šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

TOSKĀNA UN UMBRIJA

 • ŠTEIRA – TRENTO – ASĪZE – SPOLETO – MARMORES ŪDENSKRITUMS – ORVIETO – MONTEPULČIANO – KORTONA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

toskāna un umbrija

Šteira – Trento – Asīze – Spoleto – Marmores ūdenskritums – Orvieto – Montepulčiano – kortona

19.06 – 25.06.2016.              24.09. – 30.09.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 360

 

1.diena. 19.06., 24.09. „Atkal tāli ceļi mūs sauc...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvai un Polijai. Nakts 2* viesnīcā pie Olomoucas, Čehijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

2.diena. 20.06., 25.09. „Ciemos pie viduslaiku torņiem...”
Brokastis*. Brauciens cauri Čehijai un Austrijai. Neliela pietura senajā Šteiras pilsētiņā, lai iepazītos ar tās noslēpumiem – apskatīsim rokoko stilā celto Rātsnamu, Lambergas pili, Sv. Miķeļa baznīcu un viduslaiku torņus un vārtus. Nakts 3* viesnīcā Itālijā  pie Bolzāno, Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

3.diena. 21.06., 26.09. „Alpu kalnu pārsteigumi...”
Brokastis*. Iegriezīsimies Trento – pilsētiņā, kurā 16.gs. notika Tridentas koncils cīņai ar luterānismu. Pilsētu rotā senais Doms un 13.gs. cietoksnis Castello del Buonconsiglio. Nobaudīsim īstu kapučīno un dosimies tālāk. Pēcpusdienā senajā Basano del Grappa pilsētiņā nobaudīsim īstu grappu un uzzināsim šī dzēriena ražošanas noslēpumus. Pilsētiņas laukumi sargā 2000 gadu seno vēsturi, bet pāri upei paceļās slavenāis Palladio projektētais tilts. Nakts 3* viesnīcā pie Asīzēm. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

4.diena. 22.06., 27.09. „Pa Svētā Franciska pēdām...”
Brokastis*. Atpūta viesnīcā, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Svētā Franciska dzimto pilsētu – Asīze, ar senajām baznīcām un laukumiem un Džotto freskām bazilikā. Šo pilsētu par savējo izvēlējās jau senie romieši. Tālāk dosimies uz Spoleto - senā pilsēta ar katedrāli, laukumiem un kāpnēm aicina nobaudīt kapučīno vai saldējumu. Tālāk dosimies apskatīt īstu brīnumu - Eiropas vecāko un pasaulē augstāko cilvēku rokām veidoto, 165 m augsto Marmores ūdenskritumu. Atgriešanās viesnīcā pie Asīzēm. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

5.diena. 23.06., 28.09. „Senās pilsētas. Pekorīno siers un Toskānas vīns...”
Brokastis*. Atpūta viesnīcā, vai piedavājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Orvieto, tā lepojas ar Doma katedrāli, kuru dēvē arī par Zelta Liliju starp visām Itālijas katedrālēm, jo to dažādos laikos veidojuši 33 arhitekti, 152 skulptori, 68 gleznotāji un 90 mozaīkas meistari. Kādā no Orvieto kafejnīcām noteikti nobaudiet glāzi spirdzinošā vietējā vīna. Ceļš turpināsies uz Montepulčiano pilsētiņu, kur gaisā virmo Pekorino siera aromāts un daudzajos vīna veikaliņos var nobaudīt un iegādāties slaveno Vino Nobile. Pēcpusdienā mūs gaida tikšanās ar Kortonu, kura esot tikpat sena kā Troja. Pavērosim cik rosīga ir šī senā pilsēta. Atgriešanās viesnīcā pie Asīzēm. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

6.diena. 24.06., 29.09. „Katras beigas ir kaut kā jauna sākums...”
Brokastis*. Ceļš uz mājām ar Itālijas un Austrijas skaistajiem dabas skatiem aiz autobusa logiem. Pusdienu pause Austrijā, un ceļš cauri Čehijai. Nakts 2* viesnīcā Olomouca. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

7.diena. 25.06., 30.09. „Laiks domāt par albūmu...”
Brokastis*. Ceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriežamies Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65-74 gadu vecums 12.60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:Izbraukuma ekskursija  „Pa Svētā Franciska pēdām” 40 €; izbraukuma ekskursija „Senās pilsētas, Pekorīno siers un Toskānas vīns” 40 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 80 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 72 €, bērniem līdz 16g. 56 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:baznīcu apmeklējumi no 5 €; Orvjeto funikulieris 2 €; Marmores ūdenskritums 7 €; Orvieto katedrāle 5 €; Grapas degustācija 2 €; pusdienas Itālijā no 13 €; pusdienas Austrijā no 12 €; pusdienas Polijā no 20 PNL. 2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                   Klienta paraksts

____________________________                                                  _______________________________