šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PARĪZE, VERSAĻA UN MONSENMIŠELA

 • BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - MONSENMIŠELA – SENMALO – VERSAĻA – DISNEJLENDA – AMSTERDAMA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

Parīze, versaļa UN MONSENMIŠELA

BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - MONSENMIŠELA – SENMALO – VERSAĻA – DISNEJLENDA – AMSTERDAMA

19.06. – 25.06.2016.                                  25.09. – 01.10.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 360

 

1.diena. 19.06., 25.09.„Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2.diena. 20.06., 26.09. „Jaunu piedzīvojumu gaidās...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Berlīni. Berlīne - apbrīnojami strauja un dinamiska pilsēta. Pilsētas apskates ekskursija- ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €): pazīstamā iela «Zem liepām» – Unter den Linden, Аleksandra laukums, Jaunavas Marijas baznīca, Sarkanais Rātsnams, Neptūna strūklaka, televīzijas tornis, Кatedrāle, Brandenburgas vārti, Reihstāgs u.c..Brīvajā laikā piedāvājam apskatīt vēsturiskos pieminekļus, lielās tirdzniecības pasāžas, neskaitāmos suvenīru veikaliņus, slaveno Berlīnes Zoo, sv.Nikolaja kvartālu, Reihstāgu, Berlīnes baznīcu, Berlīnes Muzeju salu, uz kuras atrodas grandiozs arhitektūras ansamblis-pieci muzeji ar pasaules vārdu:Jaunais muzejs, Bode muzejs, Vecais muzejs, divas nacionālās bibliotēkas,mūsdienu mākslas muzejs,  368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu! Nakts viesnīcā 3* Āhenas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 21.06., 27.09. „Mīlestības pilsēta - Parīze...”
Brokastis*. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz Parīzi, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis.Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas.
Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” (par papildus samaksu 15 €) ar foto pauzēm 21.gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni.... Nakts 2* viesnīcā Parīzes centrā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 22.06., 28.09. „Astotais pasaules brīnums. Normandija. Bretaņa...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Astotais pasaules brīnums. Normandija. Bretaņa” (par papildus samaksu 40 €). Monsenmišela – jūras ieskauts, tinies dūmakā un lepni izslējies pāri mirdzošām smiltīm, Monsenmišela klosteris pieder pie Francijas skaistākajiem objektiem. Klostera apskate. Klosteris atrodas uz Sv. Mihaila salā Atlantijas okeānā, starp Normandiju un Bretaņu. Piedāvājam sidra, kalvadossa un Normandijas nacionālo cepumu degustāciju. Peldēšanās cienītājus iepriecinās atpūta Lamanša līča krasta pludmalē, Senmalo cietokšņa pakājē. Gardēžiem iesakām nogaršot svaigas austeres un jūras veltes neskaitāmajos pilsētas krodziņos. Atgriešanās Parīzē. Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park.    Vakarā iesakām pacelties Eifeļa tornī – Parīzes simbolā. No tā Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi. Nakts 2* viesnīcā.

5.diena. 23.06., 29.09. „Pasaku valstības skavās...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brīvs laiks pilsētā.
Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija uz Versaļu (par papildus samaksu 15 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Atgriešanās Parīzē. „Turpinām iepazīt eleganto un grezno Parīzi!..” Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā.Pastaigas ekskursija (par papildus samaksu 20 €) pa skaistākajiem Parīzes centra kvartāliem. Sitē sala – Parīzes Dievmātes katedrāle, apskatīsim vienu no senākajiem Parīzes rajoniem – Latīņu kvartālu: Sorbona, Panteons, Rātsnams, avangardiskais Pompidū centrs, Stravinska strūklaka, Bobūra. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Vakarā izbraukšana uz Amsterdamu. Nakts 2* viesnīcā Antverpenes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6.diena. 24.06., 30.09. „Pilsēta-magnēts...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Amsterdama. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €). Amsterdama - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7. diena. 25.06., 01.10. „Un atpakaļ uz mājām…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (65-74 gadu vecums 12,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija Astotais pasaules brīnums. Normandija. Bretaņa” 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Versaļu 15 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 55 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 49,50 €, bērniem līdz 16g. 38,50 €.*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ 15 €; Berlīnes Zooloģiskais dārzs 13-20 €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Versaļas pils un parks – ieejas biļete 15 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; pastaigas ekskursija pa skaistākajiem Parīzes centra kvartāliem 20 €; Disnejlenda 69/49 €; Moulin Rouge 112 € (pēc iepriekšēja pasūtījuma); Mdm Tiso muzejs 23 €; Metro biļete Parīzē 1.80 €; Kuģītis Amsterdamā 10.50 €; Pastaigu ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā 15 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

•              Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi)

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                     Klienta paraksts

___________________________                                                                              _______________________

Fotogrāfijas: