šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ITĀLIJAS DAILE. VISAS EKSKURSIJAS IEKĻAUTAS CENĀ!

 • VENĒCIJA, LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA, SAN MARINO,ROMA,VATIKĀNS,FLORENCE, MILĀNA, VERONA, SWAROVSKI
 • 9 dienas ()
 • 9 dienas. Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 420 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija
ITĀLIJAS DAILE
VENĒCIJA – SAN MARINO – LIĶIERU UN VĪNU DEGUSTĀCIJA  - IEPIRKŠANĀS CENTRS - ROMA – VATIKĀNS - FLORENCE – MILĀNA - VERONA – SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE
15.10. – 23.10.2016.
9 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 425

1. diena. 15.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”
 Agri no rīta  izbraukšana. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 16.10. „Austrijas- Itālijas Alpu panorāma...”
Brokastis*. Brauciens caur Austrijas - Itālijas Alpiem, vērojot brīnišķīgas dabas ainavas. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

3. diena. 17.10. Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta...”
Brokastis*. Brauciens līdz Venēcijai. Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem, un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu.Pilsētu apskatīsim vietējā gida pavadībā - Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka laukums un bazilika, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras lielisks skats uz lielo kanālu. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

4. diena. 18.10. „Gaišākā Republika Sanmarīno...”
Brokastis*. Dosimies izbraukumā uz San Marīno, kas uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē. Pacelsimies Titāno kalnā un izstaigāsim galvaspilsētu, no kuras paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtējiem kalniem un Adrijas jūru. Liķieru un vīnu degustācija. Domājot par mājās palikušajiem, dosimies uz iepirkšanās centru, kur katrs varēs iegādāties sev sen kārotu lietu vai arī iegādāties ko tīkamu, lai iepriecinātu radus, draugus, paziņas. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

5. diena. 19.10. „Visi ceļi ved uz Romu!..”
Brokastis*. Agri no rīta šķērsojot Apenīnus dodamies uz mūžīgo pilsētu Romu.  Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu”. Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pakalniem”. Grūti saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Kopā ar vietējo gidu apskatīsim Kolizeju, Romas Forumu, Venēcijas laukumu, Trevi strūklaku,Panteonu, Spāņu kāpnes, Kapitoliju ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm. Tālāk dosimies uz Vatikānu, lai apskatītu Sv. Pētera laukumu un krāšņo, katolicisma citadeli- Sv.Pētera katedrāli. Nakts 2* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

6. diena. 20.10. Florence – mākslas meka...”
Brokastis*. Ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā –Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Brīvaja laikā iesakām apmeklēt slaveno Florences ādas izstrādajumu tirgu. Nakts 3* viesnīcā Itālijas terirorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

7. diena. 21.10. „Verona – patiesās mīlas dzimtene, Milāna-operas un modes meka...’’
Brokastis*. Veronu un Milānu. Pārbrauciens līdz Milānai. Milāna - modes galvaspilsēta. Dodoties pastaigā pa pilsētu redzēsim: Castello Sforzesco, Katedrāli, operas teātri La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II. Turpināmceļu līdz Veronai. Iepazīšanās pastaiga pa Veronu. Arena di Verona- romiešu amfiteātris, Erbes laukums, kas celts uz sena romiešu foruma pamatiem, krāšņās Skaligjēri dzimtas kapavietas, apskatīsim tā dēvēto Džuljetas māju un balkoniņu, jo tieši Veronas dzimtu kari deva vielu visskumjākajam stāstam par Romeo un Džuljetu. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

8. diena. 22.10. „Svarovski kristālu žilbums.”
Brokastis*. Brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

9. diena. 23.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Latvijā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 170
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 125
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem
Kuģītis Venēcijā 20 €; Dodžu pils 16 €; Audio austiņas Venēcijā, Romā , Florencē 15 €; sabiedriskais transports Romā 7 €, sabiedriskais transports Florencē ~ 15, "Swarovski kristālu pasaulē” 19 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20PNL
2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre