šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

EIROPAS SIRDĪ: FRANCIJA UN ŠVEICE

 • NIRNBERGA – REINAS ŪDENSKRITUMS – MONTRĒ - ŽENĒVAS EZERS – LOZANNA - BERNE – ELZASA - KOLMĀRA – NANSĪ - PARĪZE – LOTRINGA - MECA - LUKSEMBURGA
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 328 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija, Šveice

EIROPAS SIRDĪ: FRANCIJA UN ŠVEICE

NIRNBERGA – REINAS ŪDENSKRITUMS – Montrē - Ženēvas ezers – Lozanna - BERNE – Elzasa: KOLMĀRA – LOTRINGA: NANSĪ, MECA - PARĪZE – ŠAMPAŅA: REIMSA, ŠALONA PIE ŠAMPAŅAS - LUKSEMBURGA

10.06. – 17.06.2016.   05.08. – 12.08.2016.

8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 440

 

1. diena. 10.06., 05.08. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.

2. diena. 11.06., 06.08. „Tikšanās ar Vācijas alus galvaspilsētu...”
Brokastis*. Laiks ceļā pa Vācijas teritoriju. Viduslaiku Nirnberga – imperatoru pilsēta, viens no iespaidīgākajiem tirdzniecības un amatniecības attīstības centriem. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas visi Vācijas imperatori, krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta, Eiropas rotaļlietu galvaspilsēta, piparkūku, Vācijā vienīgā sarkanā alus un Nirnbergas desiņu paradīze. Pastaiga pa pilsētu. Un atkal ceļā! Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.

3.diena. 12.06., 07.08. „Šveices burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šveices burvība”(par papildus samaksu 45 €). Reinas ūdenskritums – dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Talāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai - Bernei. Vakara pastaiga pa pilsētu, tās simbols ir lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas-Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.

4. diena. 13.06., 08.08. „Gleznainā Elzasa un Lotringa!..”
Brokastis*. Laiks ceļā. Reinas ielejā izvietojusies viena no Elzasas reģiona pērlēm – Kolmāra. Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta. Pilsētas ziedu laikos vīna tirgotāji ar kuģiem veda vīnu cauri gleznainajam kanālu rajonam, kas tagad pazīstams kā „Mazā Venēcija”. Šī nelielā pilsētiņa vilina tos, kuriem tuva ir viduslaiku romantika. Pārbrauciens uz Lotringas vēsturisko centru – Nansī. Francijas Jūgendstila dzimtene. Tikai 20 gadu laikā karalis Staņislavs Leščinskis uzceļ lielisku Eiropas pilsētu. Vecās un Jaunās pilsētas daļas apskate: Staņislava laukums – viens no skaistākajiem laukumiem Eiropā, savukārt Triumfa arka kura veltīta Ludviga XV uzvarām sacenšas savā izsmalcinātībā ar Parīzes Triumfa arku, Palais du Gouvernement, Lotringas hercogu pils, Aljanasa laukums. Pārbrauciens līdz Francijas galvaspilsētai – Parīzei. Iekārtošanās viesnīcā Parīzē.
Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes centrā. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.

5. diena. 14.06., 09.08. „Pastaiga cauri gadsimtiem...”
Brokastis*. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20€): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un  Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra  kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilika no kuras paveras. elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu ar iespēju iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēmEkskursija ar Luvras apmeklējumu. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c.
Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Atgriešanās 2* viesnīcā Parīzes centrā. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 22.

6. diena. 15.06., 10.08. „Šampaņas valdzinājums...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šampaņas valdzinājums” (par papildus samaksu 40 €). Šampaņas reģions ir pasaules slavens ar saviem unikālajiem vīniem, kā arī ar to, ka tajā atrodas pilsēta – muzejs zem atklātām debesīm, tā ir Reimsa. Reimsa – franču šampanieša un Šampaņas reģiona galvaspilsēta. Pilsēta bagāta ar vēsturiskiem un mākslas pieminekļiem, slavenā Notre-Dame-de Reims – katedrāle slavena ar to, ka tajā tika VI gs. kristīts Francijas dibinātājs Hlodvigs un tajā tika kronēti gandrīz visi Francijas karaļi, Kronēšanas pils, kur notika galvenie kronēšanas banketi Netālu no Reimsas atrodas apbrīnojami skaista kūrortpilsēta Šalona pie Šampaņas. Pilsētā mūs priecēs arhitektūras pieminekļi, lieliskie galvu reibinošie ziedošie dārzi, kā arī jums būs iespēja iegādāties un nobaudīt šampanieti, vīnus un sierus, kas pazīstami visā pasaulē. Atgriešanās Parīzē. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Mecas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.

7. diena. 16.06., 11.08. „Romantiskā Meca un Pasaku hercogiste – Luksemburga...”
Brokastis*. Neliela iepazīšanās pastaiga pa Mecu. Meca – pērle Mozeles krastā, tagad tā ir Lotringas galvenā pilsēta. Uz Mecas vēsturisko centru itin kā nolūkojas – Sentjēna katedrāle. Iespaidīgais gotiskais dievnams rotāts ar 13. – 20.gs. vitrāžām 6500 m2 platībā, dažu vitrāžu autors ir Marks Šagāls. Eglise St-Pierre-aux-Nonnains pieder pie Francijas vecākajiem dievnamiem, netālu no tās atrodas Templiešu kapela, kas rotāta ar 13.gs freskām. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Piedāvājam doties pastaigas ekskursijā „Pasaku hercogiste – Luksemburga” gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €): Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.

8. diena. 17.06., 12.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 165
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija „Šveices burvība” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Šampaņas valdzinājums” 40 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 76,50 €, bērniem līdz 16g. 59,50 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Reinas ūdenskritums ~ 10 CHF; brauciens ar kuģīti pa Ženevas ezeru ~ 25 CHF; ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Luvra (ar gidu) 14 (27) €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; ekskursija „Pastaiga cauri gadsimtiem” 20 €; ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” 15 €

2015. gada izmaksas             1 CHF ~ 0.81 EUR

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                           Klienta paraksts

____________________________                                                                                     _______________________________

 

Fotogrāfijas: