šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

UNGĀRIJAS PĀRSTEIGUMI

  • BARADLAS ALAS – EGERA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAPEŠTA – SENTENDRE – VIŠEGRADA- KRAKOVA
  • 5 dienas ()
  • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 232 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija

Ungārijas pārsteigumi

BARADLAS ALAS EGERA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU BUDAPEŠTA SENTENDRE VIŠEGRADA - KRAKOVA

15.03.-19.03.2016.                                                                         30.04.-04.05.2016.

19.10.-23.10.2016.                                                                         24.10.-28.10.2016.

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 232

1.diena. 30.04., 19.10., 24.10. „Pretī jauniem iespaidiem…”

    Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.
2. diena. 01.05., 20.10., 25.10. „Bet kas notiek pazemē..?”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Slovākijai. Aggtelekas nacionālais parks un Baradla ala - pati lielākā Eiropā. Alas stalaktīti un stalagmīti veido fantastiskas figūras, kurām alu atklājēji un apmeklētāji devuši dažādus vārdus - Sievasmātes mēle, Tīģera āda, Kolonnu zāle, Drakona galva, Koncertzāle, kur varēsiet ieklausīties klasiskās mūzikas skaņās.
    Pēcpusdienā ierašanās Egerā. Egera ir idilliska vieta, kādu būs grūti atrast visā Ungārijā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Pēc ekskursijas aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Pārbrauciens uz Budapeštu.
    Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Izvietošanās viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.
3. diena. 02.05., 21.10., 26.10. „Budapešta un Ungārijas stepē”
    Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. 
    Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus nacionālos ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.
4. diena. 03.05., 22.10., 27.10. „Budapeštas noslēpumu meklējumos...”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) "Donavas ielokā". Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. 
    Atgriešanās Budapeštā. Brīvais laiks Budapeštā Iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38° C, kā arī tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā.
    Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.
5. diena. 04.05., 23.10., 28.10. „Un atpakaļ uz mājām...”
    Brokastis*. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols.Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā. 
Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 €,
•    piemaksa par papildvietu autobusā 65 €,
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports,
•    AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
 Izbraukuma ekskursija “Donavas ielokā” 25 €
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 25 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 22.50€, bērniem līdz 16g. 17.50€.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi
.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Egerā 10 €; ekskursija Budapeštā 10 €; ekskursija vietējā gida pavadībā Krakovā10 €;  Višegradas cietoksnis 7 €, Baradla stalaktītu alas 10 €, Marcipāna muzejs 3 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €, Vakars nacionālajā stilā 39 €, Vīna pagrabs Egerā 30 €, Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Zooloģiskais dārzs 2500 HUF, Muzeji Budapeštā No 1000 HUF.            
2015.gada rudens izmaksas
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €. 
Atcerieties, ka...
•    Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"


Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts

____________________________                    _______________________________

 

Fotogrāfijas: