šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ATVASARAS HITS! MANDARĪNU LAIKS GLĀSMAINĀ HORVĀTIJA

 • SPLITA –TROGIRA - DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – PLITVICAS EZERI – MANDARĪNU RAŽAS SVĒTKI NERETVĀ
 • 9 dienas ()
 • visas naktis naktsmītnēs

Ceļojuma cena: 296 €

Pilns apraksts:

Valsts: Horvātija
MANDARĪNU LAIKS GLĀSMAINĀ HORVĀTIJA
SPLITA –TROGIRA - DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – PLITVICAS EZERI – MANDARĪNU RAŽAS SVĒTKI NERETVĀ
9 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 6 naktis Adrijas jūras piekrastē
21.10.-29.10.2016.
Cena 4-vietīgos apartamentos: 296. Akcija: no € 199

1.diena. 21.10. „Pretīm jaunajam un nezināmajam...”
5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā Brno apkaimē. Plānotais ierašanas laiks ~ plkst.23.
2.diena. 22.10. „Ceļš uz Horvātiju...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijā. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts naktsmītnē 3* Trogiras apkārtnē. Plānotais ierašanas laiks ~. plkst. 23.   6 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.
3.diena. 23.10. „Kur tiekas vēsture un šodiena?”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties interesantā izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 25 €) uz Krka nacionālo parku un Splitu. Dodamies baudīt dabu uz Krkas nacionālais parks – lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskirtumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodās uz Krka upes, kura sākas netālu no Kninas, kaļķakmens plato kanjonā, kur tā sāk savu 75 km garo ceļu līdz Šibenikas līcim. Tālāk dosimies uz Splitu. Balta Adrijas pērle – Slita.  Šeit atrodās vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Pēcpusdienā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. Plānotais atgriešanās laiks ~ plkst.20.
4.diena. 24.10. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties aizraujoša izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 40 €) uz Dubrovniku. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas panorāmu, ir iepazīt tās slavenos mūrus. Šie mūri slejas 25 metru augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no Adrijas jūras svelmes, tad dodaties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. Plānotais atgriešanās laiks ~ plkst.22.
5.diena. 25.10. „Pārsteidzošais dabas fenomens – Plitvicas...”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 30 €) uz Plitvicas nacionālo parku. Izbraukšana uz vienu no Horvātijas Nacionālajiem parkiem – Plitvicas ezeriem, kurš iekļauts UNESCO sarakstā. Dabas radīts fenomens – 16 dažādos augstuma līmeņos esošie ezeri, kas savā starpā saistīti ar vairākiem  lieliem un maziem ūdenskritumiem. Pavadiet dienu brīnumainā pasaulē –ezeri, šalcoši ūdenskritumi, baltie Horvātijas akmeņi. Pēcpusdienā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime. Plānotais atgriešanās laiks ~ plkst. 20.
6.diena. 26.10. „Austrumu saldumi Balkānos ar reibinošo Mandarīnu garšu”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercogavinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, iegādātos suvenīrus, pusdienās iesakām nobaudīt vietējos čevapči.
Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „ horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršanas par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus, kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jums izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. Plānotais atgriešanās laiks ~ plkst.00.
7. diena. 27.10. „Zivju pikniks un atpūta...”
Brokastis* (iepriekš apmaksātās birojā). Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti,  kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grillētas zivis  un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. Plānotais atgriešanas laiks ~ plkst. 17.
8. diena. 28.10. „Unikālie  dabas fenomeni...”
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Laiks ceļā līdz Polijai. Nakts viesnīcā 2* Polijā, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanas laiks ~ plkst.23.
9.diena. 29.10. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2 atsevišķas guļamistaba, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai) .
Viesnīcas numurs 2 – 3 vietīgi (ar brokastīm), guļamā zona, duša, WC, terase vai balkons, gaisa kondicionieris (iekļauts cena), TV-SAT. Viesnīcā vietu skaits ierobežots!!!
Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km. Individuāli doties uz Trogiru ar kuģīti, vai kajām.
Samaksas kārtība: Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30 %; Atlikusī summa 20 dienas pirms izbraukšanas datuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* tranzītviesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no plkst.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • naktsmītne Horvātijā 6 naktis  4-vietīgos apartamentos, tūristu nodoklis Horvātijā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.
  Piemaksas un papildus izdevumi:
 • Piemaksa par dzīvošanu: viesnīcā3* 2-3 vietīgos numuros ar brokastīm no personas € 65;
 • Piemaksa par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas € 50;
 • Piemaksa par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā ar brokastīm no personas € 90
 • Piemaksa par dzīvošanu: 3-tā, 4-viet. Apartamentā  € 50
 • Piemaksa par 5-ām brokastīma Horvātijā € 35
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā Polijā un 6 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā ar brokastīm 120 €,
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €,
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-74 gadu vecums 16,20 €).

  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
  Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Krka n.p. 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercogovinu 35 €;
  Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 €. Izbraukuma eksursija uz Plitvicas nacionālo parku 30 €. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
  Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 130 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 120 €, bērniem līdz 16g. 91 €.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļete Krka n.p 15 €; Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €; Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 16 €; Mandarīnu ražas novākšana un restorāns ar vakariņām, vīnu un dzīvo mūziku 35 €. brokastis Horvātijā 7 €.
1€ ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad  izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.

 Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
  Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                                          Klienta paraksts

____________________________                                                                                        _______________________________