šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Melnās jūras pērles (Rumānija un Bulgārija)

 • TOKAJA - VĪNU DEGUSTĀCIJA – SIBIU – BRAŠOVA – BRĀN – DRAKULAS PILS – BUKARESTE – ALADŽA KLOSTERIS - VARNA - FOLKLORAS VAKARS – KONSTANTA - MAMAJA - ATPŪTA PIE JŪRAS – SIGIŠOĀRA - PELEŠ PILS – KLUŽA NAPOKA - MIŠKOĻCA-TAPOĻCA
 • 10 dienas ()
 • Melnās jūras pērles (Rumānija un Bulgārija)

Ceļojuma cena: 520 €

Pilns apraksts:

Melnās jūras pērles (Rumānija un Bulgārija)

TOKAJA - VĪNU DEGUSTĀCIJA – SIBIU – BRAŠOVA – BRĀN – DRAKULAS PILS – BUKARESTE – ALADŽA KLOSTERIS - VARNA -  FOLKLORAS VAKARS – KONSTANTA - MAMAJA - ATPŪTA PIE JŪRAS – SIGIŠOĀRA - PELEŠ PILS – KLUŽA NAPOKA - MIŠKOĻCA-TAPOĻCA
17.07. – 26.07.2015.        07.08. – 16.08.2015.
10 dienas / Visas naktis viesnīcās

 

1.diena. 17.07., 07.08. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Slovākija. Nakts 2/3* viesnīcā Slovākijas teritorijā.

2.diena. 18.07., 08.08. „Vīnogulāju apskāvienos...”
            Brokastis. Tokaja - pilsētiņa vīnogulāju ielokā. Jau sen senos laikos “tokajieti” novērtēja un par viņu mēdz teikt karaļu vīns - vīna karalis. Vīna degustācija un pusdienas. Pārbrauciens līdz Rumānijai. Nakts 2/3* viesnīcā Rumānijas teritorijā.

3.diena. 19.07., 09.08. „Jaunu iespaidu gaidās...”
            Brokastis. Dodamies uz Transilvāniju. Sigišoāra – cietoksnis ar četriem torņiem, pulksteņtornis ar Šveices kurantiem un septiņām koka figūrām, kas simbolizē nedēļas dienas, 14.gs. gotiskā klostera baznīca ar ērģelēm, kā arī luterāņu baznīca, kas atrodas uz klints ar 13.gs. rumāņu kapenēm, māja, kurā dzimis Vlads III Cepešs, kas pazīstams kā grāfs Drakula. Brašova - pauguru ieskauta skaista viduslaiku pilsēta. Viduslaikos tas bija galvenais tirdzniecības centrs. Pilsētā var apskatīt 1420. gadā celto rātsnamu, kurā tagad atrodas vēstures muzejs, 58 m augstais Taurētāja – ziņotāja tornis, gotiskā Melnā baznīca, Sv.Nikolaja baznīca. Nakts 2/3* viesnīcā Rumānijas teritorijā.

4.diena. 20.07., 10.08. „Ciemošānās pie grāfa Drakulas....”
           Brokastis. Brān ir ievērojama ar pili, kura ir visvairāk apmeklētākā vieta Rumānijā, pateicoties mītam par Drakulu, kas saistās ar šo pili! Tālāk mūsu ceļs ved uz Peleš pili tā tiek uzskatīta par skaistāko un interesantāko muzeju Rumānijā. Arhitektoniski pils harmoniski ietver sevī angļu renesansi, vācu baroku un franču rokoko. Pils celtniecība ilga 40 gadus, tā piederēja Kārlim I un karalienei Elizabetei.  Dodamies uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti, tā ir arī viena no lielākajām Balkānu pilsētām. Pilsētas apskates: bulvāri, Parlamenta pils (Pasaules Ginesa Rekordu Grāmatā minēta kā pasaulē lielākā civilā administratīvā ēka, pati dārgākā administratīvā ēka un smagākā ēka. Pils ir 86 metrus augsta un stiepjas pat 92 metrus zem zemes. Platums un garums ir 270 un 240 metri); Karaļa pils, Athenaeum, Stavropoleos baznīca. Parbrauciens līdz Melnajai jūrai. Nakts 2/3* viesnīcā pie Melnās jūras.

5.diena. 21.07., 11.08. „Atpūta var sākties...”
         Brokastis. Atpūta pie jūras. Ap pusdienas laiku piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Bulgāriju, Varnu un Aladžas klosteris. Aladžas klosteris ir viduslaiku klosteris, kurš atrodas klintī, veidots tas divos stāvos un tā augstums sasniedz gandrīz 40 m. Ir vairākas leģendas par klostera rašanos. Varna - nozīmīgākā Bulgārijas Melnās jūras piekrastes pilsēta un galvenā valsts osta. Varnu dēvē par Melnās jūras karalieni, pilsēta ir valsts lielākais tūrisma, kultūras, biznesa un izglītības centrs. Iepazīsimies ar bulgāru folkloru, izbaudīsim bulgāru nacionālo virtuvi. Atgriešanās viesnīcā pie Melnās jūras. Nakts 2/3* viesnīcā pie Melnās jūras.

6.diena. 22.07., 12.08. „Baudot sauli, jūru...”
           Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts 3* viesnīcā pie Melnās jūras.

7.diena. 23.07., 13.08. „Pa Melnās jūras piekrasti...”
            Brokastis. Atpūta pie jūras. Ap pusdienas laiku piedāvājam doties ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Konstantu. Jums būs iespēja apmeklēt vīna darītavu un nodegustēt rumaņu vīnus. Konstanta ir lielālākā ostas pilsēta Rumānijā ar gleznainu vecpilsētu, kas apburs jūs ar jauko atmosfēru un lieliskiem muzejiem. Pilsētā atrodas mošeja ar 140 pakāpienu minaretu, pareizticīgo baznīca, Saligny no kura varat baudīt skatu uz līci, kazino, Akvārijs, bāka un mols, no kura paveras brīnišķīgs skats uz vecpilsētu. Mamaja – tiek uzskatīta par rumāņu Majamī, tā ir 8 km gara smilšu strēle, kura stiepjas starp Mamaja ezeru un Melno jūru, tā ir lieliska atpūtas vieta ar dažādām izklaides iespējām. Folkloras programma ar mūziku un dejām, nacionalo virtuvi un vīnu. Atgriešanās viesnīcā pie Melnās jūras. Nakts 2/3* viesnīcā pie Melnās jūras.

8.diena. 24.07., 14.08. „Ceļā uz Transilvaniju...”
            Brokastis. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz Sibiu – vienu no skaistākajām Rumānijas pilsētām. Pilsētā ir lielisks centrālais laukums ar daudziem krāšņiem namiem, Brukentāla pils – bijusī Transilvānijas gubernatora Zāmuēla fon Brukentāla rezidence, gotiskā stilā celtā Evaņģēliski – luteriskā katedrāle, Romas katoļu baznīca, Rumāņu ortodoksās baznīcas katedrāle, kas celta pēc Sofijas katedrāles parauga.  Kluža Napoka - pilsēta Rumānijas ziemeļrietumos, Transilvānijā, pie Mazās Somešulas upes. Pēc velēšanās var doties vēlā vakara pastaiga pa pilsētu. Rumānijas ceturtā lielākā pilsēta. Pilsēta veidojusies rumāņu, ungāru un vācu kultūru mijiedarbībā. Pilsētā ir tādas ievērojamas vietas kā Iuliu Maniu iela, kas ir slavenākā pilsētas iela, saukta arī par „spoguļu ielu”, Svētā Miķeļa baznīca, Rumāņu ortodoksās baznīcas katedrāle, kas celta 1933. gadā jauktā Renesanses un Bizantijas arhitektūras stilā. Nakts 2/3* viesnīcā Rumānijas teritorijā.

9.diena. 25.07., 15.08. „Kalnu pelde...”
 
           Brokastis. Brauciens līdz Miškolcai. Miškoļca-Tapoļca kūrorts. Par "Pasaules brīnumu" sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28oC. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm. Nakts viesnīcā 2/3*Polijas teritorijā.

10.diena. 26.07., 16.08. „Un atpakaļ uz mājām...”
              
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 230
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (>65 gadiem 18 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Tokajas vīnu degustācija 20 €; Pelde Miškoļca – Tapoļca baseinos ~ 14 €; Folkloras programma Rumānija~ 35 €; Nacionālais vakars Bulgarijā ~ 35 €; Brān pils 6 €; Izbraukuma ekskursija uz Varnu, Aladžas klosteri 40 € (iekļauta ieejas biļete Aladžas klosterī); Izbraukuma ekskursija uz Konstantu un Mamaju 30 € (iekļauta vīnu degustācija);  Ekskursiju pakete 35 € (vietēja gida pakalpojumi)
2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Atceries, ka...

     

Fotogrāfijas: