. 18.07., 16.11. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā 3* Čehijā Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 19.07., 17.11. „Slovākijas sirds-Bratislava...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Slovākiju. Bratislava - brīnišķīga pilsēta ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu. Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu un baznīcām, ko savieno šauras un noslēpumainas ieliņas. Pilsētas apskates eksursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Brīvs laiks Bratislavā. Pēcpusdienā izbraukšana uz Ungāriju.
Brauciens ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna. Nakts viesnīcā 2* Budapeštas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 20.07., 18.11. „Donavas pērle – Budapešta un zirgu šovs...”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Pēcpusdienā iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 ° C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā izvietojies arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs.
Vakaru iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Varga Tanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Nakts viesnīcā 3* Kečkemētā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 21.07., 19.11. „Rumānijas svešiniece Timišoara...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma eksursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Timišoaru, 3.lielāko Rumānijas pilsētu jeb Rumānijas mazo Vīni, kā to sauc paši rumāņi. Pilsētas iepazīšanas pastaiga: Romas vilcene, Rems un Romuls, pati unikālākā gotikas stila pils Dienvidaustrumu un Centrālajā Eiropā-Huniadi pils, reformātu baznīca Toksa ,Operas laukums, Romas katoļu baznīca, Brīvdabas muzejs ar kolorītajām mājiņām,tas viss ļauj izjust un iepazīt īstu Rumāniju.
Pēcpusdienā piedāvājam vīna degustāciju Rekas vīna pagarbos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kečkemētā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5.diena. 22.07., 20.11. „Termālie ūdeņi Miškoļcā-Tapoļcā...”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Ungāriju. Jūs lieliski relaksēs pelde vienīgajā Eiropā klinšu baseinā Miškoļca-Tapoļca. Par „Pasaules brīnumu” sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28 C. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm. Izbraukšana uz Poliju. Nakts 3* Polijā, Krakovas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6.diena. 23.07., 21.11. „Un atpakaļ tur, kur viss sākās...”
Brokastis*. Izbraukšana mājup. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā / naktī / atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa € 80 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Timišoaru 45 €;
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 45 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 40.50 €, bērniem līdz 16g. 31.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Bratislavas apskates eksursija 15 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Apskates ekskursija Budapeštā 10 €; Vakars nacionālajā stilā 37 €; Vīna degustācija Rekas vīna pagrabos 40 €; Miskoļca-Tapoļca baseini 9 €, Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF.                    2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

•   Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums  NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                 Klienta paraksts

____________________________                                                              _______________________________

Fotogrāfijas: