šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

MAIGĀ MELNKALNES JŪRA

 • KRKAS NACIONĀLAIS PARKS – KOTORA – BUDVA - TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – PODGORICA - NACIONĀLAIS VAKARS – ATPŪTA PIE JŪRAS – TIRĀNA – ŠKODERA – ROZAFA PILS – KRUJA - SKADARAS EZERS - SARAJEVA – MOSTARA*
 • 9 dienas ()
 • 9 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 440 €

Pilns apraksts:

Valsts: Melnkalne

MAIGĀ MELNKALNES JŪRA

KRKAS NACIONĀLAIS PARKS – KOTORA – BUDVA - TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – PODGORICA - NACIONĀLAIS VAKARS – ATPŪTA PIE JŪRAS – TIRĀNA – ŠKODERA – ROZAFA PILS – KRUJA - SKADARAS EZERS - SARAJEVA – MOSTARA*

27.05. – 04.06.2016.                         18.06. – 26.06.2016.               07.10. - 15.10.2016.*   

9 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 440

1.diena. 27.05., 18.06., 07.10. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Brno teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 28.05., 19.06., 08.10. „Ceļš uz Horvātiju”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātija. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 29.05., 20.06.,09.10. „Daba, sadzīve, tradīcijas...”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 25 €) uz Krkas nacionālo parku. Dodamies baudīt dabu uz Krkas nacionālais parks – lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskirtumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodās uz Krka upes, kura sākas netalu no Kninas, kaļķakmens plato kanjonā, kur tā sāk savu 75 km garo ceļu līdz Šibenikas līcim.  Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējo stipro dzērienu un vīnu. Pārbrauciens līdz Melnkalnei. Nakts 2+* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks~ pl. 22.

4.diena. 30.05., 21.06., 10.10. „Skadaras ezers – lielākais Balkānos!..”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ar vietējo autobusu (par papildus samaksu 25€) uz Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Piestāsim Ņeguši ciemā, lai nodegustētu iecienīto Ņeguši vītināto gaļu, ar iespeju to iegādāties. Ekskursijas laikā sekos nobrauciens uz Kotoras līci pa vairāk kā 20 nelieliem, šauriem serpentīniem, no  kura vērosim elpu aizraujošus skatus, kuri pavērsies  mūsu skatu punktam, un kurus  varēsim iemūžināt gan mūsu prātos, gan fotoaparātos.
Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Skadaras ezeru (par papildus samaksu 35 €). Tas ir lielākais ezers Balkānos, tās daļa pieder arī albaņiem, daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas, visapkārt augsti kalni. Atmiņā paliks vizināšanās pa ezeru, pelde tajā, un izsalkumu remdēsim ar gardām pusdienām pie kurām malkosim mājas vīnu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2+* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

5.diena. 31.05., 22.06., 11.10. „Ērgļu zeme...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €) uz Albāniju - „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Plānotais laiks ekskursijas programmai. Brauciena laikā piestāsim uz fotopauzi, tās laikā varēsim iemūžināt Melnkalnes vizītkarti - Svētā Stefana salu, kura ir unikāla pēc sava rakstura. Sala atrodas netālu no jūras krasta un salu savieno pavisam īss ceļš. Pirmā pilsēta ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senakajām pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs.pirms mūsu ēras. . Netālu no pilsētas atrodas arī Rozafa pils, celta akmeņu kalnā, no kurienes paveras lieliska panorāma. Tālāk seko pārbrauciens līdz mūsdienīgajai, jaunajai galvaspilsētai. Tirāna – apskates ekskursija pa pilsētu. Došanās līdz Krujai - pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai apskatīt lielo cietoksni pirms tam šķērsojot vidusslaiku Osmāņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus.  Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2+* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

6.diena. 01.06., 23.06., 12.10. „Dabas radītais fenomens!..”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €) uz Taras kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Tara upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteris, kurš dibinats 1252.g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2+* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē.
Vakarā piedāvājam doties un baudīt  nacionālo Melnkalnes vakaru (par papildus samaksu 35 €), cienāsimies ar grillētu jēru, sieru, olīvām, pršutu, salātiem kā arī ar vīnu. Vakara gaitā klausīsimies dziesmas, vērosim folkloras grupas uzstāšanos, kura mūs iepazīstinās ar nacionālajām dejām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2+* viesnīcā pie jūras, Budvas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

7.diena. 02.06., 24.06 „Vēl nezināmā Hercogovina?..”
Brokastis*. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Bosniju Hercogovinu. Bosnija Hercogovina – leģendārā galvaspilsēta Sarajeva – pilsētas apskate – no erchercoga Ferdinanda slepkavības vietas līdz nesenā Bosnijas kara pēdām, līdz skaistajai vecpilsētai (Turku kvartāls) ar pārsteidzoši austrumnieciskiem tirgiem, tepiķu ar otomāņu turku tradicionālo rotājumu un tupelīšu tirgoņiem, jaukām kafejnīcām.
13.10. Bosnija Hercogovina. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas,kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, lai varētu nobaudīt nacionālo ēdienu čevapči un iegādātos suvenīrus.
Nakts 3* viesnīcā Horvātijas teritorijā, Vrgorac apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

8.diena. 03.06., 25.06., 14.10. „Ceļš uz māju pusi...”
Brokastis*.  Laiks ceļā. Horvātija, Slovēnija, Austrija. Īsa apstāšanās uz foto pauzi uz Alpu kalnu fona. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Bielsko Biala apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

9.diena. 04.06., 26.06., 15.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-74 gadu vecums 16.20 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izmaksas apskates objektiem un muzejiem: Izbraukuma ekskursija uz Krkas nacionālo parku 25 €; izbraukuma ekskursija uz Kotoru 25 €, izbraukuma ekskursija uz Taras kanjonu 45 € (iekļauts Moračas klostera apmeklējums); izbraukuma eksursija uz Albāniju 45 € (iekļauta ieejas biļete Rozafa kompleksā);*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 140 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 126 €, bērniem līdz 16g. 98 €. *Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Ieejas biļete Krkas nacionālajā parkā 15 €; etnogrāfiskās sētas apmeklējums 35 €; vakars nacionālajā stilā Melnkalnē  35 €; izbraukuma ekskursija uz Skadaras ezeru 35 €.    2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

.   Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA".

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                           Klienta paraksts

____________________________                                                                                     _______________________________

 

Fotogrāfijas: