šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEMEĻVĀCIJA UN BALTIJAS JŪRA

 • ROSTOKA - ŠVERĪNE – LĪBEKA - VISMĀRA – RĪGENAS SALA – ŠTRĀLZUNDE – JASMUNDAS NACIONĀLAIS PARKS
 • 5 dienas ()
 • 5 dienas/ Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 172 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija
ZIEMEĻVĀCIJA UN BALTIJAS JŪRA
ROSTOKA - ŠVERĪNE – LĪBEKA - VISMĀRA – RĪGENAS SALA – ŠTRĀLZUNDE – JASMUNDAS NACIONĀLAIS PARKS
08.06. – 12.06.2016.                         24.08. – 28.08.2016.                        10.09. – 14.09.2016.
5 dienas/ Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 264

1.diena. 08.06., 24.08., 10.09. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta 6.00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts Polijas teritorijā, 2* viesnīcā Slubices apakaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2.diena. 09.06., 25.08., 11.09. „Ziemeļu Florence Šverīne un  ostas pilsēta - Rostoka”
Brokastis*. Laiks ceļā. Izvietošanās viesnīcā Rostokas apkaimē. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Šverīni un Rostoku. Šverīne ir pilsēta pārsteigums, kura atrodas starp vairākiem gleznainiem ezeriem ar pasakainu pili uz salas, apburošu vecpilsētu un ar neskaitāmām neoklasiskām un vēsturiskām celtnēm. Šverīnas pils – „Mēklenburgas Noišvānšteina”. Gleznains eklektikas paraugs, kur sajaukti stili – bizantijas, gotikas, baroka, renesanses. Iepazīšanās ar pilsētu: Pilsētas un Valsts muzeji, Valsts teātris, Šverīnas katedrāle, Sv. Nikolaja baznīca. Ekskursijas turpinājumā vakara pastaiga pa Rostoku, lai iepazītos ar nozīmīgāko Baltijas jūras ostas pilsētu Rostoku. Tā savulaik bija plaukstoša Hanzas savienības pilsēta, tajā tika dibināta pirmā universitāte Ziemeļeiropā. Pilsētas ievērojamākie arhitektūras pieminekļi Rātsnams, Akmens vārti, Sv.Marijas baznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās 2* viesnīcā Rostokas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3.diena. 10.06., 26.08., 12.09. „Omulīgā ligzdiņa –Lībeka, spoža zvaigzne –Vismāra un metrapole Hamburga...”
Brokastis*. Piedāvājam doties pilnas dienas izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Lībeku, Vismāru un Hamburgu. Lībeka – ķieģeļu gotikas pērle, „omulīgā ligzdiņa”, - tā par šo pilsētu izteicies rakstnieks Tomass Manns. Apskatot Lībeku, kļūst skaidrs, kāpēc ķieģeļu gotiku dēvē par Vācijas nacionālo arhitektūras stilu: baznīcu interjeri, ēku fasādes, pilsētas vārti, unikālais rātsnams un pat viduslaiku slimnīcas ēka atgādina ilustrētu arhitektūras vēstures grāmatu, kas īstenota dzīvē. Iepazīšanās ar pilsētu, kura ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā: Sv. Marijas, Sv. Pētera un Sv. Jēkaba baznīcas, Lībekas Doms, pilsētas vārti, Rātsnams. Neaizmirstietiet nobaudīt un iegādāties slaveno Lībekas marcipānu! Tālāk dodamies uz spožo zvaigzni - Vismāru.
Vismāra – viena no skaistākajām Mēklenburgas pilsētām (UNESCO), kas pārsteidz ar monumentālām ķieģeļu baznīcām, kuras šķiet pārāk varenas nelielai provinces pilsētiņai. Iepazīšanās ar pilsētu. Pilsētas kvadrāta formas tirgus laukums ar 17.gs. unikālo holandiešu renesanses ūdens paviljonu un romantisko apbūvi. Varenie pilsētas milži – Sv. Jura, Sv. Marijas un Sv. Nikolaja baznīcas.
Vakarā ekskursijaHanzas savienības Metrapole – Hamburga”. Iepazīšanās ar pilsētu. Hamburgu var dēvēt par Ziemeļu Venēciju, jo pilsētas dzīvi daudzējādā ziņā nosaka ūdeņi – gan Elbas, gan Alsteres upes, gan to daudzie kanāli. Svarīgākās apskates vietas pilsētā ir Rātslaukums, kur darbojas Senāts un Hamburgas parlaments. Rātsnama tornis ir viens no Hamburgas sešiem torņiem. Brīvs laiks. Atgriešanās 2* viesnīcā Rostokas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 11.06., 27.08., 13.09. „Baltijas jūras piekrastes valdzinājums...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 35 €) uz Rīgenas salu, Jasmundas nacionālo parku, Štrālzundi.
Rīgenas sala - lielākā un skaistākā Vācijas sala, kur stāvas klintis mijas ar smilšainām pludmalēm, mežiem un kūdras purviem. Brauciens uz Jasmundas nacionālo parku, lai redzētu Stubbenkammer – 117 m augstu klinti virs Baltijas jūras nemierīgajiem ūdeņiem. Pati romantiskākā vieta uz salas ir – “baltganzaļganīgais” Jasmundas rags. Sniegbaltās krīta klintis un tumši zaļās nokrāsas koki priecēs jūsu skatu un ilgi paliks atmiņā.
Štrālzunde – Lībekas sīvākā konkurente Hanzas savienībā, kur neraugoties uz trauksmaino vēsturi ir saglabājušās 811 aizsargājamas celtnes, starp kurām ir patiesi izcili arhitektūras pieminekļi. Pilsētas centrs ir muzejs zem atklātām debesīm. Štrālzundes centrs ir gandrīz pilnībā jūras ieskauts un to dēvē par ¨Ziemeļu Venēciju”. Atgriešanās Rostokā. Laiks ceļā no Vācijas līdz Polijai. Nakts Polijas teritorija, 2*viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5.diena. 12.06., 28.08., 14.09. „Steidzieties dalīties iespaidos ar mājiniekiem!“
Brokastis*. Ceļš mājup. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 95
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Ziemeļu Florence Šverīne un ostas pilsēta - Rostoka” 25 €; Izbraukuma ekskursijā uz visu dienu „Omulīgā ligzdiņa – Lībeka, spoža zvaigzne – Vismāra un metrapole Hamburga” 35 €; Izbraukuma ekskursija „Baltijas jūras piekrastes valdzinājums” 35 €. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Izbraukuma ekskursiju paketes cena 95 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 85.50 €, bērniem līdz 16g. 66.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Šverīnas pils 6 €; Minsters 2 €; Jasmundas nacionālais parks 7.50 €; Ozeanum jūras muzejs 12 €; Lībekā brauciens ar kuģīti 11 €.
2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...        

Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                              Klienta paraksts                     

____________________________                         _______________________________

Fotogrāfijas: