šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

NOSLĒPUMAINĀS SKAISTULES BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA UN MAZĀ GIORA LĪGO SVĒTKU LAIKĀ

 • VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – HEVĪZA EZERS – KESTHEJA - BUDAPEŠTA – SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - GIORA - BRATISLAVA – BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 176 €

Pilns apraksts:

Valstis: Ungārija, Austrija
NOSLĒPUMAINĀS SKAISTULES BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA UN MAZĀ GIORA LĪGO SVĒTKU LAIKĀ
VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – HEVĪZA EZERS – KESTHEJA - BUDAPEŠTA – SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - GIORA - BRATISLAVA –BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS
21.06. - 26.06.2016.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 256

1.diena. 21.06. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 22.06. „Valša galvaspilsēta Vīne...”
Brokastis*. Austrija. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €) - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstas Vīnes kafijas. Hundertwasserhaus. Frīdensreiha Hudertwasera projektētās ēkas ir neparastas savu eksperimentālo un ekstravaganto formu dēļ. Ēku būvniecībā izmantoti neierasti materiāli, tostarp keramika.
Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 23.06. „Budapeštas labirintu meklējumos... Donavas pērle –Budapešta...”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Izbraukuma ekskursija "Donavas ielokā" (par papildus samaksu 20 €), plānotais brauciena laiks ~5 st. Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendri. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums, muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.Atgriešanās Budapeštā.vai Budapeštas objektu apmeklējums pēc pašu vēlēšanās. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, Iesakām apmeklēt "Sečeņi" termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38°C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas atrakciju parks, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
Vakarā ikvienam piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 24.06. Ungārijas pārsteigums - Hevīza ezers un pati senākā reģiona pilsēta Kestheja...
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildu samaksu 35 €) uz Hevīza ezeru-pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā, izveidojies meteorīta krāterī. Lieluma ziņā otrais pasaulē, tūlīņ aiz Taravera ezera Jaunzēlandē. No maija līdz oktobrim ūdens virsma pārklāta ar sarkaniem ziediem ziedošām, no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Kesthejā skatāma trešā lielākā Ungārijas pils Feštetiču ģimenes pils, kas celta pēc franču arhitektu projektēto piļu parauga. Pilī ir 101 zāle, bet pati greznākā no visām Spoguļu zāle. Apkārt pilij izveidots milzīgs parks. Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 25.06.„Gioras dārgumi un Bratislavas leģendas...”
Brokastis*. Brauciens līdz Giorai - pilsētai,kas nosaukta par seno ungāru dārgumu glabātuvi. Tās centrālo daļu veido 17.gs vēsturiskie pieminekļi. Austrijas baroka piemērs ir daudzas skaistas baznīcas, pilis un celtnes, bet Gioras arhitektūras rozīnīte ir neskaitāmie dažādas formas slēgtie balkoni, kuru dēļ Giora tiek saukta arī par "balkonu pilsētu". Gioras  lepnums ir pilsētas Rātsnams ar augstu centrālo torni, gotikas stilā celtā bīskapija, kuras dārgumu glabātuvē skatāmi 15.-16.gs juveliermeistaru darbi.
Ceļš ved uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu - brīnišķīgu pilsētu ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu.Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu un baznīcām, ko savieno šauras un noslēpumainas ieliņas. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Ciešinas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6.diena. 27.06. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8.,brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 75
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Donavas ielokā” 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Hevīza ezeru 35 €.
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 65 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 58.50 €, bērniem līdz 16g. 45.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē vietējā gida pavadībā 15 €; ekskursija Bratislavā vietējā gida pavadībā 10 €; Višegradas cietoksnis 7 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Marcipāna muzejs 3 €; bagātīgas vakariņas un vīna degustācija Liča kunga pagrabos 35 €;Vīna pagrabs Budafokā 27 €; €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF.

2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

•  Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA".

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                                 Klienta paraksts

____________________________                                                                                           _______________________________

Fotogrāfijas: