šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA VĪNĒ UN JAUNĀ GADA SALŪTS PRĀGĀ

  • VĪNE – ŠENBRUNNAS PILS – JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA - PRĀGA – SVĒTKU SALŪTS
  • 4 dienas ()
  • 4 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 195 €

Pilns apraksts:

Valsts: Austrija

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA VĪNĒ UN JAUNĀ GADA SALŪTS PRĀGĀ
VĪNE – ŠENBRUNNAS PILS – JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA - PRĀGA – SVĒTKU SALŪTS
30.12.2018. - 02.01.2019.
4 dienas / visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 195.

1.diena. 30.12.2018. „Laiks ceļa jūtīs”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Brno teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 31.12.2018. -01.01.2019. „Jaunais gada sagaidīšana Vīnes gaumē”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Vīni (par papildus samaksu 45 €). Ierašanās Austrijas majestātiskajā Vīnē. Ekskursija pilsētā ar autobusu un kājām, vietējā gida pavadībā krievu valodā. Ekskursijas laikā uzzināsiet daudz interesanta no vēstures un ne tikai... Ar autobusu izbrauksiet pa slaveno Ringštrāsi ar interesantā stilā celtā Austrijas parlamenta ēku, brīnumskaisto Rātsnamu, Vīnes Universitātes ēku, Vīnes operu un slaveno pseidovēsturisko un baroka stila ēku apbūvi. Turpinājumā pilsētas iekšējās zonas apskate Hofburgas pils ansamblis, slaveno pastaigu ielu labirints, ekskursijas nobeigumā kā saldā piparkūka - Stefana katedrāle. Turpinājumā dosimies uz Austrijas populārāko pili - Šēnbrunnas pils. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. 
Atgriešanās Vīnes centrā. Brīvs laiks pilsētā, kurā iesakām nobaudīt Vīnes desiņas, karstvīnu, noskatīties priekšnesumus, uzdejot Vīnes valsi... Pēcpusdienā pilsētas vēsturiskajā centrā sāk pulcēties ļaudis no malu malām, no dažādām valstīm, lai baudītu Jaunā gada gaidīšanas lielo notikumu. Pusnaktī paceļam glāzi dzirkstošā šampanieša ... 
Lai laimīgs un veselīgs 2019. gads.!!!
Salūts un daudz priecīgas sejas Jums līdzās. Svētki turpinās līdz vēlai naktij. Izbraukšana no svētku pārņemtās Vīnes. Atgriešanās atpakaļ viesnīcā 3* Brno teritorijā.

3. diena. 01.01.2019. „Lai mostas jaunā diena”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā līdz Prāgai. Ja parasti, pēc lielu svētku svinēšanas iestājās miers, tad tikai ne Prāgā. Zelta Prāgā svētki turpinās vēl šodien! Jo tieši 1. janvārī pilsētā notiek oficiālais Jaunā Gada salūts. 
Jums būs iespēja baudīt īpašo svētku atmosfēru Prāgā, kura pamatoti tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilnvērtīga, bagātīga vecpilsētas apskate (par papildus samaksu 20 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista vairums ceļotājus. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt un iepazīt gotisko sv.Vita Katedrāli, Prāgas Kremli ar tā 3 pagalmiem, izstaigāt Karalisko ceļu, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām. Pēc ekskursijas brīvajā laikā Jums būs iespēja izbaudīt Jaungada tirdziņa burvību, kur gaisā virmo saldena karstvīna un apetelīga cepto desiņu un kastaņu īpašā smarža. Tirdziņā Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus, dāvanas mājās palikušajiem, radiem, draugiem, tuvajiem.
Vakarā izbraucam no Prāgas. Laiks ceļā... Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

4. diena. 02.01.2019. „Sveikas mājas...”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju, Lietuvu, Latviju. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti.Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā. 
Laimīgu Jauno gadu!

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 70 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 70
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS Balta medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadiem 7.20 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Vīni 45€.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 45 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 40 €, bērniem līdz 14g. 35 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Šēnbrunnas pils 17,50 €; ekskursija Prāgā 20 €; pusdienas Čehijā no 150 Kč; muzeji Prāgā 50 – 300 Kč; pusdienas Austrijā no 10 €; sabiedriskais transports Prāgā 24-32 Kč; sabiedriskais transports Austrijā 1.5-2.0 €
1 EUR ~ 25 Kč 2018. gada rudens izmaksas

Fotogrāfijas: