šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Vīnu Zeme Ungārija / Līgo Ungārijas Stepē

 • Miškoļca-tapoļca – Tokaja – Budapešta – Villāņi – Pēča - Seksārda
 • 7 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 330 €

Pilns apraksts:

 

Ceļojuma cena

€ 330

Ls 231,93

Agrās rezervēšanas 1. etapa akcijas cena līdz 06.02.2014.

€ 255 

Ls 179,22

Izstādes BALTOUR 2014 laikā un 2. etapa akcijas cena  no 07.02. līdz 01.03.2014.

€ 265 

Ls 186,24

Agrās rezervēšanas 3. etapa akcijas cena  no 02.03. līdz 30.03.2014.

€ 275 

Ls 193,27

1.diena. 21.06., 10.09. “Pretī jauniem iespaidiem…”
6.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Augsto Tatru apkaimē.

2.diena. 22.06., 11.09. “Bet kas notiek pazemē...?”
Brokastis. Slovākija. Ungārija. Brauciens līdz Miškoļcai–Tapoļcai. Par ”Pasaules brīnumu” sauc termālos avotus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-280 C. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm.
            Tokaja - pilsētiņa vīnogulāju ielokā. Jau sen senos laikos “tokajieti” novērtēja un par viņu mēdz teikt: „karaļu vīns - vīna karalis”. Vīna degustācija un pusdienas.
            Vakarā iesakām doties nelielā braucienā ar kuģīti pa Donavu. Nakts viesnīcā 3*Budapeštā.

3.diena. 23.06., 12.09. ”Budapešta un Ungārijas stepe”
Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
            Brīvais laiks Budapeštā. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas vai apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27–38° C, kā arī tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā.
            *Līgo!!! Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu, ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Nakts viesnīcā 3*Budapeštā.

4.diena. 24.06., 13.09. ”Kur sākas vīna ceļš...”
Brokastis. Pārsaulainu kalnu nogāzes ieskautā Villāņi pilsētiņa, kur jau senie romieši kultivēja vīnogulāju audzēšanu. Vīna ceļš ved caur astoņiem ciemiem, kur Jūs varat nobaudīt lielisko sarkano un balto vīnu. Šeit audzē galvenokārt sarkano vīnogu šķirni „kékfrankos”, no tām darina slaveno Villāņas burgundieti. Šajā ciematā Villāņi katru otro gadu notiek vīna festivāls. Vīna muzejs, kas stāsta par vīnkopības kultūru un reģiona vīna darīšanas procesu. Nakts viesnīcā 3*Ungārijas teritorijā.

5.diena. 25.06., 14.09. „Dienvidungārijas saulainā pilsēta”
Brokastis. Pēča - lielākā pilsēta Dienvidungārijā ar daudziem seniem pieminekļiem, kas iekļauti Pasaules mantojuma sarakstā UNESCO. Dienvidu līdzenuma reģions piesaista apmeklētājus ne tikai ar savām kultūras un dabas vērtībām, bet arī ar patīkamo Vidusjūras klimatu. Pēčā fiksēts lielākais saulaino stundu skaits visā valstī. Pēčā arī atrodas pazīstama porcelāna rūpnīca. Pēcpusdienā pelde termālajos baseinos. Nakts viesnīcā 3*Ungārijas teritorijā.

6.diena. 26.06., 15.09. „Vīnogulāju apskāvienos”
Seksārda – starptautiskā vīnogu un vīna pilsēta. Tipiska Aizdonavas mazpilsēta milzīgu vīnogulāju plantāciju vidū, kur tiek darināti aromātiski sarkanvīni. Par labu suvenīru no Seksārdas būs pats populārākais vīns, no šī reģiona, „Szeksardas kadarka”, kuru varēsiet iegadāties vīndaru ciematā, kurā ir ap 340 vīna pagrabu. Piedāvājam vīna degustāciju un pusdienas. Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3*Polijas teritorijā. 

7.diena. 27.06., 16.09. “Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
            *Līgo programa.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €.
 • piemaksa par papildvietu autobusā 72 €.
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company\'\' SE  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Pelde Miškolca- Tapolca baseinos  ~  10 €; Vīna degustācija Tokajā ~ 20 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 19 €; Vīna degustācijas Seksardā un Villaņā  no 15 €; Nacionālais vakars stepē 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Balatona ezeru 15 €; Izbraukuma ekskursija uz „Donavas loks” – 15 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF

2013. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.