šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ITĀLIJAS JŪRU VALDZINĀJUMS AMALFI PIEKRASTĒ

 • Florence - San Gimignano – Piza - Sjēna – Roma - Vatikāns - atpūta Tirēnu jūras kūrortā - Amalfi piekraste - Sorrento - Kapri sala – Pompejas - San Marīno - Venēcija – Lihtenšteinas aiza
 • 11 dienas ()
 • 11

Ceļojuma cena: 560 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

ITĀLIJAS JŪRU VALDZINĀJUMS AMALFI PIEKRASTĒ

FLORENCE - SAN GIMIGNANO – PIZA - SJĒNA – ROMA - VATIKĀNS - ATPŪTA TIRĒNU JŪRAS KŪRORTĀ - Amalfi piekraste - SORRENTO - KAPRI SALA – POMPEJAS - SAN MARĪNO - VĪNU UN LIĶIERU DEGUSTĀCIJA - ADRIJAS JŪRAS KŪRORTS – VENĒCIJA – LIHTENŠTEINAS AIZA

Šajā ceļojumā ļausimies Itālijas dabas valdzinājumam. Apmeklēsim Toskānas pērles: renesanses dzimteni - Florenci, Pizas Brīnumu lauku ar slaveno slīpo torni, un izstaigāsim šauro ieliņu labirintus Sjēnā. Baudīsim Toskānas labākos vīnusun un lauku labumus. Iepazīsim Romas impērijas varenību, un pabūsim Pāvesta valstī- Vatikānā. Apjūsmosim Paradīzes stūrīti - krāšņo Kapri salu un izstaigāsim senās Pompejas. Ļausimies siltām ūdens peldēm Tirēnu jūras ūdeņos, skatot Amalfi piekrastes ceļus un Sorrento pilsētiņu. Kā arī apmeklēsim pundurvalstiņu San Marīno un ūdens apskauto Venēciju. Īsts Itālijas krāsu, garšu un baudu kokteilis!

22.09. – 02.10.2016. / 11 dienas / visas naktis viesnīcās, 3 naktis pie jūras

Ceļojuma cena: € 560. Akcijas cena: no € 299.

1. diena. 22.09. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Čehija. Nakts 3* viesnīcā Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
2. diena. 23.09. „Aiz loga Alpu kalni...
Brokastis*. Laiks ceļā. Brauciens pa Čehijas, Austrijas, Itālijas teritoriju. Apstāšanās pauze uz pusdienām Austrijas teritorijā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Toskānā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
3. diena. 24.09. „Vēstures šedevri- Florence un San Gimignano ”
Brokastis*. Brīvs laiks atpūtai vai piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Florenci un San Gimignano. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā –Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. San Gimignano - torņu pilsēta. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13.gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi.Vakarpusē viesosimies zemnieku saimniecībā,kur gatavo olīveļlu un pastu, šīs puses gardākos Vernaccia di San Gimignano, Brunello, Chianti Classico vīnus un citus Toskānas gardumus. Atgriešanās  ~ pl. 22 un nakts 3* viesnīcā Toskānā.
4. diena. 25.09. “Viduslaiku mākslas šūpulis Piza un Sjena”
Brokastis*. Brīva diena pilsētā. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Pizu, Sjēnu (par papildus samaksu 40 €). Rīta pusē dosimies apskatīt Pizas kultūrvēsturisko brīnumu - Campo dei Miracoli- Brīnumu lauku. Tas sevī ietver katedrāli, baptistēriju, monumentālo kapsētu un slaveno slīpo Pizas torni. Ap pusdienas laiku apmeklēsim Sjēnu, kura izvietojusies uz trim pakalniem, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar neiegaidītām ainavām. Vakarpusē pārbrauciens līdz Lacio reģionam, nakts viesnīcā Fiano Romano- Romas apkaimē.
5. diena. 26.09. „Visi ceļi ved uz Romu!..
Brokastis*. Brīva diena pilsētā. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Romu un Vatikānu (par papildus samaksu 35 €). Plānotais laiks ekskursijas programmai ~9 st. Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu". Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pauguriem". Grūti ir saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, grūti ir izprast pilsētas nozīmīgumu, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Pilsētas apskate ar vietējo krievu valodā runājošu gidu: Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Kapitolijs ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm, nozīmīgākā katoļu baznīca pasaulē.... Pēc ekskursijas brīvais laiks pilsētā. Pēcpusdienā Vatikāns. Sv. Pētera katedrāles un laukuma apskate. Vēlāk piedāvājam doties uz krodziņu Vatikāna tuvumā, un ieturēt bagātīgas vakariņas. Vakarpusē pārbrauciens Roma –Neapole. Nakts 3* viesnīcā pie Tirēnu jūras, Neapoles līča apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22-23.
6. diena. 27.09. „Amalfi piekrastes jūras un saules peldes...”
Brokastis*.  Brīva diena, atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Amalfi un Sorento. Rīta pusē brauciens pa Amalfi klinšainās piekrastes gleznaino ceļu būs īsts piedzīvojums! Šis ceļš vijas gar vīnogulāju un citrusu terasēm klāto klinšu pakalni, un elpu aizraujošo, tirkīzzilo jūras piekrasti, kur ziedos un zaļumos ieskautas piejūras pilsētiņas ar skaistām piekrastes ainavām- Pozitāno-Amalfi-Praiano-Minori. Brīdis peldei, kafijas un foto pauzei, kā arī laiks suvenīru iegādei, nokuriem slavenākie ir šīs puses krāsainie un krāšņie porcelāna izstrādājumi. Vakarpusē dosimies uz Sorrento, Kampānijas pilsētiņu, no kuras paveras plašs skats pāri Neapoles līcim uz Neapoli, Vezuvu un tuvējām salām. Vakara ugunīs pilsēta izskatās īpaši pievilcīga ar savām luksusa viesnīcām , krodziņiem un daudzajiem bāriem un bodītēm. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā pie Tirēnu jūras, Neapoles līča apkaimē.
7. diena. 28.09. „Kapri - paradīzes sala un senās Pompejas...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Kaprī salu un senajām Pompejām. Rīta pusē ar kuģīti dosimies uz Kapri salu, kas atrodas tirkīzzilās Tirēnu jūras ielokā, uz stāvas kaļķakmens klints, ar bagātīgu , krāšņu augu valsti-,,Paradīze zemes virsū’’ Pacelsimies ar funikulieri uz Capri, apmeklēsim krāšņos Augusta dārzus, no kuriem paveras lieliska  skats uz salas simbolu- Faraglioni klintīm. Brīvajā laikā iespēja nopeldēties dzidrajā, tirkīzzilajā Kapri pludmalē, nobaudīt svaigas jūras veltes, vai iedzert glāzi aromātisko, tik ļoti atsvaidzinošo vietējo citrona liķieri Limoncello.  Pēcpusdienā- senās Pompejas, vispopulārākā arhioloģiskā zona, kur laiks ir apstājies uz mūžu.  Pompejas m.ē. 79. gadā vulkāna izvirduma laikā tika pilnībā apraktas zem pelnu un vulkānisko iežu slāņiem. Mūsdienās pilsēta ir gandrīz pilnība atrakta un staigājot pa to ik uz soļa jūtama pagātnes elpa. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie Tirēnu jūras, Neapoles līča apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.20.
8. diena. 29.09. „Gaišākā Republika Sanmarīno...
Brokastis*. Pārbrauciens uz Sanmarīno. Sanmarīno – šauro ieliņu sarežģītie labirinti, pilsētas cietoksnis, liķieru un vīnu degustācija. Sanmarīno uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē ar neatkarīgu vēsturi. Pilns nosaukums tulkojumā no itāļu valodas „Gaišākā Republika Sanmarino” (Serenissima Repubblica di San Marino Antica Terra della Libertà). Pārbrauciens līdz Adrijas jūrai. Nakts 3*viesnīcā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.
9. diena. 30.09. „Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta...
Brokastis*. Laiks ceļā līdz Venēcijai. Piedāvājam apskates ekskursiju pa pilsētu ar vietējo krievu valodā runājošu gidu (par papildus samaksu 15 €). Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu. Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka bazilika, Nopūtu tilts, Korrera muzejs, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras skats uz lielo kanālu. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Tarvisio apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
10. diena. 01.10. „Dabas šedevri...”
Brokastis*. Itālija. Austrija. Dodamies uz Lihtenšteinas aizu, to dēvē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Plānotais atvēlētais laiks Lihtenšteinas aizas apskatei ~1,5 st. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai. Laiks ceļā. Čehija, Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Ciešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
11. diena. 02.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas; Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 220
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 140
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (65-74 gadu vecums 19.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izmaksas apskates objektiem un muzejiem: Izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu uz Florencē un San Gimignano 45 €, izbraukuma ekskursija uz Pizu un Sijēnu 40 €, izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu uz Romu un Vatikānu 35 €, izbraukuma ekskursija uz Sorrento un Amalfi 40 €; izbraukuma ekskursija uz Kapri salu un Pompejām 25 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 185 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 160 €, bērniem līdz 16g. 125 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Audio austiņas Florencē 5 €; Toskānas vīna degustācija 15 €; Dienas transporta biļete Romā 7 €, Audio austiņas Romā 5 €, Vakariņas ar vīnu Romā 30 €; Kuģa biļete uz Kapri (turp, atpakaļ) 35 €; Ieejas biļete Pompejās 13 €; Ekskursija ar vietējo gidu Venēcijā 15 €, Kuģītis uz Venēciju (turp, atpakaļ) 20 €; Lihtenšteinas aiza 5,5 €. 2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
   

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"
   

Operators: SIA Ozolciems Tūre