šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Korsika Maija brīvdienās

  • Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala
  • 4 dienas ()
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (4 naktis)

Ceļojuma cena: 449 €

Pilns apraksts:

Korsika Maija brīvdienās

05.05.-09.05.2016

Lidojums 449.00 EUR
Lidojums + viesnīca 649.00 EUR

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem.

05.maijs Rīga 03:15 05:30 Bastija
09.maijs: Bastija 01:10 05:10 Rīga

 

Residence Benista Ile Rousse 3*
3*** viesnīca  atrodas 2 km attālumā no pludmales un Ilrusas pilsētas. Viesnīca nodrošina bezmaksas autostāvvietu, kā arī tās teritorijā ir izvietots āra baseins. Visas vannas istabas ir nodrošinātas ar ziepēm un šampūnu; savukārt seifs un fēns pieejami reģistratūrā. Istabas labiekārtotas ar kondicionieri un apkures sistēmu. Katrā istabā pieejama tējkanna ūdens uzsildīšanai. Viesnīcā pieejams bezmaksas WiFi internets.

 

Bastijas pilsētas ekskursija
5. maijs

05:30 transfers no lidostas uz Bastiju. Brokastis
07:30 Bastijas pilsētas ekskursijas sākums ar tūristu vilcieniņu pa pilsētas centru, apskatot Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli.
Cena: 68 EUR
Cenā iekļautas: transfērs uz Bastiju no lidostas, franču tipa brokastis (saldās maizītes, kafija), ekskursija pa Bastiju krieviski runājoša gida pavadībā, biļete mazajam tramvajam pa Bastijas pilsētu, transfers uz viesnīcu Ilrusā pēc ekskursijas.

Kapkorsas pussalas ekskursija
6. maijs

09:00 no viesnīcas
Piedāvājam doties skaistā panorāmas braucienā apkārt Kapkorsas pussalai, ar Erbalungas, Nonzas, Sanflorēnas apskati, kā arī ar ciemošanos Patrimonio vīna dārzos, ar vīna degustāciju. Apskatīsim Erbalungas vēsturisko centru, dženoviešu torni Nonzā, kā arī Sanflorēnu ar tās centru – Place des Portes un dženoviešu citadeli.
Cena: 90 EUR
Cenā iekļautas: pusdienas, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, vīna degustācija Patrimonio.

Porto un Kalanku ekskursija
7. maijs

09:00 no viesnīcas
UNESCO pasaules mantojuma sarakstā esošā Porto līča un kalanku – Vidusjūras fjordu – apskate no zemes un ūdens. Elpu aizraujošs brauciens pāri Svētā Krusta pārejai uz Korsikas rietumu piekrasti, kalanku apskate braucienā ar kuģīti. Plānota arī Pianas kalanku apskat, kas savas košsarkanās krāsas un pasakaini skaisto formu dēļ, ir Korsikas vizītkarte.
Cena: 108 EUR
Cenā iekļautas: pusdienas, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusotru stundu gara ekskursija ar kuģīti gar kalankiem.

Kalvi un Balaņjas ciematiņu ekskursija
8.maijs

09:00 no viesnīcas
Piedāvājam kopā apskatīt Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi ar tās Notre Dame de la Serra katedrāli un citadeli, kā arī izbraukt caur Balaņjas novada ciematiņiem Lavatodžo, Kateri, Sanantonino, kas dos priekšstatu par Korsikas lauku dzīvi.
Cena: 90 EUR
Cenā iekļautas: pusdienas, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi

21:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

Fotogrāfijas: