šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Itāliju, ekskursijas ar autobusu, pēdējā brīža ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Itāliju, ekskursijas ar autobusu, pēdējā brīža ceļojumi, tūrisma aģentūra.

Itālijas Daile

 • BĀDENE – VENĒCIJA – VERONA – MILĀNA – PIZA - FLORENCE – ROMA – SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA
 • 10 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 456 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

ITĀLIJAS DAILE

BĀDENE – VENĒCIJA – VERONA – MILĀNA – PIZA - FLORENCE – ROMA –

SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA – ATPŪTA PIE JŪRAS – RAVENNA – „ITALIA IN MINIATURA”

10 dienas / Visas naktis viesnīcās

28.06. – 07.07.2015.

 

1. diena. 28.06. „Pretī jauniem iespaidiem...”
6.00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.

2. diena. 29.06. „Kūrortpilsēta Bādene.
Brokastis. Ap pusdienlaiku ierašanās Bādenē. Bādene pie Vīnes ir radusies kā kūrortpilsēta un, vienlaikus, ir nesusi arī ķeizariskās pilsētas titulu. Bādene atgūstot luksus kūrorta slavu joprojām spēj piesaistīt gan turīgus atpūtniekus un promenences, gan tūristus no visas Eiropas. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Tarvisio apkaimē.

3. diena. 30.06. Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta.”
Brokastis. Laiks ceļā līdz Venēcijai. Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem, un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu. Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka bazilika, Nopūtu tilts, Korrera muzejs, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras lielisks skats uz lielo kanālu. Pārbrauciens uz Vičencu. Vakara pastaiga Vičencā. Tā lielā mērā unikāla Itālijas pilsēta; mākslas un teātru pilsēta, kā arī lielākais Veneto apgabala zelta apstrādes juvelieru centrs. Vičenca tiek dēvēta par „pašu arhitektoniskāko pilsētu Itālijā”, tādēļ šī vieta, noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu skaistuma cienītāju. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Vicenzas apkaimē.

4. diena. 01.07. „Verona – patiesās mīlas dzimtene.
Brokastis. Ierašanās Veronā. Iepazīšanās ar pilsētu. Arena di Verona /1 gs. m. ē./: Erbes laukums ar Veronas dievmātes skulptūru; Sinjorijas laukums ar Della Skalu dzimtas pili, Džuljetas māja ar slaveno balkonu. Pārbrauciens līdz Milānai. Milāna - modes galvaspilsēta. Dodoties pastaigā pa pilsētu redzēsim: Castello Sforzesco, Katedrāli, operas teātri La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Montecatini Terme apkaimē.

5. diena. 02.07. Florence – mākslas Meka.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Pizu un Florenci. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni". Senās jūras republikas arhitektūras šedevru apskate „Pizas vizītkarte”: Brīnumu laukums ar „Krītošo torni”, Baptisteriju, Katedrāli. Ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā –Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Italijas teritorijā, Montecatini Terme apkaimē.

6. diena. 03.07. „Visi ceļi ved uz Romu!”
Brokastis. Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu". Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pakalniem". Grūti ir saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, grūti ir izprast pilsētas nozīmīgumu, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Spānijas laukums, Kapitolijs ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm, nozīmīgākā katoļu baznīca pasaulē. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Romas apkaimē.

7. diena. 04.07. „Gaišākā Republika Sanmarīno.”
Brokastis. Parbrauciens uz  San Marino Republiku. San Marīno uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē ar neatkarīgu vēsturi. Liķieru un vīnu degustācija. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Riminī apkaimē.

8. diena. 05.07. „Saule un jūra vai fresku un mozaīku skavās.”
Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (20 EUR) uz Ravennu un „Italia in Miniatura”. Ravennu vairums apmeklē, lai apskatītu impērijas laika lieliskās mozaīkas: Sant’t Apollinare Nuovo 6.gs baznīca, Sv.Vitāles baznīca,Battistero degli Ariani, Battisterio Neoniano. Pilsēta ir pārsteidzoši jauka arī ar savām vecajām ielām, skaistajiem veikaliem un mierīgajiem laukumiem. Iepazīsimies ar populārāko izklaides parku Itālijā - “Italia in Miniatura”, viss, ko jūs gaidāt no šīs valsts – vienuviet! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Adrijas jūras, Rimini apkaimē.

9. diena. 06.07. „Aiz loga atkal Alpu kalni...”
Brokastis. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstašanās uz fotopauzi, no kuras paveras brīniškīgs skats uz gleznainainajiem Kārintijas ezeriem. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Ciešinas apkaimē.

10. diena. 07.07.„Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!”
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

•           brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)

•           transporta un ceļa izdevumi,

•           Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)

•           grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 187 
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120 
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (>65 gadiem 18 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Ekskursiju pakete 45 € (ekskursijas ar vietējiem profesionāliem krievu valodā runājošiem gidiem Venēcijā, Milanā, Romā); Kuģītis Venēcijā 20 €; Dodžu pils 16 €; Kolizejs 15.50 €; Audio austiņas Romā un Florencē 10 €; Izbraukuma ekskursija uz Florenci un Pizu 35 €; Santa Kročes baznīca 5 €; Izbraukuma ekskursija uz Ravennu un „Italia in Miniatura” 20 €; „Italia in Miniatura” 22 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20 PNL 

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                       Klienta paraksts

____________________________                                                    _______________________________

Fotogrāfijas: