šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Hits! Termālie pazemes ūdeņi Ungārija, Donavas pērle Budapešte un baroka karaliene

 • AGTELEKAS NACIONĀLAIS PARKS - MIŠKOĻCA-TAPOĻCA BASEINI - EGERA - DEMJENAS TERMĀLAIS AKVAPARKS - BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - VIŠEGRADA - SENTENDRE - VARGA TANYA – SKAISTĀS SIEVIETES IELEJA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 176 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija.
Termālie pazemes ūdeņi Ungārijā, Donavas pērle Budapešta un baroka karaliene Egera
Agtelekas nacionālais parks - Miškoļca-Tapoļca baseini - Egera - Demjenas termālais akvaparks - Budapešta - kruīzs ar kuģīti pa Donavu - Višegrada - Sentendre - Varga Tanya – Skaistās sievietes ieleja
25.05. - 29.05.2016.      21.06. - 26.06.2016.      26.07. - 31.07. 2016.     21.08. - 26.08.2016.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 264

1.diena. 25.05., 21.06., 26.07., 21.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Slovākija. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 26.05., 22.06., 27.07., 22.08. „Bet kas notiek pazemē..?”
Brokastis*. Laiks ceļā līdz Egerai. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Agtelekas Nacionālo Parku (par papildus samaksu 30 €). Tā ir noslēpumainā vieta, kur atrodas lielākā daļa Ungārijas stalaktītu-stalagmītu alas. Baradla ir lielākās Ungārijas stalaktītu–stalagmītu alas, kuru kopējais garums ir 25 km. Alas atrodas UNESCO aizsardzībā. Jūs patīkami pārsteigs klasiskās mūzikas “priekšnesums” dziļi pazemē. Pastaiga zem dabiski veidotām akmens arkām un sajust šī dabas brīnumā vēso elpu uz sejas.
Termālie ūdeņi Miškoļcā -Tapoļcā. Pēc pastaigas alās, Jūs varēsiet lieliski relaksēties klinšu baseinā. Par ”Pasaules brīnumu” sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28 C. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm.
Vakarpusē atgriešanās Egerā. Laiks atpūtai no garā ceļa, tādēļ aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, kā arī nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Nakts viesnīcā 3* Egerā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3.diena. 27.05., 23.06., 28.07., 23.08. „Baroka pērle Egera un Demjenas brīnumi...”
Brokastis*. Egera ir idilliska vieta, otru tādu  būs grūti atrast visā Ungārijā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €) krievu valodā. Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz alu akvaparku termālajā kūrortā Demjenā. Šis akvaparks atklāts 2015.gadā. Jums noteikti jāizpeldas milzīgi garajā alu tuneļa baseinā un pazemes upēs, jāredz gigantiskais ziedu veidojums un ar grāmatu ūdenī sēdošās vecmāmuļas skulptūra- strūklaka, jāpastaigājas pa pazemes tiltiņiem, jāizbauda emocijas trubā Anakonda. Un kur tad vēl termas un īsts ārstnieciskais  minerālūdens dzeršanai tieši no avota.
Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Izvietošanās viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4.diena. 28.05., 24.06., 29.07., 24.08. „Mūžam vilinošā Budapešta...”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €), krievu valodā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Pēcpusdienā piedāvājam  apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38 ° C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs. Apskates vērta ir gājēju ieliņa Vaci, Eifeļa projektētais Budapeštas tirgus, Parlamenta ēka, kā arī krastmalas promenāde.
Vakaru iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Vargatanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ... ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5. diena. 29.05., 25.06., 30.07., 25.08. „Karaliskā pilsēta Višegrada un Sentendres marcipāns...”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) „Donavas ielokā”. Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs, piešķirot pilsētai nepierastu vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā varat iegādāties dāvanas mājiniekiem – ekskluzīvas marcipāna figūriņas, šokolādi ar čilli, marcipāna liķieri, marcipāna konfektes un daudzas citas gardas lietas. Sentendres suvenīru veikaliņos atradīsiet burvīgus suvenīrus, bet krodziņos varēsiet turpināt iepazīt un nobaudīt ungāru nacionālās virtuves labumus. Pēcpusdienā izbraukšana uz mājup. Slovākija. Polija.Nakts 3* viesnīcā Polijā, Krakovas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 30.05., 26.06., 31.07., 26.08. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 55 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 65 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (65-74 gadu vecums 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Bet kas notiek pazemē..?” 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Demjenu 20 €; Izbraukuma ekskursija “Donavas ielokā” 25 €.        *Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 67.50 €, bērniem līdz 16g. 52.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Egerā, vietējā gida pavadībā 10 €; Ekskursija Budapeštā, vietējā gida pavadībā 15 €; Miškolcu termālie baseini 9 €; Demjenas alu baseini 13 €; Višegradas cietoksnis 7 €; Baradla stalaktītu alas 10 €; Marcipāna muzejs 3 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Vakars nacionālajā stilā 35 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF.

2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

•  Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums  NR 579104430, AAS "BALTA".

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                                              Klienta paraksts

 

____________________________                                                                                           _______________________________

Fotogrāfijas: