šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

VĀCIJA – ŠVĀBIJAS KALNI UN ALAS, BAVĀRIJA UN BODENEZERS

 • BAVĀRIJA - NIRNBERGA - ŠVĀBIJA – ŠVĀBU ALBA KALNI – LIHTENŠTEINAS PILS – LAIHINGENA ALAS – ULMA – LANDSBERGA – ETALES KLOSTERIS – GARMIŠA-PARTENKIRHENE - ALPU KALNI – BODENEZERS – LINDAU – MAINAU – VĪNA DEGUSTĀCIJA – MINHENE
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija
VĀCIJA – ŠVĀBIJAS KALNI UN ALAS, BAVĀRIJA UN BODENEZERS
Bavārija - Nirnberga - Švābija – Švābu Alba kalni – Lihtenšteinas pils – Laihingena alas – Ulma – Landsberga – Etales klosteris – Garmiša-partenkirhene - Alpu kalni – Bodenezers – Lindau – Mainau – vīna degustācija – Minhene                                  
17.07. – 23.07.2016.                                  26.09. – 02.10.2016.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojumu cena: € 376

1. diena. 17.07., 26.09. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vroclavas apkartnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2. diena. 18.07., 27.09. „Sveicināta Bavārija!..”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Nirnbergai – Bavārijas košākajai pērlei. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Nirnberga pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Dievmātes vārti, Sv. Martas baznīca, Sv. Labrenča baznīca, Tirgus laukums. Nirnberga pazīstama kā desiņu galvaspilsēta. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Memmingenas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3. diena. 19.07., 28.09. „Švābijas noslēpumu meklējumos!”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 35 €) uz Švābiju. Laiks ceļā baudot Švābu Alba kalnus, kuru ainavu rotā dižskābaržu meži, smaržīgu paegļu audzes un kaļķakmens klintis. Romantiskā Lihtenšteinas pils, ko savā romānā ir iemūžinājis Vilhelms Haufs. Noslēpumaina pils, kas pārspēj cilvēka iztēli. Laihingenas alu apmeklējums. Pazemes labirinti 55 metru dziļumā. Švābijas galvaspilsēta - Ulma atrodas pie Donavas. Tā ir Alberta Einšteina dzimtā pilsēta. Ulmas katedrāle ir īsts Eiropas gotikas stila meistardarbs. Tās tornis ir augstākais baznīcas tornis pasaulē. Pastaiga pa pilsētu. Laiks ceļā. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena. 20.07., 29.09. „Piedzīvojumi uz Bavārijas Alpu kalnu fona...”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 40 €) uz Bavārijas Alpu kalniem. Laiks ceļā. Fotopauze vienā no Vācijas romantiskā ceļa pilsētām – Landsbergā. Vecpilsētas apskate Lehas upes ielokā – centrālais laukums ar cēlo rātsnamu, senie pilsētas vārti, torņi... Laiks ceļā.Baroka stila Etales benediktiešu klostera apmeklējums. Pastaiga izbaudot īpašo klostera atmosfēru un lielisko Jaunavas Marijas baznīcu. Iespēja iegādāties klostera augļu liķierus, aromātisku brendiju, alu un īpašus piemiņas suvenīrus. Laiks ceļā.
Bavārijas Alpu pazīstamākā kūrorta – Garmišes-Partenkirhenes apmeklējums. Iespēja izbaudīt kūrorta īpašo auru. Piedāvājam pacelties ar šaursliežu dzelzceļu un trošu vagoniņu Alpu virsotnē Cūgšpicē. Laiks ceļā. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena. 21.07., 30.09. „Bodenezera ūdens atspulgā!..”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 30 €) baudīt Bodenezera pērļu kaklarotu. Lindau vecpilsētas apskate. Savā laikā Lindau zvejnieku apmetne atradās uz trijām salām, šodien vecpilsētā ir daudz vēsturisku celtņu, kur sajūtama īsti vāciska vide. Brauciens ar prāmi pa Bodenezeru uz. Mainau dēvē par “ziedu salu” – tas ir parks, kurš ieskauj 18.gs celto baroka stila pili, kas pieder Bernadotu ģimenei. Vīna degustācija. Laiks ceļā. Atgriešanās viesnīcā.

6. diena. 22.07., 01.10. „Bavārijas galvaspilsēta – Minhene...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Minhenē. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Apskatīsim Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā Bavārijas karaļa rezidence, tagad muzejs, Ludviga iela. Iesakām apmeklēt kādu no Minhenes krogiem, lai nobaudītu Bavārijas desiņas un alu. Viens no lielākajiem krogiem ir „Hofbräuhaus”. Nakts viesnīcā 3* Vroclavas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7. diena. 23.07., 02.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl. 7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (>65 gadiem 12.60 €)

 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija uz Švābiju 35, izbraukuma ekskursija uz Bodenezeru 30 €, izbraukuma ekskursija uz Bavārijas Alpu kalniem 40 €.
*Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

 

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 105 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 94.50 €, bērniem līdz 16g. 73.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Nirnbergā 10 €; Lihtenšteinas pils 14 €; Laihingena alas 3.80 €; prāmis 10 €; vīna degustācija 18€; Etales klosteris 7 €; pacelšanās Alpu virsotnē – no 52 €; ekskursija Minhenē 10 €.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

•  Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                             Klienta parakst

____________________________                                      _______________________________

                               

Fotogrāfijas: