šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

BRĪVDIENAS FRANCIJĀ

 • BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – KRUĪZS AR KUĢĪTI – LUVRA - VERSAĻA - DISNEJLENDA – MONSENMIŠELA – RUĀNA - AMSTERDAMA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 284 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

Brīvdienas Francijā

BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – KRUĪZS AR KUĢĪTI LUVRA - VERSAĻA - DISNEJLENDA – MONSENMIŠELA – RUĀNA - AMSTERDAMA

21.08. - 27.08.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 380

 

1. diena. 21.08. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 22.08. „Viduslaiku pilsētiņa...
Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Vēlu vakarā ierašanās Parīzē. Izvietošanās 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

3. diena. 23.08. „Mīlestības pilsēta Parīze...”
Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilika no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu.
Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržas. Ekskursijas turpinājumā Luvras apmeklējums. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c.
Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Vakarā piedāvājam ar pacēlāju uzbraukt  Monparnas skatu laukumā, no kura paveras brīnišķīgs skats gan uz visu Parīzi, gan uz Eifeļa torni. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” fotopauzes 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 24.08. „Pasaku valstības skavās...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brīvs laiks pilsētā. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija uz Versaļu (par papildus samaksu 20 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Atgriešanās Parīzē.
Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (transfērs par papildus samaksu 15 €) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park.
Dienu varat veltīt arī pastaigai pa Parīzi, iepazīstot tās ievērojamākos apskates objektus individuāli. Vakarā izbraukšana uz Normandiju. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Francijas teritorijā, Kaēnas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 25.08. „Astotais pasaules brīnums un Normandijas galvaspilsēta...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums un Normandijas galvaspilsēta” (par papildus samaksu 35€). Monsenmišela - Svētā Miķeļa sala, kuru uzskata par astoto pasaules brīnumu, abatija uz granīta klints jūras līcī, tā atrodas uz robežas starp Normandiju un Bretaņu. Šeit vērojams paisuma – bēguma rekords Eiropā – 15 metri, kā arī tā ir viena no ievērojamākajām svētceļojuma vietām kristīgajā pasaulē. Viduslaiku abatijas apmeklējums un pastaiga pa salas ieliņām. Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Kloda Monē iedvesmas pilsētu - Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pilsēta atrodas ziemeļrietumos no Parīzes, Sēnas krastos. Tā ir liela, skaista un vēstures bagāta pilsēta. Ievērojamākās vietas pilsētā: Tiesu pils, Notre – Dame katedrāle, Senmaklū un Sentuena baznīcas. Pastaiga pa pilsētu. Brauciens pa Francijas, Beļģijas teritoriju. Nakts 2* viesnīcā Beļģijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7. diena. 26.08. „Pilsēta-magnēts...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums – centrālais laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Ekskursijas ar vietēju gidu (par papildus samaksu 15 €). Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem.
Iespēja apskatīt koka tupeļu darināšanu un siera tapšanas procesu. Siera degustācija ar iespēju to iegādāties.
Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

8. diena. 27.08. „Steidziet dalīties iespaidos...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā 130
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz Versaļu 20 €; Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums un Normandijas galvaspilsēta”35 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 55 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 49.50 €, bērniem līdz 16g. 38.50 €. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.8 €; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 20 €; Moulin Rouge kabare 112 €; Kuģītis Amsterdamā 10,5 €; Versļas pils un parks ieejas biļete 15 €, Ieejas biļete Monsenmišelas pilī 9 €; Ekskursija Amsterdamā 15 €; Pusdienas ~ 12 – 18 €, Monparnas skatu laukums 14 €, transfērs uz Disnejlendu 15 €; Disnejlenda 69/49 €;

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                     Klienta paraksts

____________________________                                                              _______________________________

Fotogrāfijas: