šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Donavas pērles: Budapešta un Vīne

 • BARADLA ALA – EGERA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS – BALATONS EZERS –ATPŪTA BALATONFURADA - TIHAŅAS PUSSALA - UNGĀRIJAS STEPE „PUSZTA” - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS - VĪNE
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Donavas pērles: Budapešta un Vīne

BARADLA  ALA – EGERA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS – BALATONS EZERS –ATPŪTA BALATONFURADA - TIHAŅAS PUSSALA - UNGĀRIJAS STEPE „PUSZTA” - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS - VĪNE

19.07. - 24.07.2015.     09.08. - 14.08.2015.                 
6 dienas  / Visas naktis viesnīcās

1.diena. 19.07., 09.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Dolny Kubin apkaimē.

2.diena. 20.07., 10.08. „Bet kas notiek pazemē..?”
Brokastis. Slovākija. Ungārija. Baradla (UNESCO) – Ungārijas lielāko stalaktītu–stalagmītu alu apmeklējums, kuras kopējais garums ir 25 km.  Jūs patīkami pārsteigs mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnumā vēso elpu uz saviem vaigiem. Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, un nobudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

3.diena. 21.07., 11.08. ‘Donavas pērle –Budapešta.”
Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Izbraukuma ekskursija "Donavas ielokā" (par papildus samaksu 25 €).  "Donavas ielokā". Estergoma- viena no senākajām Ungārijas pilsētām. Pilsētā, kur Donava laužas cauri Vidusungārijas kalniem, visspilgtākā celtne ir Doms- lielākais Ungārijas dievnams. Dievnama spārnā no sārtā marmora veidotā Bakocas kapella un arhibiskapa dārgumu glabātava.
Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendri. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums, muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju. Iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālo virtuvi. Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus.Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

4.diena. 22.07., 12.08. „ Šodien – atpūta un relaksācija”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukumā uz ( par papildus samaksu 30 EUR) - Balatons ezeru – Ungārijas jūru. Brauciens uz Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Atpūta Balatonfuredā–senākais un tradīcijām bagātākais kūrorts valstī-promenāde, parki, nacionālie krodziņi, greznas bagātnieku villas un pludmale.Vakara rietošās saules staros baudīsim Velences ezera neaizmirstamos skatus, degustēsim 7 dažādas vīna šķirnes un ieturēsim gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā, bet pāri visam mūzika, mūzika, mūzika..  
Lietainā laikā  brauciens uz Tihaņas pussalu, bet  tālāk ceļš  ved uz Hevīza ezeru, kas ir pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā, ūdens temperatūra pat ziemā sasniedz +26 C. No maija līdz oktobrim ezera ūdens virsma pārklāta ar ziedošām sarkanām no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem.
Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

5.diena. 23.07., 13.08 „Valša galvaspilsēta – Vīne.”
Brokastis. Agri no rīta viesnīcas numuru atbrīvošana.  Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €)- Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu maja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā.

6.diena. 24.07., 14.08. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 65 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursijas pakete Estragoma,  Sentendrē un Višegradā 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Balatona ezeru 30 €, Višegradas cietoksnis 7 €;  Baradla stalaktītu alas 10 €; Vīna pagrabs Egerā 25 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Marcipāna muzejs 3 €; Vīna pagrabs Budafokā 26 €; Vakars nacionālajā stilā 35 €; Ekskursija Vīnē* 15 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF; Budas labirinti 2000 HUF; Muzeji Budapeštā No 1000 HUF.
2013. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: