šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEDU PASAKA UNGĀRIJĀ

 • MIŠKOĻCA-TAPOĻCA – ALU PELDĒTAVA - BUDAPEŠTA – KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - ZIEDU KARNEVĀLS DEBRECENĀ – “ŪDENS PILSETA” TATA – GIORA – VAKARS NACIONĀLAJĀ STILĀ VARGA TANJĀ - ZIRGU ŠOVS - EGERA – SKAISTĀS SIEVIETES IELEJA – VĪNA DEGUSTĀCIJA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 216 €

Pilns apraksts:

Valsts: Ungārija

ZIEDU PASAKA UNGĀRIJĀ
MIŠKOĻCA-TAPOĻCA – ALU PELDĒTAVA - BUDAPEŠTA – KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - ZIEDU KARNEVĀLS DEBRECENĀ – “ŪDENS PILSETA” TATA – GIORA – VAKARS NACIONĀLAJĀ STILĀ VARGA TANJĀ - ZIRGU ŠOVS - EGERA – SKAISTĀS SIEVIETES IELEJA – VĪNA DEGUSTĀCIJA
15.08. - 21.08.2016.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 280

1. diena. 15.08. Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija.Nakts 3*viesnīcā Slovākija, Popradas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 16.08. Bet kas notiek pazemē…”
Brokastis*. Aggtelekas nacionālais parks un Baradla ala - pati lielākā Eiropā. Alas stalaktīti un stalagmīti veido fantastiskas figūras, kurām alu atklājēji un apmeklētāji devuši dažādus vārdus - Sievasmātes mēle, Tīģera āda, Kolonnu zāle, Drakona galva, Koncertzāle, kur varēsiet ieklausīties klasiskās mūzikas skaņās.
Miškolca-Tapoļca - alu peldētava pazīstama visā Eiropā, tās atmosfēru veido dabīgais zāļu un baseinu interjers, un termālie avoti virszemē iztek tieši starp alas klintīm. Bet kur tad vēl kristāldzidrais gaiss un ūdens temperatūra, kas sasniedz 31C. Pārbrauciens uz Budapeštu. Nakts 3*viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 17.08. Donavas pērle-Budapešta…”
Brokastis*. Budapeštas apskates ekskursija vietēja gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Iepazīsim divas vēsturiskās pilsētas daļas - līdzenumā esošo Peštu - Varoņu laukums, Vaidahunjadas pils - celta par godu tūkstošgades svinībām, Valsts Opera, Parlaments, Sv. Ištvana bazilika. Bet tālāk Budapeštas simbols Ķēžu tilts, kura mieru apsargā milzu lauvas, mūs aizvedīs uz kalnaino Budu. Šeit, atrodoties 130 mvjl., skatīsim pilsētas panorāmu, redzēsim Zvejnieku bastionu, Sv. Matiāša baznīcu, Trīsvienības kolonnu, Prezidenta pili.
Brīvajā laikā iesakām relaksēties Sēčeņu termālajos ūdeņos, apmeklēt vienu no vecākajiem zoodārziem Eiropā, apskatīt Eifeļa projektēto tirgu un izstaigāt Vāci ieliņu. Izbaudot saules un vasaras vēja liegos pieskārienus, Donavas krastmalā varat sasveicināties ar Mazo Princesīti-Prinča Čārlza iemīļoto skulptūru.
Vakars nacionālajā stilā Varga Tanjā - dresētu zirgu paraugdemonstrējumi, ungāru čikoši, vizināšanās zirgu pajūgos, vakariņas, folkloras šovs un smeldzīgās čigānu melodijas, kas aicināt aicina izlocīt kājas čardaša ritmos. Nakts 3*viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 18.08. Kur upes un cilvēki tiekas…”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €). Tata - "ūdens pilsēta". Vecā ezera krastā Jūs sagaidīs renesanses stilā celtais Tatas cietoksnis, kas tā vien aicina-meklējiet fotoaparātus, Kapučīniešu ordeņa baznīca, bijušā Esterhāzu dinastijas pils, milzīgs angļu stila parks ar palmu māju un gleznainās ūdensdzirnavas.
Giora - upju un satikšanās pilsēta - šeit satiekas upes, cilvēki un dažādas kultūras. Pilsēta, kas arhitektūras pieminekļu skaita ziņā ieņem 3. vietu valstī. Baroka stila ēkas, neparasti stūra balkoni un šauras ieliņas aicina pastaigā pa pilsētu. Bazilika un valstī pirmā bīskapija Kaptalonskas pakalnā, Benediktīeniešu baznīca, grāfa Sēčēņi laukums, Rātsnams, Marijas kolonna, Ferenca Lista iela, kur apskates cienīgs ir katrs nams. Pēc pilsētas apskates iesakām izstaigāt pilsētas greznos parkus, iegriezties zoodārzā - lāči, lauvas un pati lielākā šimpanžu komanda Ungārijā. Vakarā piedāvājam Jums nokļūt pasakā, vizinoties ar kuģīti, malkojot šampanieti un gremdējoties mūzikas skaņās iepazīt naksnīgo Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu no cita skatu punkta. Nakts 3*viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5. diena. 19.08. „Baroka pērle Egera...”
Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana. Laiks ceļā līdz Egerai. Egerā - pilsētā, kas slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem - turku laika minaretu, Katedrāli, Egeras cietoksni, baziliku. Pilsētā, kas tiek saukta arī par Ungārijas vīna galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija. Brīvais laiks pilsētā, piedāvājam apmeklēt marcipāna muzeju, relaksēties Egeras termālajos ūdeņos, bet vakarpusē aicinām uz Skaisto sieviešu ieleju, kur Egeras vīndaru klintīs cirsto pagrabu plašumos degustēsim slavenos Ungārijas vīnus, uzzināsim vīna darīšanas noslēpumus un leģendas un baudīsim ungāru nacionālās virtuves labumus. Iekārtošanās viesnīcā Egerā. Nakts 3*viesnīcā Egerā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6. diena. 20.08. Un apkārt ziedi, ziedi vien…”
Brokastis*. Ierašanās Debrecenā - Ungārijas austrumu galvaspilsētā. Debrecenas simbols - pati lielākā klasicisma stilā celtā reformātu baznīca valstī, Sv.Annas katedrāle un pašas lielākās vējdzirnavas Eiropā. Piedāvājam Jums izjust Ziedu karnevāla valdzinošo elpu, kad pilsētas ielas pārvēršas ziedu jūrā un gaisu pilda reibinošas smaržas. Asteres, neļķes, dālijas, gerberas -ziedu skulptūras uz autoplatformām, floristu darinājumi, žonglieru, akrobātu un folkloras grupu priekšnesumi. Bet ja pagursiet no raibās kņadas, relaksējieties termālajos baseinos, izklaidējieties akvaparkā ar Vidusjūras peldētavas efektiem. Nakts 3* viesnīcā Slovākija, Prešovas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7.diena. 21.08. Nekur nav tik labi kā mājās…”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 95 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 95 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • sabiedriskais transports,
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Tatu un Gioru 30 €.
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 25 €.    IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 22.50 €, bērniem līdz 16g. 17.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija Budapeštā 10 €; Baradla alas 10 €; Miškoļcas-Tapoļcas baseini 2000 HUF; vīna degustācija Skaisto Sieviešu ielejā 30 € (cenā iekļauts Egeras pilsētas apskate, 5 vīna šķirņu degustācija, pusdienas-3 ēdieni, atrakcijas, loterija); Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €, Vakars nacionālajā stilā “Vargatanya” 37 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF; muzeji Budapeštā No 1000 HUF.                      2015.gada rudens izmaksas 100 HUF ~0,32 €
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.

Atcerieties, ka...

•   Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                Klienta paraksts

                                                                          

Fotogrāfijas: