šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

EKONOMISKĀ PARĪZE

 • BERLĪNE – ZOO – PARĪZE – DISNEJLENDA – VERSAĻA – FONTEBLO – HAIDEPARKS
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / 4 naktis viesnīcās / 1 nakts autobusā

Ceļojuma cena: 296 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija, Francija

EKONOMISKĀ PARĪZE

BERLĪNE – ZOO – PARĪZE – DISNEJLENDA – VERSAĻA –

 FONTEBLO – HAIDEPARKS

13.03. - 18.03.2016.                                             03.05. - 08.05.2016.

23.08. – 28.08.2016.                                            23.10. – 28.10.2016.

6 dienas / 4 naktis viesnīcās / 1 nakts autobusā

Ceļojuma cena: € 296

 

1.diena. 13.03., 03.05., 23.08., 23.10. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 14.03., 04.05., 24.08., 24.10. „Dinamiskā Berlīne...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Berlīni. Berlīne - apbrīnojami strauja un dinamiska pilsēta. Pilsētas apskates ekskursija - ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 €): pazīstamā iela «Zem liepām» – Unter den Linden, Аleksandra laukums, Jaunavas Marijas baznīca, Sarkanais Rātsnams, Neptūna strūklaka, televīzijas tornis, Кatedrāle, Brandenburgas vārti, Reihstāgs u.c.. Brīvajā laikā piedāvājam apskatīt vēsturiskos pieminekļus, lielās tirdzniecības pasāžas, neskaitāmos suvenīru veikaliņus, slaveno Berlīnes Zoo, sv.Nikolaja kvartālu, Reihstāgu, Berlīnes baznīcu, Berlīnes Muzeju salu, uz kuras atrodas grandiozs arhitektūras ansamblis - pieci muzeji ar pasaules vārdu: Jaunais muzejs, Bode muzejs, Vecais muzejs, divas nacionālās bibliotēkas, mūsdienu mākslas muzejs, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu! Nakts viesnīcā 3*Āhenes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 15.03., 05.05., 25.08., 25.10. „Izbaudiet Parīzi...”
Brokastis*. Laiks ceļā līdz Parīzei. Pastaigas ekskursija pa skaistākajiem Parīzes centra kvartāliem (par papildus samaksu 20 €). Sitē sala – Parīzes Dievmātes katedrāle, apskatīsim vienu no senākajiem Parīzes rajoniem – Latīņu kvartāls, Rātsnams, avangardiskais Pompidū centrs,Sorbona, Stravinska strūklaka, Bobūra kvartāls. Turpinājumā pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Jums būs iespēja uzbraukt Monparnasa tornī uz 56 stāvu, lai aplūkotu pilsētu no putna lidojuma.  Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” (par papildus samaksu 15 €), ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni....
Nakts 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 16.03., 06.05., 26.08., 26.10. „Francijas valdnieku pilis un rezidences...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brīvs laiks pilsētā.
Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija uz Versaļu un Fonteblo (par papildus samaksu 30 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Fonteblo. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Pastaigājaties Fontenblo, kas ir īsta provinciālā Francijas pērle. Atgriešanās Parīzē.
Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park.
Dienu varat veltīt arī pastaigai pa Parīzi, iepazīstot tās ievērojamākos apskates objektus individuāli. Nakts ceļā caur Vāciju.

5. diena. 17.03., 07.05., 27.08., 27.10. „Izklaide atrakciju parkā Haideparks...”
No rīta ierašanās Haideparkā. Izklaide un piedzīvojumi lielākajā Ziemeļvācijas atrakciju „pilsētā” – Haideparks! Šeit vienkopus vienā teritorijā atrodas vairāk kā 50 atrakciju, kas patiks katram. Aso izjūtu cienītāji pavadīs neaizmirstamus mirkļus vizinoties ātrajiem amerikāņu kalniņiem, kas celti no koka (ātrums sasniedz līdz 120km/h) un kalniņš „Astoņkājis”. Jūs gaida raftings, bobslejs, un citas galvu reibinošas atrakcijas. Mierīgākas atpūtas cienītājiem – delfīnu, papagaiļu, aligatoru šovi. Bērni gūs baudu spēļu zonā „Lucky Land”, kas noformēta mežonīgo Rietumu stilā. Visa diena tiek pavadīta parka. Vakarā izbraukšana uz viesnīcu Polijas teritorijā. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 18.03., 08.05., 28.08., 28.10. „Un atpakaļ uz mājām…
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (65-74 gadu vecums 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz „Francijas valdnieku pilis un rezidences” 30 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 30 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 27 €, bērniem līdz 16g. 21 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ 10 €; Berlīnes Zooloģiskais dārzs 13-20 €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Pastaigas ekskursija pa skaistākajiem Parīzes centra kvartāliem 20 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Metro biļete Parīzē 1.80 €; Moulin Rouge 112 €; Versļas pils un parks ieejas biļete 15 €, Fonteblo pils 11 €; Monparnasa tornis 14 €; Brauciens ar autobusu uz Disnejlendu 15 € (ja vēlas ne mazāk ka 15 cilvēku); Disnejlenda 69/49 €; Haideparks 42/33 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                     Klienta paraksts

______________________                                                                                          ______________________    

Fotogrāfijas: