šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA ZIEMASSVĒTKU MIRDZUMĀ VIJ

 • VĪNE - BUDAPEŠTA - ŠOPRONA – VĀCA - SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS, VIZINOTIES AR KUĢĪTI PA DONAVU - BRATISLAVA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 230 €

Pilns apraksts:

 JAUNUMS!!!
Valstis: Ungārija, Austrija, Slovākija  
BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA ZIEMASSVĒTKU MIRDZUMĀ VIJ
VĪNE - BUDAPEŠTA - ŠOPRONA – VĀCA - SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS, VIZINOTIES AR KUĢĪTI PA DONAVU - BRATISLAVA
21.12. – 26.12.2016. / 6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Budapešta ir viena no skaistākajām eiropas galvaspilsētām, sagaidot Ziemassvētkus. Vīne ir skaista jebkurā gadalaikā, jo šeit vienmēr ir īpaša atmosfēra, bet tieši pirms Ziemassvētkiem – pilsēta ir neaizmirstami krāšņa!
Ceļojuma cena € 230 Akcijas cena no 139 €

1.diena. 21.12. „Pretim jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija, Slovākija. Vēlu vakarā  izvietošanās 3* viesnīcā Popradas apkaimē.

2. diena. 22.12.  „Donavas pērle Budapešta – Ziemassvētku rotā...”
Brokastis*. Gleznains ceļš caur Slovākiju. Pēcpusdienā ierašanās Budapeštā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās pilsētas daļas: Pešta-Varoņu laukums,Vajdahuņadas pils, Parlamenta ēka, Budas vecpilsēta-Sv.Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Prezidenta pils. Pēc ekskursijas piedāvājam doties uz pasaulē slavenajiem Sečeņi termālajiem baseiniem, patīkama relaksācijas Jūsu ķermenim un garam!!!
Vakarā ir iespēja (par papildus samaksu 15 €) doties apskates ekskursijā „Naksnīgā Budapešta” pa romantiski izgaismoto Budapeštu - Andrāši iela, Sv. Istvana bazilika, Operas māja, Gelerta kalns un tā noslēpumi. Piedāvājam Jums iespēju skatīt naksnīgo Budapeštu no Gelerta kalna virsotnes. Jūs pārņems elpu aizraujoša sajūta-visa Budapešta  pie Jūsu kājām…Tas ir mirklis, kuru gribas baudīt vēl un vēl...Nakts 3* viesnīcā Budapeštā.

3. diena. 23.12. „Gotiskā Šoprona un Ziemasvētku gaismās mirdzošā Vīne...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Šopronu un Vīni (par papildus samaksu 40 €).
Šoprona ir viena no vecākajām pilsētām valstī. Tās vēsturiskais centrs celts baroka stilā, ar tradicionālām viduslaiku mājiņām, gotiskām baznīcām ar tornīšiem. Sv. Trīsvienības kolonna ir Ungārijas baroka šedevrs, viens no skaistākajiem neo – gotikas pieminekļiem ir 19. gadsimta Orsolyta baznīca. Šī skaistā Ungārijas kūrortpilsēta ir populāra, pateicoties ārstnieciskajam, atsvaidzinošajam gaisam, kalnu avotiem un tuvumā esošam Ferto ezeram. Tikai 60 km attālumā atrodas valša dzimtene – Vīne.
Vīnes vēsturiskā centra apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Vīne – Habsburgu impērijas galvaspilsēta – Ringštrāse ar pseido vēsturiskā stila apbūvi, Stefana katedrāle, Hofburga un Vīnes operas ēka. Ar autobusu dosimies skatīt arhitektūras šedevru Hudertwasera māju, aplūkosim Vīnes slavenākās celtnes un, protams, sagatavojiet fotoaparātus! Foto pauze, lai iemūžinātu neatkārtojamo, svētku ugunīs mirdzošo Rātsnama fasādi un apkārtni Ziemassvētku mirdzumā. Atelpas brīdī ienirstiet Vīnes Ziemassvētku tirdziņu atmosfērā, nobaudiet karstvīnu, iegādājieties gardās Mozartkugeln konfektes vai vienkārši baudiet Ziemassvētku burvību sev apkārt.
Atgriešanās Budapeštā. Vakarā iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, baudot Adventes atmosfēru lielākajā Ziemassvētku tirdziņā Eiropā Vörösmarty laukumā, kur gaisā virmo karstvīna aromāts! Starp citu, vai esat baudījuši baltvīna karstvīnu, ja nē, tad noteikti to izdariet! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

4. diena. 24.12. „Mazā saldumu tūrīte-Sentendre un romantiskā Vāca…”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildsamaksu 35€) uz Vācu un Sentendre. Sentendre - Mazā, romantiskā pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas, konfektes, šokolādes - lieliska svētku dāvana mīļajiem. Brīvajā laikā iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālo gulaša zupu, bet desertā nobaudīt palačintas ar kastaņu masas pildījumu. Tālāk dodamies uz romantisku baroka pilsētiņu - Vāca. Pilsēta atrodas Donavas kreisajā krastā. Centrālā pilsētas daļa bija celta 17 – 18. gs. Baroka stilā. Pastaiga pa pilsētas centrālo laukumu, romantiskajām ieliņām un Donavas krastmalu, iepazīšanās ar pilsētas arhitektūru. Atgriešanās Budapeštā. Ziemassvētku vakaru piedāvājam pavadīt romantiskā gaisotnē, vizinoties ar kuģīti pa Donavu, baudot bagātīgas un gardas vakariņas, malkojot ungāru vīnu un ļaujot liegajai Ziemassvētku mūzikai ienest mieru sirdī un dvēselē. Priecīgus Ziemassvētkus vēl Jūsu „Ozolciems Tūre”!!! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

5. diena 25.12. „Mājīgā Bratislava Ziemassvētku noskaņās...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Slovākiju. Bratislava - brīnišķīga pilsēta ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu. Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu, kura priekšā Ziemassvētku tirdziņš. Un pār visu valda burvīga, īsti ģimeniska svētku atmosfēra. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 10 €). Brīvs laiks Bratislavā. Nakts 3* viesnīca Polijas teritorija, Cešinas apkaimē.

6. diena. 26.12. „Un atkal ceļš uz mājām...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva Latvija. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.

 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)

 • transporta un ceļa izdevumi,

 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)

 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa € 60,

 • piemaksa par papildvietu autobusā € 70,

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports,

 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Sentendre un Vācu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Šopronu un Vīni 40 €; ekskursija “Naksnīgā Budapešta” 15 €. *Bērniem līdz 16 gadu vecumam 25% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 81 €, bērniem līdz 16g. 67 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ziemassvētku vakariņas 45 € (cenā iekļauts zviedru galds, vīns, gida pakalpojumu, kruīzs pa Donavu); Sečeņi termālie baseini 4900 HUF, Marcipāna muzejs 3 €, Transports Budapeštā 350 HUF, ekskursija Bratislavā 10 €.

2016. gada rudens izmaksas   1 € ~ 320 HUF

Atcerieties, ka...

 • Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.  

 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Fotogrāfijas: