šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Itāliju, autobusu tūres, autobusu ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Itāliju, autobusu tūres, autobusu ceļojumi, pēdējā brīža ceļojumi. Labākie piedāvājumi!

Atpūta Itālijas Adrijas jūras krastā.

 • ATPŪTA PIE JŪRAS - SAN MARINO – ROMA – URBINO – VĪNU DEGUSTĀCIJA – GROTTE DI FRASASSI – FLORENCE – VINCI - VENĒCIJA
 • 10 dienas ()
 • Visas naktis

Ceļojuma cena: 520 €

Pilns apraksts:

ATPŪTA ITĀLIJAS ADRIJAS JŪRAS KRASTĀ

ATPŪTA PIE JŪRAS - SAN MARINO – ROMA – URBINO – VĪNU DEGUSTĀCIJA – GROTTE DI FRASASSI – FLORENCE – VINCI - VENĒCIJA 

12.06. – 21.06.2015. 18.09. – 27.09.2015.
10 dienas / 6 naktis pie jūras / Visas naktis viesnīcās


1. diena. 12.06., 18.09. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2. diena. 13.06., 19.09. „Kalni, jūra....”
           
Brokastis. Laiks ceļā pa Čehijas teritoriju, Austriju. Ierašanās Itālijā. Nakts 3* viesnīcā Itālijā pie Adrijas jūras. 

3. diena. 14.06., 20.09. „Gaišākā Republika Sanmarīno...”
            Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 15 €) uz San Marino. San Marino – šauro ieliņu sarežģītie labirinti, pilsētas cietoksnis, liķieru un vīnu degustācija. Sanmarīno uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē ar neatkarīgu vēsturi. Pilns nosaukums tulkojumā no itāļu valodas „Gaišākā Republika San-Marino” (Serenissima Repubblica di San Marino Antica Terra della Libertà). Atgriešanās viesnīca. Nakts 3*viesnīcā pie Adrijas jūras.

4. diena. 15.06., 21.09.  „Saule un jūra...”
           
Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts 3* viesnīcā pie Adrijas jūras.

5. diena. 16.06., 22.09.  „Visi ceļi ved uz Romu!..”
           
Brokastis. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā( par papildus samaksu 45 €) uz Romu. Izbraukšana agri no rīta. Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu". Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pauguriem". Grūti ir saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, grūti ir izprast pilsētas nozīmīgumu, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Kapitolijs ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm, Sv.Pētera bazilika - nozīmīgākā katoļu baznīca pasaulē.... Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Adrijas jūras.

6. diena. 17.06., 23.09.  „Pazemes valstībā....”
           
Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Urbino. Urbino ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Urbino pilsētā redzami vairaki arhitektūras stili.  Pilsētā atrodas Itālijas visskaistākā Dodžu pils. Piedāvājam apmeklēt vienas no lielakajām ceļotājiem pieejamajām alām Grotte di Frasassi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Adrijas jūras.

7. diena. 18.06., 24.09.  „Vēstures šedevri...”
           
Brokastis. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Florenci (par papildus samaksu 40 €). Izbraukšana agri no rīta. Florence – Renesanses dārgumu glabātava. Nevienā citā vietā uz pasaules nav tāds Atdzimšanas perioda arhitektūras, gleznu un skulptūru kopums, kas veido veselus ansambļus. Santa Kročes bazilika, Sinjorijas laukums ar Dāvida statuju, Dantes māja, vecais tilts ar ekskluzīvajiem juvelieru veikaliņiem, Santa Maria del Fiore, Uffici galerija. Talāk mūsu ceļš ved uz pilsētiņu Vinci, kura saistīta ar Leonardo Da Vinci. Pēc pilsētiņas apskates būsim pelnījuši vīna degustāciju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts  3* viesnīcā pie Adrijas jūras.

8. diena. 19.06., 25.09.  „Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta...”
           
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Venēcija – romantiskā jūras republika (pēc velēšanās piedāvājam doties pilsētas apskates ekskursijā ar vietējo krievu valodā runajošu gidu par papildus samaksu 10 €). Pasaulē nav daudz vietu, kuru pieminēšana vien iztēlē spētu radīt tik spilgtu un detaļās krāšņu ainu kā Venēcija. Kanāli, saules apspīdēti skvēri, arhitektūra, ielas bruģa faktūras, krāsas, smaržas.... Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu. Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēka, Zvanu tornis, Sv. Marka bazilika, Nopūtu tilts, Korrera muzejs, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā

9. diena. 20.06., 26.09. „Diena iedvesmai nākamajiem braucieniem...”
            Brokastis. Dodamies uzLihtenšteinas aizu, to devē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumiu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai. Nakts 2* viesnīcā Polijā, Ciešinas apkaimē.

10. diena. 21.06., 27.09.  „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”

            Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 135 
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 130 
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (>65 gadiem 18 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Kuģītis Venēcijā 20 €; Izbraukuma ekskursija uz San Marino 15 €; Izbraukuma ekskursija uz Romu 45 €; Audio austiņas Romā un Florencē 10 €; Izbraukuma ekskursija uz Urbino 25 €; Grotte di Frasassi 15 €; Izbraukuma ekskursija uz Florenci 40 €; vīna degustācija 18 €; Venēcijas apskates ekskursija ar vietejo gidu 10 €;  Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 .Lihtenšteinas aizu 5.50€

2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

 

Fotogrāfijas: