šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

FRANCIJAS BRĪVDIENAS

 • BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – KRUĪZS AR KUĢĪTI – LUVRA – LUARAS IELEJA: ŠAMBORAS PILS, BLUĀ PILS – VĪNU DEGUSTĀCIJA - VERSAĻA - DISNEJLENDA ŠAMPAŅA: ŠALONA PIE ŠAMPAŅAS, REIMSA – MECA - LUKSEMBURGA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

FRANCIJAS BRĪVDIENAS

BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – KRUĪZS AR KUĢĪTI – LUVRA LUARAS IELEJA: ŠAMBORAS PILS, BLUĀ PILS VĪNU DEGUSTĀCIJA - VERSAĻA - DISNEJLENDA ŠAMPAŅA: Šalona pie Šampaņas, REIMSA – Meca - luksemburga

22.05. – 28.05.2016.                        25.07.- 31.07.2016.                          14.08. – 20.08.2016.

18.09. – 24.09.2016.                                                                                  09.10. – 15.10.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 360

 

1. diena. 22.05., 25.07., 14.08., 18.09., 09.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 23.05., 26.07., 15.08., 19.09., 10.10. „Viduslaiku pilsētiņa...
Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Vēlu vakarā ierašanās Parīzē. Izvietošanās 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

3. diena. 24.05., 27.07., 16.08., 20.09., 11.10. „Mīlestības pilsēta Parīze...”
Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilika mo kuras paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu.
Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržas.
Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Vakarā piedāvājam ar pacēlāju uzbraukt Monparnas skatu laukumā, no kura paveras brīnišķīgs skats gan uz visu Parīzi, gan uz Eifeļa torni. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” fotopauzes 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 25.05., 28.07., 17.08., 21.09., 12.10. „Versaļas pils un Luāras gleznainā ieleja...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Versaļas pils un Luāras gleznainā ieleja” (par papildus samaksu 45 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām.
Jūs pārsteigs Šamboras pils (Chambord) — renesanses laika arhitektūras šedevrs un viena no lielākajām Luāras ielejas karaļu rezidencēm. Pils arēja apskate. Tālāk - Bluā leģendārās dinastijas pils Luāras krastā. Pils atrodas Bluā centrā, Luāras labajā krastā. Tās karaliskie apartamenti ir restaurēti un mēbelēti. Bez tam iespējams apskatīt lietišķās Mākslas muzeja eksponātus, kurā tiek pārstāvēta portretu glezniecība un skulptūra. Brīvs laiks. Atgriešanās Parīzē. Nakts 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 26.05., 29.07., 18.08., 22.09., 13.10. „Šampaņas valdzinājums...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju „Šampaņas valdzinājums” (par papildus samaksu 40 €). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas –Šalonu pie Šampaņas (Chalons – en Champagne) un Reimsu. Mazajā vēsturiskajā Šampaņas reģiona  Šalona pie Šampaņa pilsētā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Šalona pie Šampaņa ir tik jauka viduslaiku pilsēta, ka neviļus rodas jautājums, kāpēc šo pilsētu neapmeklēju jau agrāk?
Ierašānās Reimsā – franču šampanieša un Šampaņas reģiona galvaspilsēta. Pilsēta, kas bagāta ar vēsturiskiem un mākslas pieminekļiem, slavenā Notre-Dame-de Reims – katedrāle slavena ar to, ka tajā tika VI gs. kristīts Francijas dibinātājs Hlodvigs un tajā tika kronēti gandrīz visi Francijas karaļi, Kronēšanas pils, kur notika galvenie kronēšanas banketi…Nepalaidiet garām iespēju pagaršot vai iegādāties šampanieti! Atgriešanās Parīzē.
Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park.Dienu varat veltīt arī pastaigai pa Parīzi, iepazīstot tās ievērojamākos apskates objektus individuāli. Vakarā izbraukšana uz Amsterdamu. Nakts 2* viesnīcā Mecas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 27.05., 30.07., 19.08., 23.09., 14.10. „Romantiskā Meca un Pasaku hercogiste – Luksemburga...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Meca – pērle Mozeles krastā, tagad tā ir Lotringas galvenā pilsēta. Uz Mecas vēsturisko centru itin kā nolūkojas – Sentjēna katedrāle. Iespaidīgais gotiskais dievnams rotāts ar 13. – 20.gs. vitrāžām 6500 m2 platībā, dažu vitrāžu autors ir Marks Šagāls. Eglise St-Pierre-aux-Nonnains pieder pie Francijas vecākajiem dievnamiem, netālu no tās atrodas Templiešu kapela, kas rotāta ar 13.gs freskām. Neliela apstāšanās pilsētā. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” (par papildus samaksu 15 €). Piedāvājam doties pastaigā gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate: Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums.
Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7. diena. 28.05., 31.07., 20.08., 24.09., 15.10. „Steidziet dalīties iespaidos...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā 130
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6.30€ (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija, Versaļas pils un Luāras gleznainā ieleja” 45 €, Izbraukuma ekskursija „Šampaņas valdzinājums” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 76,50 €, bērniem līdz 16g. 59,50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Papildus izdevumi pēc izvēles:Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.8 €; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 20 €: Moulin Rouge kabare 112 €; Versaļas pils un parks – ieejas biļete 15 €; Šamboras pils ieejas biļete 11 €; ieejas bilete Bluā pilī 10 €; Ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” 15 €; Pusdienas ~ 12-18 €; Monparnas skatu laukums 14 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

•              Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                     Klienta paraksts

____________________________                                                                                           _______________________________

Fotogrāfijas: