šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

MAIJA SVĒTKI HOLANDĒ UN PARĪZĒ

 • BRAUNŠVEIGA – PARĪZE – ŠAMPAŅA: ŠALONA PIE ŠAMPAŅAS -REIMSA - BRISELE – AMSTERDAMA – ZIEDU DĀRZS KEUKENHOFA – SIEROTAVA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 384 €

Pilns apraksts:

Valsts: Nīderlande, Francija

MAIJA SVĒTKI HOLANDĒ UN PARĪZĒ

BRAUNŠVEIGA – PARĪZE – ŠAMPAŅA: Šalona pie Šampaņas -REIMSA - BRISELE – AMSTERDAMA – ZIEDU DĀRZS KEUKENHOFA – SIEROTAVA

01.05. – 07.05.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojumu cena: € 384

 

1. diena. 01.05. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 02.05. „Viduslaiku pilsētiņa Braunšveiga...
Brokastis*. Vācija. Mūsu ceļš uz Parīzi ved cauri Braunšveigai. Šeit Jūs redzēsiet Katedrāli, brīnišķīgo Rātsnamu, kā arī vēstures elpas ieskautas senas mājiņas. Vakarā ierašanās Parīzē. Nakts 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

3. diena. 03.05. „Mīlestības pilsēta Parīze...”
Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra  kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas. Elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu,varēsiet arī ar atlaidēm  iegādāties  slavenās franču smaržas. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Jūs neatstās vienaldzīgus skats uz Parīzi no putna lidojuma, no 56 Monparnasa torņa stāva! Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”ar fotopauzēm  21.gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 € ). Atgriešanās 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 04.05. „Šampaņas valdzinājums...”
Brokastis*. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šampaņas valdzinājums” (par papildus samaksu 40 €). Šampaņas reģions ir pasaules slavens ar saviem unikālajiem vīniem, kā arī ar to, ka tajā atrodas pilsēta – muzejs zem atklātām debesīm, tā ir Reimsa. Reimsa – franču šampanieša un Šampaņas reģiona galvaspilsēta. Pilsēta bagāta ar vēsturiskiem un mākslas pieminekļiem, slavenā Notre-Dame-de Reims – katedrāle slavena ar to, ka tajā tika VI gs. kristīts Francijas dibinātājs Hlodvigs un tajā tika kronēti gandrīz visi Francijas karaļi, Kronēšanas pils, kur notika galvenie kronēšanas banketi
Netālu no Reimsas atrodas apbrīnojami skaista kūrortpilsēta Šalona pie Šampaņas. Pilsētā mūs priecēs arhitektūras pieminekļi, lieliskie galvu reibinošie ziedošie dārzi, kā arī jums būs iespēja iegādāties un nobaudīt šampanieti, vīnus un sierus, kas pazīstami visā pasaulē. Nepalaidiet garām iespēju pagaršot vai iegādāties šampanieti!. Atgriešanās Parīzē. Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios. Vakarā izbraukšana no Parīzes. Nakts 2* viesnīcā Briseles apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

5. diena. 05.05. „Eiropas galvaspilsēta un pilsēta-magnēts...”
Brokastis*. Brisele - vairums to dēvē par Eiropas galvaspilsētu. Tās centrālajā laukumā atrodas kopums no viduslaiku pilīm un celtnēm, kurš tiek uzskatīts par vienu no skaistāko ansambli Eiropā. Tajā atrodas karaliskā rezidence, gotiskais rātsnams, greznas baroka stila ēkas. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Nepalaidiet garām izdevību pagaršot beļģu šokolādi un slavenās beļģu vafeles! Ierašanās Amsterdamā - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Naksnīgā Amsterdama valdzina ar savu apgaismojumu. Lai iepazītu īpašo, mazliet noslēpumaino atmosfēru piedāvājam doties nakts pastaigā pa pilsētu vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 15 €). Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī tās naksnīgos noslēpumus. Jāsaka, ka daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz. Nakts viesnīcā 2* Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 06.05. Iedvesmas dārzi...”
Brokastis*. Piedāvājam nokļūt pasakā – slavenajā Keukenhofas parkā. Izbraukuma ekskursija “Iedvesmas dārzi” (par papildsamaksu 20 €). Šeit sastopami pašu neparastāko formu, nokrāsu un izmēru ziedi . Bet visam apkārt - sens parks, simtgadīgi koki, кanāli un strūklakas, gleznaini dīķi, kuros majestātiski peldas gulbji,neskaitāmas skulptūras; kā arī oranžērija ar eksotiskajiem augiem, tematiskie dārzi, angļu, franču un japāņu parku ainavas...
Holande ir slavena ne tikai ar ziediem, bet arī ar saviem sieriem. Un, protams, tāpēc mēs apmeklēsim sierotavu, degustēsim sieru, ielūkosimies koka tupelīšu darināšanas noslēpumos, kā arī Jums tiks piedāvāta iespēja to visu iegādāties. Nedaudz brīvā laika Amsterdamā. Ceļš mājup.Nakts viesnīcā 2* Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7. diena. 07.05. „Steidziet dalīties iespaidos...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām, (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  155
 • piemaksa par papildvietu autobusā 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (no 65 līdz 75 gadiem 12.60 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija „Šampaņas valdzinājums” 40 €, Izbraukuma ekskursija “Iedvesmas dārzi” 20€. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 60 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 54 €, bērniem līdz 16g. 42 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Papildus izdevumi pēc izvēles:Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.8 €; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 20 €; Moulin Rouge kabare 112€; Kuģītis Amsterdamā 10.5 €; Izbraukuma ekskursija „Šampaņas vadzinājums” 40 €, Izbraukuma ekskursija “Iedvesmas dārzi” 20€, Pusdienas ~ 12–18 €; „Keukenkof” parkā ieejas biļete 16 €, naksnīgā ekskursija Amsterdamā ar vietējo gidu 15 €, €; ātrgaitas lifts Monparnasa tornī 14 €,Disnejlenda 69/49 €, transfērs uz Disnejlendu (ne mazāk par 15 cilvēku) 15 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

    Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, izbraukuma ekskursijās 30. Ja ceļotāju skaits ir mazāks, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku autobusu.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzamiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai). Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama viena vecāka notariāli apstiprināta atļauja.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                   Klienta paraksts

___________________________                                                    _______________________________

Fotogrāfijas: